Hardy_Bad_boy 2005/09/21 11:37 #41798

2005.09.22:

Rusija-Graikija 1.65 13.00 1.95 1 , 5/10

RUSAI vs GRAIKAI... maciau vienerias rusu rungtynes, tai rungtynes pries vokiecius na apie ta maca jauciu daug kalbu buvo, kai kurie gal net mane jog tai buvo fixed ir panasiai. taciau viena galiu pasakyt, kad tai buvo katastrofiskos rusu rungtynes, matesi kad jie neturejo jokio noro laimet ar zaist, kazkodel lyderiai taip elgtis neturetu(pvz kaip ltu pries bulgarus). na rusai turi aiskius lyderius, tai yra visas startinis penketas: holden, chryapa, monya, kirilenko ir nikita. jie pakolkas cempe sulose vienerias tikrai geras rungtynes, kuriose parode savo jega, suvarydami italus. graikai rode savo jega visose rungtynese(tik ne su slovenais), ypac jie labai kietai diktuodavo savo zaidimo stiliu: patys nedaug meta, ir neleidzia kitiems mest graikai neturi ryskiu lyderiu, gal tik papadopoulas stabiliau losia, beto snaiperiu jie tikrai neturi. taigi susitinka puolimas(jei taip galima teigti) vs gynyba. kas dominuos yra labai sunkus klausimas, ar rusai primes greita zaidima, ar graikai primes savo leta nuobodu zaidima. visdel to manau, sis grajus bus under, daug netaikliu metimu is sunkiu padeciu(rusu stilius). manau per gale sves rusai

Lietuva-Prancuzija 1.35 16.00 2.65 1 , 9/10

na daugelio nuvertinta lietuvele, irode jog verti buti cempionais. tikrai nuostabus zaidimas trejose grupes rungtynese francai nieko gero neparode, gal tik viena graju, kuriame matesi kovingumas, tai pries serbus(mldc france ). na parkeris tyli, kiti irgi nieko gero nerodo, jei tik kietesne gynyba tai snipstas gaunas. manau lietuvaiciai gan lengvai turetu laimet rungtynes dvizenkliu tasku skirtumu, nors ketvirfinalis ne grupes varzybos, ir nusiteikimas kiekvienos komandos yra tikrai stiprus. francai turetu buti siek tiek pervarge po 4 graju per 5 dienas. na tikiuosi ltu gynyba bus kieta kaip per grupes varzybas, o pataikymas tik geres tfu tfu tfu

2005.09.23:

Slovenija-Vokietija 1.45 15.00 2.35 1 , 9/10

slovenai laikomi favoritais sio cempo, irodineja tai jog jie nusiteike siekti auksciausio. grupes varzybos parode ju galia, gera gynyba, zaidimo tiliaus diktavimas... vokieciai, gal geriau sakyt dirkas and co? na taip juk ir yra, dirkas and co, vienas zaidejas=visa komanda. siame grajuj matau lengva slovenu pergale, jei dirkas ir sumes savo 20-30-40t, nemanau, kad kiti zaidejai prisides kazkuom.

Ispanija-Kroatija 1.68 13.00 1.90 1 , 6/10

ispanai nors ir be gasolio, bet tikrai atrodo ispudingai aisq nekaitant tokiu rungtyniu kaip su latviais ir izraeliu visdelto komanda turi zaideju kurie gali imtis lyderio vaidmens. navaro pagrindinis bombarduotojas, garbajosa visu galu meistras, reyes rebounderis, na vien zodziu gerai sukomplektuota komanda. kroatai gal kiek per daug buvo atsipalaidave pradzioj cempo, taciau dabar jie lyg ir atsigauna, puikus grajus pries italus, irode jog kroatai nusiteike siekti medaliu. kroatai turi "geriausia" atakuojanti gyneja- giriceka na jis yra aiskus komandos lyderis, taciau su kiekvienu graju jis meta vis maziau tasku, gal jau isseko jegos siaip manau bus labai itemptos rungtynes, kurias laimes ispanija, taciau tikrai mazu tasku skirtumu. galimas underis

  • Makiavelis prieš 18 metų #42175

    NOOOOOOOOOOOWITZKI yra nerealus.... niekada nepamirsiu skaudziausia Nowitzki tritaski kaip jis is manes pavoge 250 lt pelno savo metymu i rusijos ekipos krepsi... pasirodo jis tiesiog per geras Europai...
    Nowitzki rulez, Vokietija is the champions, o Nowitzki savo metymu permete overi

    kodel per geras? o kas ta NBA? jis juk ir ten po tiek pat sumeta tasku...kiekviena komanda turi ten po viena dvi zvaigzdes, o visi kiti tokie patys locheliai kaip ir vokieciai...tik tais,kad juodesni, suoklesni ir i atletus nors panasus.

  • 1000 prieš 18 metų #42174

    as omnibete buvau uzmetes,kad francai pajims 1 vieta 25 lt su 35 kofu pries tai kai lose su serbais tai nx laukiau kol papuls i finala,nes jie man stipriai visai atrode tada buciau dares sakute galejau ir pries supistus graikus daryt sakute kai liko 1min dziaugiausi,kad nemeciau,o pasirodo viska patys matet lieva diena kazkoke buciau truputi pasipelnes su tokiu kofu

  • Sleepwalker prieš 18 metų #42156

    NOOOOOOOOOOOWITZKI yra nerealus.... niekada nepamirsiu skaudziausia Nowitzki tritaski kaip jis is manes pavoge 250 lt pelno savo metymu i rusijos ekipos krepsi... pasirodo jis tiesiog per geras Europai...
    Nowitzki rulez, Vokietija is the champions, o Nowitzki savo metymu permete overi

  • wigga prieš 18 metų #42155

    Prancuzija-graikija
    Ispanija-Vokietija

    Galejau buti karalius, dabar likau valkata

  • Makiavelis prieš 18 metų #42154

    74-73...eina nx...eina nx visas tas cempionatas...didesnio idiotizmo negalejo buti...Nazzi finale...ahujelinti galima...

  • 1000 prieš 18 metų #42145

    Trejetukas mano manymu verciausiu,grazu zaidima demonstruojanciu ir zaidziantys komandini zaidima komandu:
    1)Lietuva
    2)Vokietija
    3)Kroatij

    man lieviausios:
    1)Slovenyja
    2)Graikija
    3)Rusija (iskyrus Kirilenka)

  • Sleepwalker prieš 18 metų #42140

    bet paskutine francu atakos neykirtau teisejas lygtai vienas rode,kad bauda pries rigodo buvo nieks nepastebejot?

    siaip as irgi tai pastebejau. Gal teisejas net ir uzfiksavo bauda bet po to persigalvojo nes uzsinorejo gyventi

  • 1000 prieš 18 metų #42139

    sekmes stumdant... graikai lopai, prancuzai irgi. Vokieciai jega

    Del Vokieciu sutinku

  • wigga prieš 18 metų #42138

    man irgi panasiai atrode, bet jau buvau sutrikes

  • 1000 prieš 18 metų #42137

    bet paskutine francu atakos neykirtau teisejas lygtai vienas rode,kad bauda pries rigodo buvo nieks nepastebejot?

  • Sleepwalker prieš 18 metų #42136

    tau graiku zaidimas labiau patinka? uzmikt galima geriau eitu kiausius pastumdyt

    sekmes stumdant... graikai lopai, prancuzai irgi. Vokieciai jega

  • 1000 prieš 18 metų #42134

    o ka prancuzai kazka sugeba? patys nuo gynybos zaidzia,duoda imesti 50-60 taskus...tikrai ne geresni

    tau graiku zaidimas labiau patinka? uzmikt galima geriau eitu kiausius pastumdyt

  • Sleepwalker prieš 18 metų #42133

    paguoda, kad nors evgenas laimingas

    man grazu buvo stebeti kaip prancuzai vos neverke visi labai graziai oblomalis'
    p.s. nesu laimingas, tiesiog patiko pabaiga ir viskas, juk idomu buvo

  • wigga prieš 18 metų #42130

    paguoda, kad nors evgenas laimingas

  • 1000 prieš 18 metų #42128

    man pvz prancuzai tikrai vertesni zaist finale nors kasi graziau lose,o graikai tai gimdo isvis taskus juos kazkoke sekme lydi ant galo,bet vistiek Lietuva geriause

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti