galilejus 2007/03/29 15:16 #79571

siandien man uzkliuvo Montegranaro - Climamio Bologna 1.7 13 2

Manau turetu laimeti Montegranaro .
Galima pasakyti, kad susitinka turnyrines lenteles kaimynai. Montegranaro ekipa yra 9 , o Climamio Bologna 11.
TaCiau Climamio kreCia didziules permaines. Is klubo vadovu pareigu atsistatydino treneris Erginas Atamanas ir buves savininkas Michele Martinelli.
Tai, kad si komanda turi problemu, paaiskejo pries sesias dienas, kai uz mustynes su komandos draugu buvo atleistas D.Bluthenthaliu (2007 03 23).
Komanda siuo metu yra nezinioje. Zaidejus turetu slogti bloga nuotaika.

O tuo tarpu Montegranaro ekipa pralaimejo tik viena  karta  namuose.

  • Sarasdas prieš 16 metų #93949

    Na kad Benneton nedemonstruoja nieko ypatingo, tai cia faktas, ir koeficientas tikrai uz swecius vertas surizikuoti

  • Renatas_s prieš 16 metų #93948

    Gal kas nors stebuklingo Beneton-Angelico Biella rungtynese?
    Pagal turnyrine lentele Biella su 10perg. ir 5 pral.uzhima 2vieta,Beneton su 5 pergalem uzhima vos 15.Paskutines rungtynes pralaimetos namuose 25tashkais Avellino, priesh tai nusileista ishvykoi Upim Bologna.Tad formos pagerejimo pas Benetona lyg nesimato. Gal tuomet kas su Angelico Biella, kad duoda kofa net 2.46
    Paemiai shita kofa ilgai nesvarstes, bet parupo ka Jus manot.

  • Sarasdas prieš 16 metų #93947

    Manau siandien AJ nugales Avellino. Komanda pagaliau igauna pagreiti, kyla is Italijos dugno, zaidimas akivaizdziai pasikeites nuo sezono pradzios. I rikiuote grizo puikus zaidejas Galinari, manau namu pergale bus.

  • Renatas_s prieš 16 metų #93946

    sveiki
    Nejau nieks nebestatot Lega A ?
    Superiniai kofai uzh svechiu komandas.
    Gal kazhkas vis delto domites ir galima butu pasidalint info,prognozem ar nuomone?

  • smertnik prieš 17 metų #80544

    bennetonui ragas kazin ar los jis euroleagoj toke vieta uzemes

  • Villa prieš 17 metų #80541

    Tas bennetonas tai nu y nx Upea Capo d'Orlando 51-65 Benneton po triju keliniu ir tu man nx sugebek gauti 72-70 ( nu nx

  • CUPID prieš 17 metų #79626

    Su fora nebent. O taip lygiosios buvo.

    Aisku, reiskia pasiseke, kad ne LT bendrovej staciau

  • galilejus prieš 17 metų #79624

    Su fora nebent. O taip lygiosios buvo.

  • CUPID prieš 17 metų #79623

    Na man Lotomatika taip buvo pevudusi keturis ar daugiau kartu. Todel nusprendziui ir nestatyti uzja . Ziuriu, gerai padariau ir si karta . Na o mano statymas siaip ne taip praejo

    Tai juk praejo lottomatica su -2.5 fora, bet taip per plauka

  • galilejus prieš 17 metų #79622

    Na man Lotomatika taip buvo pevudusi keturis ar daugiau kartu. Todel nusprendziui ir nestatyti uzja . Ziuriu, gerai padariau ir si karta . Na o mano statymas siaip ne taip praejo

  • LinaS prieš 17 metų #79581

    Kai buvo koeficientas 1.90 tada galima buvo, dabar velgi 1,60 neturi vertes, nera tikslo tokio imti net.

  • Silmarill prieš 17 metų #79577

    Zaviau Lottomatica win..

    Pritariu

  • nekviestas prieš 17 metų #79573

    Zaviau Lottomatica win..

  • galilejus prieš 17 metų #79572

    tfu, is iproCio parasiau seria A, jeigu kas gali istaisykit

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti