dzonis 2005/10/01 10:41 #42411

Noriu tiklsios ir koncentruotos informacijos nuo pirmo(kokiakortele,kokio banko) iki paskutinio zingsnio(pinigu pervedimai,kiek tai kainuoja,ar dar geriau atsidarineti moneybookers ar ka nors panasaus ar tiesiai is korteles y lazybu kontora) atsidarant saskaita Betandwin kontoroje!didelis dekui...

  • Gilas prieš 18 metų #48814

    man asmeniskai kai nusiunciau atsiunte emaila kad gavo dokumentu kopijas po paros gal kokios mazdaug bet teko girdet kad ir ilgiau uztrunka kartais...

    man teko VISA VIRTUON patvirtinimo apie menesy laukti, As irgi daviausi po forumus, klausinejau, per kiek laiko MB atidaro saskaita, pasirodo labai ivairiai. IR dar. Is pradziu tik 2 EU leido pabandymui pervesti, kazkoks itartinas pasirodziau. po to viskas gerai, vedi kur nori ir kada nori.

  • baubazzz prieš 18 metų #48651

    tai Cia nieks nieko nezino?

    as zinau tik retai uzklystu cia

  • baubazzz prieš 18 metų #48650

    Beje jie duos koki atsakyma , kad gavome tavo dokumento kopija  ir pns? Ar be jokiu perves lt ir vsio?

    emaila gausi

  • Anonimas prieš 18 metų #48649

    Krc...liepia nusiust kopija dokumento. Nusiunciau i e-mail ten ju..atskanuota tapatybes kortele ir vsio... Tai dabar kiek reiks laukti, kad pervestu litus?

    man asmeniskai kai nusiunciau atsiunte emaila kad gavo dokumentu kopijas po paros gal kokios mazdaug bet teko girdet kad ir ilgiau uztrunka kartais...

  • Maklerys prieš 18 metų #48638

    tai Cia nieks nieko nezino?

  • Maklerys prieš 18 metų #48632

    Beje jie duos koki atsakyma , kad gavome tavo dokumento kopija  ir pns? Ar be jokiu perves lt ir vsio?

  • Maklerys prieš 18 metų #48631

    Krc...liepia nusiust kopija dokumento. Nusiunciau i e-mail ten ju..atskanuota tapatybes kortele ir vsio... Tai dabar kiek reiks laukti, kad pervestu litus?

  • Diegas prieš 18 metų #48465

    Siaip jei nepastebejai ant tavo Visa Electron, turi buti uzrasyta "Electronical use only". Pasiskaityk senesnes temas apie lazybu bendroves ir taip toliau. Jau ne viena karta viskas buvo issaiskinta.

    Jei nepastebejai, tai ant korteles turi buti uzrasyta 'VISA Virtuone', o ne elektron...

  • Shustrix prieš 18 metų #48462

    Kiek atsimenu as su tokia korta kazkada siunciau pinigus y BetandWin ir viskas gerai gavosi.

    Ok, dekui.

  • Rytas prieš 18 metų #48437

    Kiek atsimenu as su tokia korta kazkada siunciau pinigus y BetandWin ir viskas gerai gavosi.

  • Shustrix prieš 18 metų #48419

    Ar kas bandete su Nord/LB banko virtualiaja MasterCard pervest pinigus i moneybookerius ar BAW? Kaip ejosi? siaip pagal mane tai turetu viskas normaliai eit. daugiau info http://www.nordlb.lt/lt/private/cards/era/

  • hilas prieš 18 metų #48393

    (for legal entities

    taip personal

  • Anonimas prieš 18 metų #48392

    atsakykit kas

  • Anonimas prieš 18 metų #48381

    norejau pasiteirauti kai registruojies https://www.moneybookers.com/app/register.pl
    tai kuri cia rinktis is tu dvieju pirma Personal Account taip?

    Personal Account
    (for individual customers)

    Company Account
    (for legal entities

  • Anonimas prieš 18 metų #48364

    Kas galit padekik. Kodel man neina padaryt pervedimo is mano Visa Electron korteles i moneybookers. Raso kad tipo pinigu pervedimas failed.

    Siaip jei nepastebejai ant tavo Visa Electron, turi buti uzrasyta "Electronical use only". Pasiskaityk senesnes temas apie lazybu bendroves ir taip toliau. Jau ne viena karta viskas buvo issaiskinta.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti