Duomenų analizės sistemos

Patarimai kaip reikia egltis azartiniuose lošimuose, lažybų patarimai pradedantiesiems..

Moderatoriai: chignix, Cash, Sonis

Duomenų analizės sistemos

Standartinė LaRumba 2011 Rgs 12, 19:37

Radau visai neseną straipsnį tad pasidalinu kaip vidurkius išvesdami prognozuoja baigtis :)

Jei rasite kažką panašaus tai įmeskite, kad neapsigautume kažkam mokėdami ar bandydami „super duper“ sistemas.

Krepšinio duomenų analizės sistema sėkmės su serbais lietuviams neprognozuoja

Lietuvos rinktinės tikimybė nugalėti serbus rytdienos varžybose yra lygi 42%. Tokią prognozę bendradarbiaujant su "Verslo žinių" portalu pateikia bendrovės „Prototechnika“ sukurta ir krepšinio čempionatui specialiai adaptuota sistema „Skaita Intelligence“.

Lietuvos rinktinės laimėjimo prognozę pateikianti programa įvertino komandų reitingus, tarpusavio žaidimų istoriją, kiekvienos komandos rezultatus dabar vykstančiame Europos vyrų krepšinio čempionate.

Internetu pasiekiamoje sistemoje krepšiniu besidomintiems lankytojams pateikiami apdoroti varžybų protokolų duomenys, iš anksto paruoštas bazinis rezultatų analizės rinkinys, kurį galima keisti pagal savo pageidavimus. Paskyras susikūrę vartotojai gali išsaugoti duomenų rinkinius, grafikus, lenteles ir kitą individualią informaciją.

Pasak Laimono Gulbinsko, „Prototechnikos“ projektų vadovo, „Skaita Intelligence“ yra pirmoji lietuviška verslo duomenų analizės (angl. Business Intelligence) sistema. Ji skirta visoms bendrovėms, norinčioms stebėti, analizuoti ir vizualizuoti įvairių verslo valdymo sistemų apdorojamus duomenis.

„Nors duomenys apie krepšinį sirgaliams yra lengvai prienami, mes norėjome parodyti, kaip tinkamu įrankiu sutvarkyti įprastiniai duomenys virsta prasminga informacija, o išmokus tuo įrankiu naudotis – informacija virsta žiniomis. Todėl pasinaudojome „Skaita Intelligence“ universalumu ir artėjant Europos vyrų krepšinio čempionatui nutarėme suteikti pramogą rimtiems krepšinio sirgaliams. Bendradarbiaudami su „Verslo žinių“ naujienų portalu VZ.LT, sistemą „Skaita Intelligence“ pritaikėme varžybų rezultatams analizuoti“, – sako p. Gulbinskas.

Sprendimo kūrėjai atskleidžia, kad sistemoje lankosi apie 1.000 sirgalių, iš kurių 30% sugrįžta. Sistemos privalumus įvertino ir užsienio šalių sirgaliai – krepšinio duomenų analize domisi Didžiosios Britanijos, Latvijos, Švedijos, Estijos, Airijos ir kitų šalių interneto vartotojai. Daugiausia lankytojų (39%) peržiūri Lietuvos rinktinės pergalės prieš varžovus prognozę, kas dešimtas lankytojas domisi varžybų rezultatų grafikais ir kreivėmis, o 12% sistemos vartotojų analizuoja „Verslo žinių“ rengiamo žaidimo „Čempionato birža“ statistikos grafikus, kurie pateikiami realiu laiku – kaip tikrame vertybinių popierių biržos portale.

„Prototechnikos“ programuotojai sistemą atnaujina kasdien – lankytojai čia atranda naujų funkcijų, duomenų, ataskaitų ar analizės pjūvių. Ponas Gulbinskas kviečia visus lankytojus dalintis idėjomis ar mintimis, kaip šią sistemą padaryti dar įdomesne ir naudingesne rimtam krepšinio aistruoliui.
LaRumba
Komandos narys
 
Pranešimai: 1976
Nuo: 2006 Bir 05, 23:06

Re: Duomenų analizės sistemos

Standartinė pirmas 2011 Rgs 12, 20:38

tokie tai geri visi ;]]
www.Unibet,com - 100 Lt premija lažyboms; 100 EUR - pokeriui; 100 EUR - kazino
pirmas
minuse
 
Pranešimai: 258
Nuo: 2006 Bir 25, 19:49

Re: Duomenų analizės sistemos

Standartinė Top 2011 Rgs 12, 21:09

Serbia - Lithuania Bukmekeriai buvo teisesni,kofus apverte antraip,Lietuvai dave 58% arba kofa1.72.Teisesnis buvo KRABAS Lazdeika 100 %. :mrgreen:
Top
profesionalus losejas
 
Pranešimai: 556
Nuo: 2006 Lap 26, 13:07

Re: Duomenų analizės sistemos

Standartinė Top 2016 Sau 16, 21:13

Zaidejai,ar zinot bukmekeriai apie 15% savo pajamu gauna duodami netikslu kofa.Ypac daug ju futbolo totaluose.Ieskokit ir bauskit bukmekerius!
Top
profesionalus losejas
 
Pranešimai: 556
Nuo: 2006 Lap 26, 13:07

Re: Duomenų analizės sistemos

Standartinė LaRumba 2016 Sau 22, 12:43

Top rašė:Zaidejai,ar zinot bukmekeriai apie 15% savo pajamu gauna duodami netikslu kofa.Ypac daug ju futbolo totaluose.Ieskokit ir bauskit bukmekerius!

Vidinė informacija?
LaRumba
Komandos narys
 
Pranešimai: 1976
Nuo: 2006 Bir 05, 23:06

Grįžti į Lošimų ir loterijų strategijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


LTbet.com © 2019