mrpiotr 2007/03/30 13:17 #79643
  • matador prieš 16 metų #81303

    Milanas tokio sanso neisleis,puikiu zaidimu jie jau visiems irode kad jie yra favoritai finale.

  • gintazas prieš 16 metų #81290

    ash tradiciskai uzmesiu ant lygiu

  • Andriukas prieš 16 metų #81289

    ne, milanas jams

  • Devilz prieš 16 metų #81288

    Liverpool ciampionaj

  • LaRumba prieš 16 metų #81286

    MILAN!!!!!!!
    AC Milan v Liverpool
    2.45 3.00 3.00
    nais

  • buchas prieš 16 metų #81222

    Milanas laimes cempionu lyga

    pagal mane vel Liverpolis paraus !

  • matador prieš 16 metų #81217

    galima,rodos per livetv.ru

  • matador prieš 16 metų #81216

    Milanas laimes cempionu lyga

  • Jurlikas prieš 16 metų #81214

    laba,
    norejau paklaust, a galima siandienos fules rungtynes kur nors internete ziuret, bo kiek suprantu siandi per telika ju nerodys.
    dekui

  • Lailas prieš 17 metų #79694

    Ne super jis zmogus.... jis yra "the special one"

  • hai prieš 17 metų #79692

    milan pergale namie ir MU kitas etapas drasiai..kodel celsio kitas etapas value?nes ten daugiau garsiu zaideju?man valencia kitas etapas value,taip pat smagiai eis ju pergale namie pries celsi..Psv pirmas namie taip pat turetu laimet

    Chelsea kitas etapas value, nes jiems vadovauja ne kas kitas, o butent treneris M........, jis yra super vadovas,lyderis ir t.t.t zodziu viskas viename asmenyje., Chelsea galetu surinkti is savo zaideju minimum 3 vienodo kalibro (pajegumo) komandas. ......ir niekas net nebando priestarauti Chelsea treneriui, del nepatekimo i pagr. sudety., Kodel? ., nes tai super "zmogus" .....

  • gcs prieš 17 metų #79691

    Na abejoju PSV pergale namie, nukraujave jie gerokai, o tas tikrai jauciasi, vien tai, kad PSV vs. Ajax net 1:5 "suvalge" seimininkus, o cia atvyksta Pool, na bet kamuolys apvalus, sekmes.

  • raul777 prieš 17 metų #79679

    milan pergale namie ir MU kitas etapas drasiai..kodel celsio kitas etapas value?nes ten daugiau garsiu zaideju?man valencia kitas etapas value,taip pat smagiai eis ju pergale namie pries celsi..Psv pirmas namie taip pat turetu laimet

  • Shevchenko prieš 17 metų #79651

    Liverpool, Chelsea, Milan, Man Utd pateks i kita etapa.
    Milan ir Chelsea pergales pirmam ture
    PSV ir Roma mace underiai

    bent jau taip atrodo is pirmo zvilgsnio

    Dar galima bandyt, kad PSV neimus

  • hai prieš 17 metų #79650

    Clesea Value

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti