raul777 2006/09/24 12:37 #68549

ar yra norinciu padiskutuoti apie primera?daug puikiu statymu snd...

  • raul777 prieš 17 metų #68584

    tai aisku man cia taip pat under nr.1
    nu dedu nauja tema ir ten isdestysiu manau apie under

  • Litas prieš 17 metų #68578

    aisku AEK-Anderlecht ane..

  • raul777 prieš 17 metų #68576

    kas liecia futbola ir CL pas mane minciu visada yra tik kai jas reikia reikst viesai gali nedrasu but,pirmas mano nuomones pareiskimas apie vakar primeros kai kurias baigtis pats matei kaip vakar baigesi bet lazybos tuo ir gerai kad visada gali atsilost as dar gerai nesigilinau,bet is pirmo zvilgsnio matau 2underius,tik is antradienio.galvoju,jei snd niekas neides temos apie CL rytoj is ryto idesiu ir matysim ar sutampa musu underiai

  • Litas prieš 17 metų #68574

    Jo viena nebloga underi nuziurejau jau be pasiulos ir be kofu. Taciau nesakyk kad kofas nesvarbu.. vo butu dabar uz valencia pries roma kofas @1.4 tikrai nevertetu rizikuot aisku pavyzdys labai grubus taciau koficeintas manau turi didele reiksme.. kur geriau losti uzsienyje pvz imkime tasku totalus krepsinyje kei kofai buna 1.9-1.9 .. o lietuvoj turim kartais 1.75-12-1.75.. va ir kofo esme.. ilga laika losiant tai tikrai apsijaucia ..
    beje del cempionu lygos manau verta atsika tema sukurt Cempionu lyga menuo/diena. kai turesi minciu ir bus pasiula galesim padiskutuot .. nes kai sakiau jau veina underi uzmaciau idomu ar nesutaps

  • raul777 prieš 17 metų #68573

    taip,bet kaip zinia sekme toks dalykas,viena diena ji salia,o kita jau gali but pamirses jog apskritai kazkada buvo nezinau kur dazniausiai statai bet is LT bendroviu vargu ar sulauktum uz valencia daugiau nei 1,9...bet ar ar kofas yra svarbiausias statymo apsisprendimo rodiklis?man lemia tik komandos sudetis,zaidimo kokybe,maco svarba komandai turnyrine prasme,esamu laiku rodoma sportine forma ir siektiek tarpusavio macu istorija.Jei matau kad visos ar dauguma minetu priezasciu krypsta i vienos komandos puse,negalvodamas apie kofa perku tokia komanda...siuo atveju valencia
    Veliau dar bus galima pakalbet apie CL under over,pasiulos dar nera bet jau matosi simtaprocentiniu underiu

  • Litas prieš 17 metų #68572

    na o mane roma si sezona nustebino tik karta.Mace su tiesioginiu konkurentu inter,jei roma galvoja apie scudeto.Ir kada matem kai roma sutiko saves verta varzova?o ir namie zaide.aisku parmas ir sienas jiems nesunku nugalet ir manau tokios lengvos pergales komandas uzmigdo ir susidurus su rimtesniu varzovu atsiranda problemu.Mano nuomone gerai kad valencia turejo sunkias rungtynes,o roma lengvas.abi komandos geros formos,bet valencia gera forma demonstruoja pries geresnes komandas.be to valenciai sis CL sezonas ypac svarbus,kadangi i ji griztama po pertraukos.
    dekui Litas uz nuomone ir savotiska ispejima,bet as jau siandien uz puse algos nusipirksiu valencios pergale

    as nesakau kad valencia pralos ar kad negali laimeti .. taciau koficeintaas kolkas gene nepadorus .. cempionu lygoj visi atiduoda viska ka gali nes cia sukasi nemazi pinigai.. butu kofas uz valencia @2 as ja irgi jamciau .. palauksiu kitu bendroviu pasiulu ..
    tavo teisybe .. roma mace su inter atrode gana tragiskai ir jai labai sakyciau apsiseke kad pralose tik 0:1, gal ir keista bet cia tikrai tinka zodis pasiseke ...

  • raul777 prieš 17 metų #68571

    na o mane roma si sezona nustebino tik karta.Mace su tiesioginiu konkurentu inter,jei roma galvoja apie scudeto.Ir kada matem kai roma sutiko saves verta varzova?o ir namie zaide.aisku parmas ir sienas jiems nesunku nugalet ir manau tokios lengvos pergales komandas uzmigdo ir susidurus su rimtesniu varzovu atsiranda problemu.Mano nuomone gerai kad valencia turejo sunkias rungtynes,o roma lengvas.abi komandos geros formos,bet valencia gera forma demonstruoja pries geresnes komandas.be to valenciai sis CL sezonas ypac svarbus,kadangi i ji griztama po pertraukos.
    dekui Litas uz nuomone ir savotiska ispejima,bet as jau siandien uz puse algos nusipirksiu valencios pergale

  • Litas prieš 17 metų #68569

    pakankamai staigmenu sitam ture primeroj.nu ka as tau galiu pasakyt...isnaudok valencijos pergale CL pries roma

    Roma mane si sezona be galo stebima. Paziurejus i startine sudeti nerandame ne vieno puolejo taciau klubas nesustodamas musa ivarcius. Puolime kaip straikeris losia Tottis kuris kiek pamenu visada losdavo pozicijoje po puolejeis. Tiesa i rikiuote jau lyg ir turetu grizti Montela (praejusiame serijos ture jau muse) ir saugams nukris dalis tu ivarciu. Roma zinoam savaitgali turejo lengvesnes rungtynes nugaleta Parma 4:0, tuo tarpu Valencia kapojosi su Barsa ir ten iskovojo gana svarbias lygiasias 1:1. Taigi nebuciau toks tikras Valencijos pergale ypac kai koficientas duodamas vos @1.8-1.9.

    Manau visuose cempionatuose starte buna nemazai staigmenu. Reikia palaukti kol dulkes nuses tada ir staigmenu sumazes

  • raul777 prieš 17 metų #68563

    pakankamai staigmenu sitam ture primeroj.nu ka as tau galiu pasakyt...isnaudok valencijos pergale CL pries roma

  • agurkas prieš 17 metų #68562

    taip dejau uz celta, bet dbr jau dejau as ant tos celtos...

  • raul777 prieš 17 metų #68561

    deporo tai as nesuprantu.laimi pries zaragosa ir vilareli o levantei net imust nesugeba.labai nestabili komanda pora paskutiniu metu.sita minusa tikiuosi islygins pergale beisbole dejai gal uz celta kad sakai svarbu jog laimetu?

  • agurkas prieš 17 metų #68559

    tai sevilla dvi raudonas gavo ir iskart etletikas pereme vaira. nors levante irgi jau kuri laika zaidzia 10 pries 11...svarbiausia man celta pergale

  • raul777 prieš 17 metų #68558

    nu dabar tai jau tikrai nekas bet ivalias,salyginai primeroj budinga perlauzti maca sau palankia linkme,ta atletikas parode su sevila.tikiuosi ir ir kitose aikstese keisis pirmaujancios komandos

  • agurkas prieš 17 metų #68557

    ir vel nieko gero...:/

  • raul777 prieš 17 metų #68556

    butent kad kad pradzia ir gerai zada mano albacetei siaip jau tikejausi sausos pergales,bet matyt vyrai biski neivertino lygos naujoku ir nusibaude.dabar manau bus susikaupe iki galo,itvirtins persvara ir beliks laukt la corunos ir celtos triumfu

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn