AntiReflex LT 2007/09/02 14:21 #86233

Viskas kas susije su rytoj startuojanCiu Europos krepsinio Cempionatu.

  • domcia9 prieš 16 metų #87141

    kas norejo tas suprato

  • Ocis4 prieš 16 metų #87119

    rusai parmr auksa kurioje vietoje rusai.....b*....ypac tai gerai matysis bendroje nuotraukoje rodys kirilenka nuotaruka sunui,o sunelis...teveli,o kodel sis rusas toks nesiprauses man tai jie daunai...nesvarbu kaip bet pasieksim pergale... man ju vietoje butu geda....ir gerai kad tokios gedos nepadare su lietuvos mergynu rinktine

    Ar bent pats supratai ka cia parasei?

  • Ocis4 prieš 16 metų #87118

    kaip byloja lietuviu laiudies ismintis: bybis ne stanga, rusai ne komanda...

    Sikart rusai buvo komanda, to nepaneigsi.

  • goal prieš 16 metų #87113

    kaip byloja lietuviu laiudies ismintis: bybis ne stanga, rusai ne komanda...

  • domcia9 prieš 16 metų #87103

    rusai parmr auksa kurioje vietoje rusai.....bl....ypac tai gerai matysis bendroje nuotraukoje rodys kirilenka nuotaruka sunui,o sunelis...teveli,o kodel sis rusas toks nesiprauses man tai jie daunai...nesvarbu kaip bet pasieksim pergale... man ju vietoje butu geda....ir gerai kad tokios gedos nepadare su lietuvos mergynu rinktine

  • draska prieš 16 metų #87098

    va ka reiskia treneris!!! rusija saunuoliai! super finalas! p.s tik nesupratau...kodel draugai is rusijos mane sveikina su pirma vieta....

    mato foto,kad su "Volga" vazineji,pamane rusas:))

  • goal prieš 16 metų #87097

    28 berods buvo

  • tominis prieš 16 metų #87094

    ne tik prie Jazz ir Bulls, bet ir CSKA,nes vakar gerai sulose ir 3 CSKA zaidejai.

  • M|ndiZ prieš 16 metų #87093

    Atiduodu blattui ir jo karingiems vyrams pagarba!!!!!!!!!!!!!!!.Jie yrode, kad grizzlies ir torontas tai dar ne viskas........

    tai cia Grizzlies&Raptors pralaimejo pries Jazz&Bulls ":D

  • mmd3 prieš 16 metų #87090

    KOks buvo kofas, kad ruskiai paims auksa pries prasidedant champui?

  • Villa prieš 16 metų #87088

    Atiduodu blattui ir jo karingiems vyrams pagarba!!!!!!!!!!!!!!!.Jie yrode, kad grizzlies ir torontas tai dar ne viskas........

  • regimantaspa prieš 16 metų #87087

    va ka reiskia treneris!!! rusija saunuoliai! super finalas! p.s tik nesupratau...kodel draugai is rusijos mane sveikina su pirma vieta....

  • beginner prieš 16 metų #87084

    na nors jau ne taip abidna, kad vakar nusileidom cempionams, o ispanai apsijuoke konkreciai

  • AntiReflex LT prieš 16 metų #87083

    Prizadejau draugams, kad suvalgysiu savo kelnes, jei rusai taps cempionais.. Jau galiu nusiteikt

  • AntiReflex LT prieš 16 metų #87082

    Gasolis atrode blankiai, Navarro isvis buvo nulis siame maCe, o Garbajosa tik juokino ziurovus savo metimais, bet vistiek sunku buvo patiket, kad rusai laimes, Holdenas kelis paskutinius svarbius metimus prapjove, bet svarbiausia  imete. ispudingas finalas.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti