Jurlikas 2008/11/18 20:35 #123044

Laba,
Norejau paklausti ar ilgalaikiu statymu, tai yra, kas laimes krepsinio cempionata statymai yra iki tol kol, baigiasiasi visos varzybos ir atkrintamos, ar iki atkrintamuju? cia apie topsport ir orakula. ar daznai statote ant tokiu ivykiu? ar apsimoka, nebbuna kokiu nesamoniu su tom lietuviskom bendrovem? bo man baisu biski statyt pas juos, kai paskaitineji forumus apie juos
labai dekui uz atsakymus
Iki

  • regimantaspa prieš 15 metų #123123

    esu pastates lietuviska didziausia kupiura ,kas taps premjer ministru...dabar galvoju ,kad ilgalaikiai statymai nieko verti,nes "rudyja" babkes,ir tiek,na jei ir praeis ta stavke (staciau kad isrinks kubiliu),tai tik kazkur savaites pliusas,o laukti reikia ilgai...o kas del pinigu atsiemimo,tai zinau,kad kiek kas yra states topsporte,tuos ilgalaikius statymus, tai niekad nera buve problemu del babkiu ismokejimo

  • Kireev prieš 15 metų #123047

    Laba,
    Norejau paklausti ar ilgalaikiu statymu, tai yra, kas laimes krepsinio cempionata statymai yra iki tol kol, baigiasiasi visos varzybos ir atkrintamos, ar iki atkrintamuju? cia apie topsport ir orakula. ar daznai statote ant tokiu ivykiu? ar apsimoka, nebbuna kokiu nesamoniu su tom lietuviskom bendrovem? bo man baisu biski statyt pas juos, kai paskaitineji forumus apie juos
    labai dekui uz atsakymus
    Iki

    Statau kartais, del ilgalaikiu statymu problemu atsiimant pinigus - nebuvo.
    Beda tame, jog ant tokiu statymu LT kontoru debilai uzmauna nerealia marza - apie 50 proc, prasciau nei Teleloto.
    Kazin ar apsimoka deti?

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti