Villa 2008/05/17 10:38 #111764

Na nekyla jokiu abejoniu apie grupiu nugaletojus.
Kroatai.Portugalai.Olandai.Ispanai.
Kur Duoda topscorery gal kas zinot ?

  • pirmas prieš 15 metų #112402

    cha, Porto pasalino is UEFA
    bus cia papirkinet teisejus ir nieko nesakyt losejams....

  • Briedis prieš 15 metų #111908

    net ir tikras briedis suprastu kad italai po grupiu vaziuos namo

    na, kas is tos grupes tie ir bus ko gero vieni is favoritu, ar tai butu italai/prancuzai/olandai

  • raul777 prieš 15 metų #111891

    Ispanija tai nieko nelaimes kada jie yra nueje toliau nei 1 atkrintamuju varzybu etapas? cempionato favoritai italai, vokieciai.

    net ir tikras briedis suprastu kad italai po grupiu vaziuos namo

  • the`lonely prieš 15 metų #111888

    tai ir juokis i sveikata

  • chill0ut prieš 15 metų #111886

    vokieciai, mires tas vokieciu futbolas pamirskit vokiecius isvis juokina tas ju kofas kad taps cempionais

  • Briedis prieš 15 metų #111882

    Ispanija tai nieko nelaimes kada jie yra nueje toliau nei 1 atkrintamuju varzybu etapas? cempionato favoritai italai, vokieciai.

  • kalava prieš 15 metų #111875

    netolima praeitis. geras pavyzdys Danija

    Kas del rusi nereikia pamirsti is kokios grupes ir isejo

  • hai prieš 15 metų #111870

    mano manymu be sansu rusam per fuksa isejo i ta europos cempionata .. o kaip zinom fuksai nesikartoja mano stafke eitu uz ispanus euro cempionai, per pasaulio labai nesiseke tai cia manau turi eit toli

    netolima praeitis. geras pavyzdys Danija

  • the`lonely prieš 15 metų #111865

    topsportas

  • raul777 prieš 15 metų #111864

    as taant prikolo uzmeciau uz vokiecius ir ispanus kad laimes grupes ir france cempionais.24 kofas gavos visai smagu bus ziuret

    kur cia taip duoda statyt?

  • the`lonely prieš 15 metų #111863

    as taant prikolo uzmeciau uz vokiecius ir ispanus kad laimes grupes ir france cempionais.24 kofas gavos visai smagu bus ziuret

  • chill0ut prieš 15 metų #111862

    mano manymu be sansu rusam per fuksa isejo i ta europos cempionata .. o kaip zinom fuksai nesikartoja mano stafke eitu uz ispanus euro cempionai, per pasaulio labai nesiseke tai cia manau turi eit toli

  • p.u. prieš 15 metų #111861

    kas jau aisku, tai kad b grupej lenkai ir austrai bus "valgomi"... manau kroatai lb smarkiai pasipriesins vokieciams.. kitos grupes lb sudetingos, aisq kas neisheis: A-sveicarai, C-rumunai, D-graikija.. del Cempionu, tai kazko nuojauta sako - rusija.. kazkaip cia atrodo, kad fortuna vel grizta pas juos ir tos pergales: europos krepsinio cempionai, cska, pasaulio ledo ritulio cempionai ,- cia ne siaip sutapimai... rusams tereikia grupej praeiti, o po to ar nepasikartos graikijos istorija, kai 1 bankes skirtumu laimimos atkrentamosios.. tad 30 kofas visai neblogai sekmes

  • raul777 prieš 15 metų #111855

    croatai tikrai nevaziuos namo po grupes

    tada pesciom pareis

  • Dzionis prieš 15 metų #111841

    turejau omeny kad kroatai ir portugalai vaziuoja namo,olandai lieka antri,ispanai pirmi:)

    croatai tikrai nevaziuos namo po grupes

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti