Akela 2007/11/24 14:33 #91156

Kas nebijot nedideliu kofu, statykit uz "Arsenal - Wigan" (-1.5) 1 Nemotyvuosiu.

  • Vytioha prieš 16 metų #94388

    man 13k laimejima nunese dar taip nebuvo ziauru,...

  • vilkai prieš 16 metų #94387

    ir man jie sugadino lopai lie livarai

  • Villa prieš 16 metų #94374

    http://www.ltbet.com/b/Villa/76785

    kaushai liverpulis toky tapeta nuneshe pzdc.....loozerfolis

  • Dzionis prieš 16 metų #91370

    Bet labiausiai uzknisa ne tai. Jei tuo sudu apipiltu dar pries rungtynes, pasakytu kad bloga prognoze, nepasitvirtins ir tarkim taip ir butu. Nepasitvirtintu. Tada as suprasciau. Bet butent visi buna labai gudrus palot jau po rungtyniu - va tai labiausiai nervina. O jei kazkas kazka pakarksi pries rungtynes, bet tavo prognoze pasitvirtina, tada paskui jau nutyla ir neraso nei zodzio.

    zodziose yra teisybes ir tikrai daug ,bet pripazink kad tai daro ne visi ,gyvenkime draugiskai

  • Akela prieš 16 metų #91347

    Bet labiausiai uzknisa ne tai. Jei tuo sudu apipiltu dar pries rungtynes, pasakytu kad bloga prognoze, nepasitvirtins ir tarkim taip ir butu. Nepasitvirtintu. Tada as suprasciau. Bet butent visi buna labai gudrus palot jau po rungtyniu - va tai labiausiai nervina. O jei kazkas kazka pakarksi pries rungtynes, bet tavo prognoze pasitvirtina, tada paskui jau nutyla ir neraso nei zodzio.

  • aivaras457 prieš 16 metų #91328

    :) As juk taip ir sakiau.. Sakiau "kas nebijot NEDIDELIU kofu". Kas norejo, tas pasinaudojo mano pasiulymu. Nors isivaizduoju kaip cia mane butu sudirbe, jei butu nepasiteisine. Nes cia tokia publika - jei kazkam gerai patari, tau niekas aciu nepasako, o jei neduok dieve tavo prognoze nepasitvirtina, tada isdirba kas tik kaip gali..

    visiskai teisus esi zmogau - publika cia smagi, uz gera pika niekas nepadekos, o va jei nesueis, tai busi sudu apipiltas

  • Akela prieš 16 metų #91180

    As juk taip ir sakiau.. Sakiau "kas nebijot NEDIDELIU kofu". Kas norejo, tas pasinaudojo mano pasiulymu. Nors isivaizduoju kaip cia mane butu sudirbe, jei butu nepasiteisine. Nes cia tokia publika - jei kazkam gerai patari, tau niekas aciu nepasako, o jei neduok dieve tavo prognoze nepasitvirtina, tada isdirba kas tik kaip gali..

  • kalava prieš 16 metų #91175

    negi yra tokiu kurie bijo dideliu kofu - dividentu dideliu, mane atvirkscai mazas kofas gasdina

    Kas tiesa - nemelas. siandien TEO 1,15 prie reindzeriu pridejau. kas gavos visi zinom.
    Nors po pratesimo galejo islosti.

  • aivaras457 prieš 16 metų #91174

    Kas nebijot nedideliu kofu, statykit uz "Arsenal - Wigan" (-1.5) 1 Nemotyvuosiu.

    negi yra tokiu kurie bijo dideliu kofu - dividentu dideliu, mane atvirkscai mazas kofas gasdina

  • Bodrowas prieš 16 metų #91173

    nors po mustyniu kumsciais nemuosikuojama, bet siandien tobulas statymas uz evertona... pats staciau ir tikrai tokio rez nesitikejau...

  • kalava prieš 16 metų #91172

    80' Derby County 0 - 2 Chelsea . Dar tik neatsipalaiduokit.....

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn