deacad 2010/05/25 22:32 #136096

Sveiki! Galvoju atlikti nedideli depozita maziems statymams. Tik nezinau kuria bendrove is siu 3 rinktis? Patarkite? Privalumas jei galima statyti uz lietuvos ivykius ir gaunamas deposit bonus.

  • devil2537 prieš 13 metų #137626

    Koeficientai visur normalus, aisku kartais buna neatspindintys tikrojo sanso ir pastebejau kad tarp siu didziuju lazybininku paemus identiskas varzybu ir statymu koeficientus - jie buna labai skirtingi, tad labai sunku rasti ta vieta kur geriau. Aisku, kur geriau sekasi laimeti, ten ir lazinsies neziuredamas i kitas

  • kuliasius prieš 13 metų #137601

    dar viens reklameris, jeigu jau tu matai domobet didele pasiula ir gerus kofus tai isvis patyliu...

  • dwarf prieš 13 metų #137600

    Žaidžiu pokerį bwine, taip pat turiu accountą party pokeryje, triobete, pokerstarsuose. Bwine pralošiau viską, triobete lošiau black jacką iš desperatiškumo, o party pokeryje turiu dar, bet man nelabai patinka jų interfeisas. Unibetu naudotis neteko. Lažinuosi - domobet.com (dėl geros pasiūlymos , gerų kofų ir užkabinto no deposit bonus kažkada) Iš 35 Lt pavyko pasidaryti 500 Lt, ir išsicashoutinti, tai dėlto ir pasilikau, dabar einasi apylygiai. Didelė diskusija apie šią lažybų bendrovę buvo sukelta kitame forume, tačiau galų galiausiai paaiškėjo, kad tai tik desperatiški kai kurių pralaimėtojų veiksmai, arba nekompetetingas 'varymas' neįsigilinus.

  • Dywaz prieš 13 metų #137584

    del bwin pokerio tai kiek esu susiduęs SNG turnyruose žaidžiai grynos žuvys....

  • ink prieš 13 metų #137567

    1. unibet nera jokiu dideliu minusu, didele lazyba pasiula 2. bwin viskas lyg ir neblogai, bet pokeris kartais grybauja, ir koeficientai lazybose kartais nuvilia. 3. triobet maza lazybu pasiula..

  • Dywaz prieš 13 metų #137566

    Unibet bandęs neesu, triobet ir bwin bandęs. Dėl bwin neturių jokių nusiskundimu. Tik va dabar katik skaičiau, kad vartotojams dingo ticketai.
    O dėl triobet tai esu šiek tiek nusivilęs. Lažybuose jie megsta atšaukti įvykius, arba kokias 3-4 dienas po įvykiu paskelbia rezultatus ir tik tada gauni pinigus

  • Alva prieš 13 metų #137555

    Neprasidėkit su TRIOBETU,mane graziai sumaustė, kaip paprašiau priklausančios man premijos išvartė, kad viena diena pavėlavau. Dar viena karta žaidžiau LIVE , vėl numinusavo neteisingai, tada susivėliau ir šiaip ne taip atgavau pinigus, nuo to laiko eina jie n---i. Su UNIBET neturejau bedu, BWIN nezinau.

  • Dywaz prieš 13 metų #137507

    As manau, kad jie tas ruletes paredaguoja kaip jiems geriau

  • Flush0 prieš 13 metų #137495

    Triobet saraskinu kontora, kazkada pabandziau "dagona" ruleteje, tai nemanau kad man atsitiko realybeje imanomas dalykas... is 5 sukimu 4 kartus issirideno 0 (netinka nei prie spalvu, nei prie lyginiu ar nelyginiu skaiciu) tai tiesiog nusijuokiau, bet paskui pagalvojau, kad cia juokas per asaras :D

  • donas21 prieš 13 metų #137005

    as losiu unibet ir jokiu problemu kolkas, perveda viska kaip reikia ir gana greitai.

  • madisto prieš 13 metų #137001

    triobet ir losiu,o kitu dvieju nesu bandes

  • LaRumba prieš 13 metų #136983

    pritariu lukui del triobeto,ten tikrai kazkokie velniai dedasi,o del kitu dvieju - nesu bandes

    O tai kur loši?

  • madisto prieš 13 metų #136975

    pritariu lukui del triobeto,ten tikrai kazkokie velniai dedasi,o del kitu dvieju - nesu bandes

  • lukas55 prieš 13 metų #136961

    na triobet bent jau man pridare daug vargo,vien pradedant nuo to,kad norint gauti ju premija reikejo atlikti 3 kombinuotus statymus,per kuriuos daugiau i minusa nei i pliusa,na unibet,bwin kaip ir neblogai,visu koefecientai mazdaug panasus.

  • LaRumba prieš 13 metų #136710

    Svarbi informacija
    BWIN padidina minimalią įpirką Holdem turnyruose be limito

    bwin is increasing the minimum buy-in at No Limit Hold’Em tables to 35 big blinds, to further stimulate the poker ecology. As of yesterday, 11 August 2010, players are able to buy in to No Limit Hold’Em tables with 35 to 100 big blinds. However, the new configuration will only be on the new tables created, so it could take a couple of days for old tables to become unpopulated and then disappear.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti