Skruzdele 2007/05/10 15:13 #81469

Jeigu kas nors zinote, paaiskinkite prasau, kaip TRIOBETE skaiCiuojami laimejimai (pralaimejimai), jeigu pataikai i handikapa . Pries maCa  Panatinaikos - CSKA (Eurolygos finalas) pastaCiau, jog Panatinaikos laimes dviem taskais (h-2). Graiku komanda laimejo 73-71. Dauguma uzsienio bandroviu tokiais atvejais grazina statyta  suma . siuo atveju man buvo uzskaitytas pralaimejimas.
Is anksto dekoju uz paaiskinumus.

  • CUPID prieš 16 metų #81474

    Triobetas daznai graziai tariant suda sumala, bet po kiek laiko atitaiso viska

  • Skruzdele prieš 16 metų #81473

    ACiu EfkuCiui, Sisko ir Mandozai uz paaiskinimus. Dabar jau ruosiausi parasyti i Triobeta  (pries tai nebuvau rases, nes tiksliai nezinojau, ar esu teisus), taCiau paziurejau dar karta  i sa skaita  ir pamaCiau, jog ivykis atsauktas.

  • mandoza prieš 16 metų #81472

    man irgi tapati neuzskaite, parasiau emaila tai anuliavo.parase sorry tipo technines problemos nors tas ju bajeris kelinta karta kartojasi.Gal kartais kas nepastebi tai po simteli po simteli ir susirenka ubagai

  • sisko prieš 16 metų #81471

    Jeigu kas nors zinote, paaiskinkite prasau, kaip TRIOBETE skaiCiuojami laimejimai (pralaimejimai), jeigu pataikai i handikapa . Pries maCa  Panatinaikos - CSKA (Eurolygos finalas) pastaCiau, jog Panatinaikos laimes dviem taskais (h-2). Graiku komanda laimejo 73-71. Dauguma uzsienio bandroviu tokiais atvejais grazina statyta  suma . siuo atveju man buvo uzskaitytas pralaimejimas.
    Is anksto dekoju uz paaiskinumus.

    tikrai turejo atsaukti, nebent buvo 0-2 lygiuju pasirinkimo galimybe, ko dar triobete nesu mates :)

  • Efkutis prieš 16 metų #81470

    turejo atsaukti

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn