Arthurs 2007/09/22 15:20 #87247

Sveiki,galima sakyt kad cia esu naujokas,nes pirma karta kazka rasau,bet prognoziu puslapius vartau senokai.Noreciau kad kazkas padetu is lazybu pasidaryti papildomu pinigu.Aisku nesitikiu kad tai butu pagrindines pajamos,taciau investuoti galiu nemazai.matau jog lietuvoje yra tikrai geru spejiku:egiorazz,kasiokas,trali sa‹ksas,sisko,profis,abugelis asiloukas ir daug kitu..
Ar yra galinciu man padeti kazkas is gera balansa turinciu zaideju?aisku prasau ne uzdyka,galeciau gerai sumoketi.Na laukiu pasiulymu,kaip statyti,uz ka statyti ir po kiek kad kasdien tureciau bent kazkiek pelno.Tad laukiu jusu pasiulymu

  • CUPID prieš 16 metų #87354

    jei norit rasykit PM, gaus pirmi 5

    Ok

  • sisko prieš 16 metų #87353

    Pasidalink ir su kitais

    jei norit rasykit PM, gaus pirmi 5

  • CUPID prieš 16 metų #87352

    Arthure duosiu nemokamai statyma, jei nori parasyk pm (*private message).

    Pasidalink ir su kitais

  • sisko prieš 16 metų #87351

    Arthure duosiu nemokamai statyma, jei nori parasyk pm (*private message).

  • Liuc prieš 16 metų #87347

    kasdien nelaimesi tai yra nesamone, gali tik per ilgesni laikotarpi padidint savo pradini banka tam tikru procentu pvz 20-30 % . Ir reik rasti value bets kasdien, kad turetum pranasuma pries bukus, o SPELIODAMI anksciau ar veliau sueisit i minusa nebent turit begale sekmes. kazin koks arthurs bankas jei 5000 lt statymui - duos gal 100 000

  • regimantaspa prieš 16 metų #87340

    na tai,ar beisiaiskinote kas profiausias is profiausiu?! na o kol jus razborinates,mes po truputi pliusuojam!

  • kookkai prieš 16 metų #87338

    uzgarantuoti stabilu pliusa

    "
    cia ta geroji fraze reikes isimint ir klausimas ar yra toks apibrezimas kaip profesionalus losejas?Ar galima tapti profesionalu darant ta kas nuo tave nepriklauso? profesionalus losejai bl

  • PROFIS prieš 16 metų #87336

    :D o tu prie bajerio zmogus, ir betinge profas, ir puikiai ismanai visokias aferas. Jei butum praktiskas zmogus, iskart griebtum jauti uz ragu, prasydamas parodyti savo statistika, ar atsidaryti savo bloga laimeke - kad irodyti savo profesionaluma. Bet tik purvu drabstaisi. Paklausk pas Draska - jis pasakys kas as, nes yra teke susidurti. Okey, kam reikes mane ras, kontaktus atsiunciau

    Man Draska ne rodiklis:) ir niekada nebuvo,nes jam dar toli iki musu daromo pelno.Zmones,kurie su Draska bendradarbiavo yra kai kurie pas mus,jei nores patys pasakys kas tokie:)

  • konfu prieš 16 metų #87335

    o tu prie bajerio zmogus, ir betinge profas, ir puikiai ismanai visokias aferas. Jei butum praktiskas zmogus, iskart griebtum jauti uz ragu, prasydamas parodyti savo statistika, ar atsidaryti savo bloga laimeke - kad irodyti savo profesionaluma. Bet tik purvu drabstaisi. Paklausk pas Draska - jis pasakys kas as, nes yra teke susidurti. Okey, kam reikes mane ras, kontaktus atsiunciau

  • PROFIS prieš 16 metų #87334

    Niekad tau nesu dekojes, ilga laika, kazkas rasinejo mano vardu. As laimeke tik deliojuos savo pikus. O tu man vistiek ne rimtas atrodai - kur dursi ten apsiaukelis, galiu padiktuoti maziausiai desimt vienas kitam priestaraujanciu tavo teiginiu. Is keliu kasio aprasymu matau, kad statai is palubinskio, ypac patiko apie Kleizos tritaskiu underi - kur nelabai statistika tinka. Beje mano asmniniame bloge buvo ispludimu ir is tavo puses, gaila istryniau

    Matai,parasei komentara tada mano bloge,kai buvo ivesta naujove,kad komentuoti gali tik tuo nicku esantis zmogus,bet cia ne esme.Jeigu pastebejei,man yra visiskai px ant daugelio jusu statymu,todel pas kitus i blogus nelendu ir nekomentuoju.Buvo keletas komentaru parasytu,tiems kurie rodo neblogus rezultatus,tacaiu jie buvo parasyti kaip pagyrimai

  • PROFIS prieš 16 metų #87333

    To profis. Lietuviskose forumuose iki siol nesireiskem, taciau siuo niku, pilna mano zinuciu uzsienio forumuose (rusu ir anglu). Ten yra ir asmeniniai blogai su dvieju metu statistika. Uzsireginau, nes cia pas jus linksma, kito tokio forumo kur galima padiskutuoti apie bile ka nera . O jei rimtai, atsiliiepem i zmogaus kuris nelabai susigaudo betinge pranesima, kol dar jo neuzpuole ivairus aferistai

    Pamates uzsienio forumuose kazkoki lyderi,uzsiregistruoti galiu tokiu pat nicku kaip uzsienio veikejas ir cia.Paprasta ane??

  • Ocis4 prieš 16 metų #87332

    Niekad tau nesu dekojes, ilga laika, kazkas rasinejo mano vardu. As laimeke tik deliojuos savo pikus. O tu man vistiek ne rimtas atrodai - kur dursi ten apsiaukelis, galiu padiktuoti maziausiai desimt vienas kitam priestaraujanciu tavo teiginiu. Is keliu kasio aprasymu matau, kad statai is palubinskio, ypac patiko apie Kleizos tritaskiu underi - kur nelabai statistika tinka. Beje mano asmniniame bloge buvo ispludimu ir is tavo puses, gaila istryniau

  • PROFIS prieš 16 metų #87331

    O tavo kas per grupe? Manai esat vieninteliai Lietuvoje. Be taves LT yra dar betpartner, ir kelios kitos rimtu loseju grupes. Keista apie tavo grupe beveik niekas nesam girdeje, ir tavo dauno vardu niekam nereikia dangstytis - tai tik tavo liguista fantazija- siuntei kazkam blogus pikus, o jiems nepraejus, bandai isvartyti, tipo jie kitu zmoniu siusti - ta sistema sena kaip pasaulis

    Kam reikia tas girdejo ir su mumis bendradarbiauja. Jau issiaiskinom,kas musu vardu pickus siule,daugiau tai nepasikartos:) o kas tu per vienas,pas mane bloge dekoji,kas siulau pickus nemokamai ir dalinuosi informacija,kita diena jau varai ant manes:)

  • konfu prieš 16 metų #87330

    To profis. Lietuviskose forumuose iki siol nesireiskem, taciau siuo niku, pilna mano zinuciu uzsienio forumuose (rusu ir anglu). Ten yra ir asmeniniai blogai su dvieju metu statistika. Uzsireginau, nes cia pas jus linksma, kito tokio forumo kur galima padiskutuoti apie bile ka nera . O jei rimtai, atsiliiepem i zmogaus kuris nelabai susigaudo betinge pranesima, kol dar jo neuzpuole ivairus aferistai

  • Ocis4 prieš 16 metų #87329

    Cia geras, tik ka prisiregistravo ir jau skelbiasi turintis ilgamete patirti ir profesionaliu loseju grupe:) gal dar mano grupei PROFIS priklausai:) ?? nes cia buvo tokiu:)

    O tavo kas per grupe? Manai esat vieninteliai Lietuvoje. Be taves LT yra dar betpartner, ir kelios kitos rimtu loseju grupes. Keista apie tavo grupe beveik niekas nesam girdeje, ir tavo dauno vardu niekam nereikia dangstytis - tai tik tavo liguista fantazija- siuntei kazkam blogus pikus, o jiems nepraejus, bandai isvartyti, tipo jie kitu zmoniu siusti - ta sistema sena kaip pasaulis

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn