Villa 2010/01/01 20:46 #135190

Sėkmės !

  • Top prieš 13 metų #136499

    Ryt laukit nutraukto maco Chakvetadze v Dulgheru.€120439 (5%)x€2206783 (95%).Ar cia gali pralaimet Dulgheru??Uz ja pastatyta daugiau nei 2 mln euru?

  • Top prieš 13 metų #136498

    Rasiau:Keistai atrodo macas Klaasen v Ram,uz Klaasen kof2.8 pastatyta 60% pinigo sunestu i lazybu bendrove siam macui!
    Final result 2:1 (5:7,6:1,7:6).Ram treciam sete pirmavo 5-2 ir paeliui pridave 3 geimus.Akivaizdziai
    pasiduota...

  • Top prieš 13 metų #136493

    Juk ne nuo kofo viskas priklauso, bookmekeriai irgi padaro klaidų ir statau aš tikrai ne pagal pavardę.

    Abejoju,nes neatsizvelgei i kofo kitima ar pasielgei neatsargiai...Tenise labai daug nesvariu dvikovu.
    Pvz siandien,Castano Catalina - Hercog Polona Final result 1:2 (6:4,4:6,4:6).Staciau betfair uz Hercog Polona
    kofas 1.27 apvalia suma.Tuomet uz ja buvo pastatyta virs1 mln euru arba 80% sumos ,pralaimejo Hercog
    pirma seta,antram esant 4-4 pinigai birzoj keista nekito %!!!Castano kolumbiete ir cia esme-ir toliau dailiai prapyle.Vienu metu uz Castano pergale bedave 1,3 ir zaidejams reiketu gelbeti savo statyma...
    Keistai atrodo macas Klaasen v Ram,uz Klaasen kof2.8 pastatyta 60% pinigo sunestu i lazybu bendrove siam macui!

  • Neformal prieš 13 metų #136492

    Juk ne nuo kofo viskas priklauso, bookmekeriai irgi padaro klaidų ir statau aš tikrai ne pagal pavardę.

  • Top prieš 13 metų #136484

    Stefan Koubek nuvylė šiandien labai

    O kam statai uz zaideja kurio kofas kyla i virsu
    Zimmermann Marcel prgales kofas krito nuo 2.8 iki 2.15 ir tai vyko aukstu limitu bendrovese.
    Matyt statai pagal pavarde?

  • Neformal prieš 13 metų #136482

    Stefan Koubek nuvylė šiandien labai

  • mazas_Bwin prieš 13 metų #136456

    jo macas tai buvo geras istorijos ciuju perrasyt ilgai dar niekams nepavyks o tos mintys tai nereal yra ....... o ka daugiau mastyt kai beveik puse paros kali su tuo paciu bet ne buteli bet tenisa

  • gintazas prieš 13 metų #136451

    Man irgi tos mintys patiko

  • G.N.P prieš 13 metų #136450

    nu cia geras

  • mrpiotr prieš 13 metų #136449

    tai vieno is ju mintys macho metu

    Juokingiausių istorinio mačo metu J.Isnerio galvoje besisukusių minčių dešimtukas:

    10. „Aš išsekęs.“
    9. „Žaidėme taip ilgai, jog aš pamiršau – aš esu Isner ar Mahut?“
    8. „Atsimenate, kai aš sakiau, jog esu išsekęs? Tai buvo prieš 8 valandas!“
    7. „Įdomu, ar man rytoj skaudės?“
    6. „Luktelėsiu iki rezultato 51:50 ir tada imsiuosi veiksmų.“
    5. „Aš užmigau.“
    4. „Kodėl aš nežaidžiau prieš Rogerį Federerį? Mačas būtų pasibaigęs per 15 minučių.“
    3. „Mėšlungis!“
    2. „Atvirai, man nerūpi ar aš laimėsiu, ar pralaimėsiu – aš tiesiog nenoriu mirti.“
    1. „Larry Kingas turėjo santuokų, kurios truko trumpiau, nei šis mačas.“

    http://www.youtube.com/watch?v=KSuK-OH7 ... r_embedded

  • pirmas prieš 13 metų #136394

    va cia tai uzskaitau

    Didžiojoje Britanijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre užfiksuotas neįtikėtinas rekordas - 11 valandų ir 5 minutes trukęs mačas. Tai ilgiausios rungtynės per teniso istoriją. Maratonu virtusį mačą laimėjo amerikietis Johnas Isneris, rezultatu 6-4, 3-6, 6-7, 7-6, 70-68 įveikęs prancūzą Nicolas Mahutą.

    http://www.ltbet.com/sporto_naujienos_n ... ukusi-maca

  • mazas_Bwin prieš 13 metų #136337

    Saunuolis Ricka perrasineja Lt teniso istorija kaip tik gali sekmes jam kortuose gal pasiseks ir viena kita etapuka pavyks praeiti

  • G.N.P prieš 13 metų #136333

    Sveiki gal kas zinot kur rasti teniso maco statistika kur butu kievieno pelnomo tasko seka pateikta (kuris tenisininkas kada taska pelne),jei is vis tokia yra?

  • deacad prieš 13 metų #136104

    Kadangi šiandien dariau superstatymą tai įdėjau dar kelis teniso mačus su žemais kofais. Tikiuosi jie manęs nesudegins

  • Siaubas prieš 14 metų #135477

    As bandysiu

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn