ponas_eurolyga 2006/02/08 21:39 #54227

na kas gali mane nugaleti ? gal pirmo psl rimtieji tipsteriai ? galiu drasei teigti kad suvaryciau i vienus vartus kiekviena is pirmo psl kas su manim nesutinka pareikskit savo nuomone

  • ponas_eurolyga prieš 18 metų #54477

    nu ne ta pati pasiulau kam nors 1 on 1 sonis sutiko tai ir pasizaisim su juo papildomi pinigai man nepakenks cia bus galima sakyt kaip bonusas dar 500 prie ir taip laimetu pinigu per top 16 ko vel puolat?

  • Cash prieš 18 metų #54468
  • Cash prieš 18 metų #54467

    na kas gali mane nugaleti ? gal pirmo psl rimtieji tipsteriai ? galiu drasei teigti kad suvaryciau i vienus vartus kiekviena is pirmo psl kas su manim nesutinka pareikskit savo nuomone

    kad pries metus lygiai bandei ta pati daryt jau neatsimeni?

  • mmd3 prieš 18 metų #54438

    jei tame matyciau problema, tai tikrai nebuciau sutikes per savo trumpa lazybininko karjera sugebejau uzsidirbt tiek, kad is 500 tikrai galiu sulost..

    As tiek pralosiau, kad dabar jau galima eit prie Austos vartu

  • mmd3 prieš 18 metų #54437

    As juk pareiskiau nora h2h gerti o siaip gi as levakas tai bijau jo.

    Tu sitoj rungty nekarunuotas cempionas

  • Sonis prieš 18 metų #54436

    hm... nzn kas laimes sitas varzybas, bet pastebejimas del pinigu atidavimo, tai vat linkes nesutikti, nes esu susidares nuomone, kad ponas_eurolyga tikrai vyresnis uz soni, kuriam atrodo 18, tiesa? tai man atrodo, kad astuoniolikmeciui, jei jis pralos bus tikrai sunkiau atiduoti tuos 500 Lt, nei, mano nuomone, vyresniam konkurentui... tai vat Sekmes abiems

    jei tame matyciau problema, tai tikrai nebuciau sutikes per savo trumpa lazybininko karjera sugebejau uzsidirbt tiek, kad is 500 tikrai galiu sulost..

  • vyckiuz prieš 18 metų #54422

    Na AUKA paziuresim kaip tau seksis
    Gausi i skuru  ir tada galesi forume ilgam uztilti,be to kiekvienas kietas is anksto kalbeti apie pinigus,paziuresiu kaip tu pralosu¦s juo atiduosi,manau dingsi tada i krumus,medi tu

    hm... nzn kas laimes sitas varzybas, bet pastebejimas del pinigu atidavimo, tai vat linkes nesutikti, nes esu susidares nuomone, kad ponas_eurolyga tikrai vyresnis uz soni, kuriam atrodo 18, tiesa? tai man atrodo, kad astuoniolikmeciui, jei jis pralos bus tikrai sunkiau atiduoti tuos 500 Lt, nei, mano nuomone, vyresniam konkurentui... tai vat Sekmes abiems

  • chignix prieš 18 metų #54410

    As juk pareiskiau nora h2h gerti o siaip gi as levakas tai bijau jo.

  • Sonis prieš 18 metų #54409

    jus cia maziau pyzdavokites, o geriau reiskit nora h2h sudalyvaut...

  • sisko prieš 18 metų #54408

    o man visdelto ponas_eurolyga imponuoja, sunku butu neturint tokio talento kaip jis tokiu klounu tapt:|

  • chignix prieš 18 metų #54405

    O man pats mieliausia Algirdas Mykolas Brazauskas. Antroj vietoj tik ponas_eurolyga

  • ponas_eurolyga prieš 18 metų #54392

    man is visu cia sauniausias yra hai antroj vietoj cignizas trecioj saunusis tandemas mikis ir myslius bet cia tik mano nuomone kuri gali kisti

  • chignix prieš 18 metų #54387

    tu pirmiausia uzaugink medi pastatyk nama ir pagimdyk vaika tada kaska burnok as jurgi kairi pazystu gal jis paskolins atiduot jei pralosiu o kuom tu gali pasigirti nekompetentingasis jaunuoli ?

    As galiu pasgirt kad medziu sodinu, dar truputi vejas ir gyvatvores. Siaip tai viskas fainai ir krutai. Kazkas labai saunus cia yra.

  • ponas_eurolyga prieš 18 metų #54381

    Na AUKA paziuresim kaip tau seksis
    Gausi i skuru  ir tada galesi forume ilgam uztilti,be to kiekvienas kietas is anksto kalbeti apie pinigus,paziuresiu kaip tu pralosu¦s juo atiduosi,manau dingsi tada i krumus,medi tu

    tu pirmiausia uzaugink medi pastatyk nama ir pagimdyk vaika tada kaska burnok as jurgi kairi pazystu gal jis paskolins atiduot jei pralosiu o kuom tu gali pasigirti nekompetentingasis jaunuoli ?

  • IgZeM prieš 18 metų #54366

    gal ir gerai butu taip pazaisti , pvz., sumetam penkiese po 1000 litu - kas daugiausia surenka - pasiima viska.

    sumeskit pas mane pasaugosiu nuo cigonu

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn