BETWORLD 2010/11/28 12:39 #137353

Sveiki,Stai jau menuo kaip kariauju su BWIN del mano teiseto laimejimo ismokejimo..As jau jiems rasiau laiskus,bet i juos jokiu atsakymu negaunu...Tik tokius atseit kad mes nieko is jusu negavome,tad pervesti pinigu negalime.Jei per artimiausias 7 d negausime is jusu jokiu ziniu tai mes pervesime jusu laimejima atgal i jusu saskaita...Bet STOP...Kompanija jau matosi,kad blefuoja..As jai du kartus jau siunciau savo paso duomenis,irodancius ,kad as ir esu tas pats zmogus ,kuris uzsiregistravo ju kompanijoje...Tai siuo atveju BWIN nepateisina savo gero vardo ir reputacijos..Gal kas esate su ismokejimo problemomis sioje bendroveje susidures taipogi kaip ir as,tad butu malonu,kad pasidalintumete ispudziais ir ar isvis verta investuoti i komnpanija,kurioje laimejima negali atsiimti visa menesi,Juk tai ne bankas,kuris moka palukanas..Ar nuo siol BWIN skaitosi kaip ir bankas,bet palukanu niekam nezada moketi???

  • Dywaz prieš 13 metų #137586

    Megsta jie nesamones daryt.. Atsaukia statymus.. Turnyrai pastringa.. Ir nenoriai ismoka nors man ismokejo..

    Pritariu, ir man labai nepatinka ju akcijos kurios turi pasletų kabliukų. Tarkim ta kur reikia kviesti draugus, pakviečiau draugą, jis padarė depopsita, gavo pinigus, o aš ne

  • EdgarasN prieš 13 metų #137581

    Megsta jie nesamones daryt.. Atsaukia statymus.. Turnyrai pastringa.. Ir nenoriai ismoka nors man ismokejo..

  • Flush0 prieš 13 metų #137494

    Na man visada ismokedavo, taciau nekarta esu zaides turnyrus is real money ir kazkaip uzstrigdavo visas bwin, rasydavo Frozen.. O poto kai atsigaudavo tai nei pinigu saskaitoj, nei pratesto turnyro..

  • BETWORLD prieš 13 metų #137418

    antra karta man ta pati parase per 2 sawaites...Tai ir sakau,matyt viskas tuom ir baigsis,nes paprasiau kad pervestu per Western union ,bet kodo iki siol negaunu is ju....

  • mrpiotr prieš 13 metų #137414

    taigi parase kad priimtas dokumentas ir viskas gerai, ir gali persivedint ka kur nori.
    o kuom gi dar gali pasibaigt???
    krc skandalus keli lygioj vietoj..

  • BETWORLD prieš 13 metų #137412

    Stai koki laiska gavau nuo BWIN administracijos,bet manau,kad tuom ir baigsis viskas,ka manote?

    Предоставленная вами копия удостоверения личности была одобрена.


    Не отвечайте на этот адрес. Если у вас появятся вопросы, обратитесь в нашу службу поддержки, электронный адрес которой вы найдете на странице с контактными данными.

    С уважением,

    Служба поддержки финансового отдела bwin
    Fax: +43 (1) 205 330 18000

  • BETWORLD prieš 13 metų #137392

    Siandien eilini karta issiunciau paso kopija.Paaiskinau,kad siuo metu neturiu spalvotos paso nuotraukos,gal sakau,gal atsizvelgs i tai...Apie tolimesne eiga pranesiu veliau...

  • buchas prieš 13 metų #137385

    kad kaip suprantu cia pacio betworldo problemos o ne tai kad bando kazka juodint.. net ne visa laiska nukopinai nes sakinys baigiasi, kur paaiskinta turejo but per kur nuotrauka uploadint.
    tai jei ka dar karta uploadini jei tikrai negavo ir ziuri, gi visiems tai buve, yra ir bus - tu ne bankas, bet ir ne milijonus uzvirinai kad del taves vieno cia "aferom" uzsiiminetu

  • BETWORLD prieš 13 metų #137384

    Kad visa beda tame,kad mano nuotrauka pase nespalvota....

  • Sleepwalker prieš 13 metų #137382

    Na jo, sako, kad negavo jusu dokumentu kopijos.Kai sakai, kad siuntei savo paso duomenys, turi omenyje spalvotas paso kopijas? Nezinau ar jau taip darei, bet pirmiausia turetum uzeiti i bwin puslapi, My account, Withdrawals ir is desines puses paspausti ant Upload now (savo paso kopija). Tada nusiusti jiems dar karta (jeigu pries tai siuntei) spalvota paso kopija, pasakyti kad padarei upload ir bwin puslapyje. Na tikrai jie neturetu prie nieko prikibti jeigu viska toliau teisingai padarei.

  • BETWORLD prieš 13 metų #137380

    Apgaudinedami zmones jie geriausiais tikrai netaps...Su Betcity,Triobet,Unibet ir kt problemu neturiu o va Bwin kaip uzkeiktas...Katik gavau is ju laiska,kas suprantat rusiskai cia parase man :

    Уважаемый клиент bwin!

    Спасибо за отправленное сообщение.

    Приносим извинения за задержку с ответом.

    К сожалению, мы так и не получили копию Вашего документа.

    В целях Вашей безопасности просим прислать нам цветные копии страницы с фотографией, а также страницы с регистрацией Вашего паспорта (полные развороты в хорошем качестве) через

    Tai ka man dabar daryti?Ar vel man siusti paso kopija ar tikrai paviesinti forumuose apie ju mela ir nenora ismoketi laimejima...?Man tai jau pradeda nebepatikti.Kas as jiems,Bankas?Bankas nors procentus moka ,o cia

  • LaRumba prieš 13 metų #137370

    Tai va, kad ir mano aplinkoje dar tokių įvykių negirdėt O betworld galėtum privačioje žinutėje paskaityt ir patikslint detales tai pasistengsim informuot, kad padarytų tvarką

  • mazas_Bwin prieš 13 metų #137364

    kazkaip keista cia viskas jie planuoja but pasaulyje geriausiais o daro tokias nesamones man bedu kazkaip nekilo iki siolei su jais gal tu ne viska esi uzpildes ko jie reikalauja arba nesi padares pirmojo deposito be kurio jie nlb pinigus grazina
    kazkaip daugiau info reik ir beje gal jau kas naujo parejo nes jau pora dienu praejo kaip dabar situacija ?

  • Sleepwalker prieš 13 metų #137361

    Jeigu situacija tikrai verta demesio (siaip tu nieko konkretaus neparasei) tai geriausia butu savo beda parasyti kokiam bettingadvice forume temoje Bookie black list , plius paklausti kur kreiptis. Yra keli puslapiai, kurie padeda kovoti su uzsienio bukais, kurie neteisetai/neteisingai neatiduoda tavo pinigus. Dazniausiai jeigu bukai yra neteisus, jie tau atiduos pinigus, nes nenori, jog ju autoritetas ir patikimumas butu sumazintas del vieno ar keliu atveju. O jis yra mazinamas net del vienos ar poros panasiu istoriju

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn