Bentlley 2009/07/17 13:10 #133152

Nu parasiau as jiem 3dieni. Tj atrase kad ateis pinigai per 2-5 darbo dienas, nuo mano issiusto laisko t.y. 15 dienos. Nu kolkas neatejo. bet idomu kodel nuo mano issiuso laisko dienos o ne nuo tada kaip bandziau persivest pinigus

  • donas21 prieš 13 metų #137171

    perveda per 2-5 darbo dienas geriausia grynintis pirmadieni tada gausi iki penktadienio, o nusiust tai dokumento kopija reikia .

  • rasheed prieš 13 metų #137169

    Sveiki, gal kas gerai zinot kaip persivest pinigus is bwin bendroves? Ar pirma karta isgryninat reikia siusti pasa ar dar kazka? Ir kiek uztrunka pervedimas i paprasta banko saskaita?

  • LaRumba prieš 14 metų #133331

    Nu va snd pervede. Kaip tik penkta diena kaip ir zadejo nuo 2 iki 5 darbo dienu.

    Išsikovojai!
    Šiaip tai per 2d abejoju ar kada kam pervedė, nes lietuvoj iš banko į banką dažniausiai diena bent eina..

  • Bentlley prieš 14 metų #133269

    Nu va snd pervede. Kaip tik penkta diena kaip ir zadejo nuo 2 iki 5 darbo dienu.

  • LaRumba prieš 14 metų #133222

    Nu parasiau as jiem 3dieni. Tj atrase kad ateis pinigai per 2-5 darbo dienas, nuo mano issiusto laisko t.y. 15 dienos. Nu kolkas neatejo. bet idomu kodel nuo mano issiuso laisko dienos o ne nuo tada kaip bandziau persivest pinigus

    Dar rašyk.. taigi žmonės dirba, kartais pamiršta.. dar lietuviai skaitau daug dirba, o užsienį jaučiu išvis tingi pirštą judint. Nors jau turbut užtaikei ant nesėkmingo bandymo, nes jau kaip pataikai, kad nesiseka tai tada užsitempia viskas ilgai.. man ir vienoj bendrovėj buvo tai mėnesį rašinėjau kol vos išsprendė depositinimo problemas..

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti