Ierichon 2004/11/26 08:18 #5470

Siulau ismesti is sio forumo zmogeli, pasirasancio kaip Orakulas.

1. Tai yra laisvas forumas, ypatingai laisvas nuo lazybu bendroviu.
Cia pasirodantis personazas nuolat reklamuoja viena, be to nepacia geriausia bendrove. Man ir galvoju kitiems taip pat, nusibodo skaitineti nuolatine vienos bendroves reklama.

2. Zmogus besinaudojantis Orakulo kompais (IP, DNS ir t.t) dar nera tikras Orakulo firmos - nuomones, atstovas. Nors man ir nekyla abejoniu, kad tai Orakulo darbuotojas, beje dar ir itariu, kad 90 procentu zinau sio zmogaus varda, dar geriau zinau, kad sis zmogus neturi teises atstovauti visos firmos nuomone.

3. Orakulo toleravimas siame forume sio zmogaus, (yra nuoroda Orakulo forume), jokiu budu nereiskia, kad zmogus atstovauja visa firma. Orakulo Adminas ir kiti darbuotojai, niekad nepasizymejo aktyvumu, todel jiems ir nusispjauti, kas ka rasineja. Jiems tiesiog tai yra neidomu.

4. Zmogus bijo prisistatyti, nors pakabinus toki Avatara ir skleidziantis savo reklama ir kitokius ismislus, jis pagal logika turetu pristatyti, kad sio forumo lankytojai galetu matyti ar zmogus turi igaliojimus atsakineti tinkamai i klausimus ar kliedi.

5. Zmogaus surasomi atsakymai arba yra visai ne i tema, arba jis isvis nera informuotas, kokie sprendimai priiminejami Orakule.

6. Nesu mates, kad kuri nors bendrove viesai taip ivarytu savo zmogu i foruma, kuris atvirai taip rasynetu. Jeigu lazybu bendrove nori tureti savo atstovus kur nors, tai nera reklamuojama ir tai atliekama kitais budais.

Siulau siandien, nedelsiant surengti viesaji arba uzdara balsavima, sios kandidaturos reikalingumui forume.

  • Messer prieš 19 metų #5482

    Senai sakiau ismest ji. Nervu gadinimas cia kai uzeini ir paskaitai kokias nesamones jis raso. Ir manau ne man vienam tokias emocijas sukelia apsisaukelis ponas .
    Tikiuosi Adminai viena diena taip ir padaris

  • chignix prieš 19 metų #5477

    Manau as pritariu siai minciai, nes joks cia ne oficialus atstovas. Negalima leist klaidint zmoniu.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti