aidas12 2011/05/03 21:34 #138194

Sveiki,taigi šiandien viena diena iš geresnių laimėjau 45$ bwine 500added freerolle man tai yra daug, tik vat galvoju ar nekils man problemų su pinigų nusiėmimu. Mano akaunto nustatymuose yra įrašyta bloga mano pavardė(nei jos nei vardo neįmanoma pakeisti ) i bwin'ą nesu depositinęs pinigų ir prisiregistravau kai dar buvau nepilnametis t.y prieš kelis mėnesius. Ką pasiūlytumete daryti?

  • mazas_Bwin prieš 12 metų #138216

    va cia tai butu didziausia klaida pralost is seno acc i nauja jei uzpelinguos tada jau ragas ikals abiems acc ban ir kukuosi ir su savo depositu ir su savo islostom babkem
    patarimas paprastas imi si acc susikuri moneybooker acc jei dar neturi ir depositini per kokiu 20 $ palosi kazkiek ir nusiimi babkes i MB o is ten daryk su jomis ka nori ir nereiks naujo acc kurt ir rizikuot o poto grauztis nagus jei busi pagautas

  • aidas12 prieš 12 metų #138199

    pora citatu: "man buvo toks pat atvejis kai pries pora metu susikuriau pirma accounta ir bijodamas duot tikrus duomenys parasiau tik pavardes pirma raide. laimejau pinigu ir nutariau nusiimt, tai jie man iskart uzblokavo accounta uzdejo bana ant ip. bet po ilgo susirasinejimo bent jau pinigus atidave..."
    Man panasiai buvo Triobete.. Irgi gyvas velnias susirasinejimo.. Kol galiausiai atblokavo.. Bet siaip patarimas visiems - PILDYKITE TEISINGAI, KAM JUMS TOS PROBLEMOS? O normaliems pokerio kambariams, vargu ar rupi labai jau lietuviu asmens duomenys.. bent jau as tuo nelabai tikiu, kad koks BWIN pardavinetu
    Manau nereikia rizikuot . Priėjau prie tokios išvados, kad reikia kurtis naują acc ir depositint pinigų pasiimt premiją , ir pralošt pinigus iš seno acc į naują

  • TCQ prieš 12 metų #138198

    Aš dariau per tarptautinį pavedimą į banką. Pervedė per kelias dienas. Paso kopijos man nereikėjo.

  • aidas12 prieš 12 metų #138196

    bet tai jei bandysiu grynintis tai bwinas tikriausiai paprašys paso kopijos?

  • LaRumba prieš 12 metų #138195

    moneybookerius

    gali ir pavykt, nes ten tik emailas yra ir jokių kitų duomenų. Tik jei dar neturi MB, tai ten bent teisingai suvesk viską o iš jų galėsi tiesiai į Ūkio banką ar kažką panašaus persivest.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn