Shustrix 2005/12/05 20:48 #48886

Eurolyga statymai internete
AEK Athens (GRE) - Benetton Treviso (ITA) [email protected] BAW
Mano manymu cia bukai turbut duoda toki kofa nes namuose AEK yra laimejusi 2 is 2 rungtyniu, bet vienas Strazbura o kitas pries nekaip losianti zalgiri, na patys matet, sios dvejos pergales ir tera ju iskovotos siais metais euroligoje. Taigi siuo metu AEK nelosia gerai ir to irodymas praejusia savaite pralosta ir grupes autsailderiai Olimpijai 81-72 , bei si savaitgali Graikijoje patyre pralaimejia pries Olimpiacosa 97-84. Tuo tarpu Benetonas yra Benetonas. jiems negalima prarasti tasku pries grupes aultsaiderius.Tik vienas klaustukas ar zais Siska ,kas zinot parasykit, bet manau ir be siskos Benetonas pergale turetu pasiekti.

Partizan Mobtel (SCG) - Unicaja Malaga (ESP) [email protected] BAW
TAI VA Unicaja mane vis labiau stebina savo zaidimu pastaruoju metu laimeta Montepashi, Panathinaikosa ir si savaitgali sveciuose laimeta pries Barcelona 104-115 , neskaitant kitu laimejimu ACB lygoje. del blogo starto eurolygoje surinkti tik 6 taskai todel dabar tikrai Malaga negali atiduoti tasku grupes aultsaideriui. Vienu zodziu Unicacos zaidimas pastaruoju metu palieka laba labai gera ispudi, tuo tarpu apie Partizana nieko gero pasakiti negaliu, galiu pridurti kad si savaitgali namuose pralaimeta Hemofarmai 78-89.

Tai kaip sios stafkes

  • Litas prieš 18 metų #49178

    Nu ka galiu pasakyti ... MOCHNAI!!!!

  • fanatikaz prieš 18 metų #49173

  • Shustrix prieš 18 metų #49165

    Nu jo kas matet kaip per pertarauka is douglas eme interviu tai nu nx

  • orakul prieš 18 metų #49161

    Tikrai RYTAS irodineja, kad ne veltui pateko i Eurolyga ...

  • Shustrix prieš 18 metų #49160

    Aciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ronaldoo prieš 18 metų #49159

    Nu ka Rytas jau nusipelne pagarbos ir tureme 2 super komandas,saunu.

    SU pergale

  • Tamas prieš 18 metų #49157

    kaip "pingvinams" tikrai gerai

  • Makiavelis prieš 18 metų #49155

    cia tai geras

  • spam_x prieš 18 metų #49156

    su pergale!!! cia tai zjb

  • chignix prieš 18 metų #49153

    RYTAS! eilini syki!

  • wigga prieš 18 metų #49151

    32-34 HT

  • mYsLiuS prieš 18 metų #49149

    Pas mane irgi nerodo

  • Makiavelis prieš 18 metų #49148

    kelinta lietuvos laiku losia real-montekiai siandien?
    rodo,kad jau turi losti,bet dar nevyksta niekas..
    ar cia tik pas mane..

  • wigga prieš 18 metų #49146

    cha kaip ir sakiau gynyba rules, visi 4 overiai buvo underiai

  • orakul prieš 18 metų #49134

    Turint omenyje jog visos komandos zaidusios pries Maccabi mete nuo trajako 10-15 daugiau nei iprasta.... man labai niesti rankos slezas +5, lukauskis +5, delnas +5 is omnio. Tikiuosi atakuojancio ir greito krepsinio.... ir kaskurie 2 tikrai prames 5pts.
    Delnas pagaliau pradejo pataikyti, savaitgaly 5 is 6 trajaku, lukauskis 3 is 4, slezas turi irgi taiklia ranka.... ir 5 pts visiems kaskaip per mazai. Kaskaip savizudiska duoti toky maza totala zaidejam megstantiem atakuoti nuo 3. Del sliazo daugiausia klaustuku, delno ir lukauskio overis vis labiau ir labiau patinka.
    Any ideas?

    Sutinku. siandien ir as dejau Lukauskio ir DelninkaiCio over. Tik vienas neramina. SkaiCiau treneriu mintis pries varzybas, tai Gersonas sake, kad prades siandien maccabi viska  nuo ginybos, bet ta  jau girdziu ne pries pirmas varzybas, todel tikiu, kad tai ir liks tik kalbomis. Manau Rytas panaudos Maccabi ginkla -greita  puolima , o tokiems greitiems zaidejams kaip Delninkaitis ir Lukauskis nusimato iskart lengvi taskai.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti