Litas 2011/03/07 20:18 #138009

cia neduoda nemokamu menesiu tipo is pradziu siulo nemokama stafke uz nepraejusia ar kazkaip panasei.. o kai jau zopa visiska pareina dingsta

  • buchas prieš 13 metų #138006

    jo, kazkas cia neskaidraus ir dar viena isviliojimu saitas, o po to "netycia" buna minuso ir duoda nemokamus menesius, o galiausiai isvis nebeprognozuoja ir uzsidaro tie jų statymai.

  • Litas prieš 13 metų #138005

    STATYMUOSE SUKUOSI JAU GAN SENIAI( butu gerai kazkaip uzbaigt ) DAZNIAUSIAI REMIUOSI SAVO ANALIZE PASIRENKANT FAVORITA, BET KARTAIS LEIDZIU SAU NUSIPIRKT IR POPULIARIU HANDICAPERIU PROGNOZES. Šiuo metu geriausiai man atrodo http://www.jackpotsoccertips.com, jie po biški užsitarnaja garbę statytoju tarpe. Tai va dabar aš pradėjau pirkt iš ju prognozes , bet butu gerai kad jos butu pigesnes, todėl noriu jas perparduot susidomėjusiems, bent taip atsipirks. Savo ruoztu nepatarčiau lb ju platint, savam tarpe geriau. pats ketinu paskleist tik kokiem 5. Jei kam idomu kartais gaunu ir soccerbuck bei keleta kitu patikimu prognoziu. tai tiek. platesne info [email protected] o po to susirinkus grupelei norinciu, bus duotas patogesnis susisiekimo budas

    nzn gal atsiras naujoku kokiu kurie uzsikabliuos uz sio kabliuko. taciau mano patarimas butu toks, nepirkit ir su nieko nesimeskit ant siu prognoziu. paziurekit i statistika dega vien WIN beveik. Ar jus tikit kad taip gali but? is savo patirties galiu pasakyt kad taip but negali ir nera taip kaip rodo. Cia yra spaminiai puslapiai is pradziu ju hit rate buna 80 procentu WIN bet kai jus pradesit pirkti gali likti vos 50-60 o gal tik ir 40 procentu win. pagalvokit ar labai sunku sukurti puslapi ir padaryti fake praeity ir dar menesi sugebet laimet bent 50 procentu macu (kad islaikyti jus kuo ilgiau)? p.s. sie statymai yra dalinami nemokamai rusu forumuose. sekmes ir bukite budrus.

  • aiwa121 prieš 13 metų #138004

    STATYMUOSE SUKUOSI JAU GAN SENIAI( butu gerai kazkaip uzbaigt ) DAZNIAUSIAI REMIUOSI SAVO ANALIZE PASIRENKANT FAVORITA, BET KARTAIS LEIDZIU SAU NUSIPIRKT IR POPULIARIU HANDICAPERIU PROGNOZES. Šiuo metu geriausiai man atrodo jackpotsoccertips.com, jie po biški užsitarnaja garbę statytoju tarpe. Tai va dabar aš pradėjau pirkt iš ju prognozes , bet butu gerai kad jos butu pigesnes, todėl noriu jas perparduot susidomėjusiems, bent taip atsipirks. Savo ruoztu nepatarčiau lb ju platint, savam tarpe geriau. pats ketinu paskleist tik kokiem 5. Jei kam idomu kartais gaunu ir soccerbuck bei keleta kitu patikimu prognoziu. tai tiek. platesne info [email protected] o po to susirinkus grupelei norinciu, bus duotas patogesnis susisiekimo budas

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn