mrpiotr 2011/01/20 18:24 #137800

radau viena fantasta ir siulau pasiskaityt ir jum ))

Pradėsiu nuo to, kad esu baigęs fizikos ir matematikos fakultetą, nes man visados patikdavo dirbti su skaičiais ir skirtingomis formulėmis, mėgstu ieškoti kai ko naujo, savo sprendimus parodyti kolegoms, aiškintis dėl vienos arba kitos formulės taisingumo. Visa tai mane nuvedė prie to, kad vieną dieną ( iš tikrūjų tai buvo vakaras) nusprendžiau savo sugebėjimus išbandyti viename Rygos kazino. Buvau nusprendęs išbandyti kelias savo sugalvotas teorijas ruletės žaidime. Buvo šeštadienio vakaras ir salė buvo pilna su azartiškai nusiteikusiais žaidėjais. Norinčių žaisti buvo tiek daug, kad iš karto vietos prie ruletės stalo man nebuvo, todėl nusprendžiau pasinaudoti situaciją ir pažiūrėti žaidimą iš šono. Tai buvo puiki galimybė paanalizuoti visą ruletės žaidimo eigą, kadangi žaidime pats nedalyvavau ir turėjau galimybę sutaupyti savo pinigus dėl patirties trūkumo. Praėjo maždaug pusvalandis ir man atsirado laisva vieta prie stalo. Pirmą kartą žaidžiant nepajutau jokio nerimo, buvau nusprendęs žaisti mažiausiais statymais, tačiau truputi nerimavau dėl savo finansų, kadangi neturėjau daug piningų ir aišku nesinorėjo viską prarasti pirmą kartą žaidžiant. Dabar buvo laikas išbandyti savo teorijas praktikoje, kitaip sakant viską išbandyti savo kailiu. „Ačiū, statymai pastatyti“ , skambėjo dylerio žodžiai, ir visi žaidėjai atydžiai stebėjo kur šį kartą kris baltasis kamuoliukas. Kiekvienas buvo sugalvojęs savo skaičių, langelį ir spalvą ir aišku laukė, kad kamuoliukas įkris būtent į jo pasirinktajį langelį, tik aš nieko nelaukiau, nes žaidžiau pagal savo sugalvotą sistemą ir kol kas tai davė rezultatus. Ir iš dešinės, ir iš kairės pusės žaidėjai keitėsi gana dažnai, kiti laimėjo ir turbūt ėjo pasikeisti savo žetonus į senai svajotus pinigus, kitiems sekėsi mažiau ir jie nuliūdusiais veidais paliko salę arba ėjo savo laimės išbandyti prie kitų staliukų. Nė nepastebiant buvo prabėgusios penkios valandos, tai pastebėjau laikrodyje, suskaičiuojant žetonus pastebėjau, kad esu laimėjęs 105 $, tai buvo trečdalis mano tuolaikinės algos. Nusprendžiau, kad pirmam kartui pakaks, padaviau dyleriui 5 $„arbatpinigius“ ir ėjau į kasą iškeisti savo žetonus į banknotus. Pagrindas dabar man buvo aiškus, mano sukurta teorija pasiteisino, supratau, kad tai yra geras pajamų šaltinis. Aš tai pratęsiau sekančias dvi dienas, kartas po karto specialiai pralošiant, bet visumoje kiekvieną dieną baigėsi teigiamai ir aš jau pradėjau galvoti, kad reikėtų išeiti iš darbo ir gerai išsimiegoti, kam dirbti jeigu pinigų yra pakankamai. Bet tada mane užvaldė gobšumas, ir aš padariau tai, ko nereikėjo daryti, pradėjau didinti statymus. Aišku sistema veikė nepriklausomai nuo statymų, tai man labai patiko, tačiau tai labai nepatiko kazino vadybai ir jie mane įrašė į savo „juodąjį sąrašą“, ir nuo tada mano kelias į kazino salę buvo uždraustas. Aš aišku daug nepergyvenau ir ėjau į kitą kazino, bet po kurio laiko viskas pasikartojo ir neužilgo mane nebeįleido. Visa tai įvyko maždaug prieš dešimt metų, dabar esu „asmuo non grata“ beveik visame pasaulyje. Jie turbūt turi kažkokį informacijos tinklą, kuriame yra informacija apie asmenis iš „juodojo sąrašo“. Pinigai, kaip atėjo, taip ir išėjo ir greitai baigėsi, reikėjo pradėti galvoti kaip susigrąžinti darbą institute. Bet tada atsirado internetinis kazino ir aš supratau, kad dabar jie man nieko negalės padaryti, jeigu aišku pats dar kartą dėl savo gobšumo nepadarysiu tos pačios klaidos. Dabar žaidžiau kiekvieną dieną, maždaug kas 2 valandas aš uždirbu apie 200$, jeigu labai reikia pinigų tai galiu užsidirbti iki 500$, bet tai retas atvejis. Dabar aš ramiai galiu užsiimti su savo mylima matematika ir daug negalvoti apie pajamas ir žinau, kad taip bus visados, jeigu aš laikysiuosi savo principų. Bet kadangi pykstu ant visų kazino dėl nuoskaudų, nusprendžiau pasidalinti su vieną iš lengviausių schemų. Taigi, prisiminkite, kad turite laikytis visais mano įstatymais be jokių priekaištų, tik tada visados galėsite garantuoti, kad visados laimėsite nuo 100$ iki 500$ kiekvieną dieną.

  • Bevardis1984 prieš 11 metų #140391

    Šita sistema neveikė, neveikia ir neveiks. Čia kaip kažkas rašė patys kazino ir išrado. Tikimybė, kad iškris 10 ar net 15 kart iš eilės yra ir to vieno karto užteks, kad praloštum tiek, kiek prieš tai net nesugebėjai išlošti. Na aišku, nebent tu esi laimės kūdikis ir neužsirausi ant ilgo bad run'o.
    P.S. Aš ant tokio užsiroviau jau gal po kokio 4-5 karto, kai pabandžiau šitą sistemą(tiesa tai buvo labai senai).

  • LaRumba prieš 11 metų #140390

    dogonai niekada į gerą nebuvo na nebent kažkada kaip bandėme su teleloto kamuoliukais šiame puslapyje, bet ir tai ankščiau ar vėliau nebūtų leidę pastatyti daug.

  • RUONIS82 prieš 11 metų #140388

    Kazkada bandziau unibete taip zaist online po 0.10 eur per pusvalandi 10 euru laimejau taciau kita karta dave kazkur 8 ar 9 is eiles raudonus ir banko nebeuzteko tad viska pralosiau.... vistiek apgaus jei nores ... o 9 raudonu bankas turi buti nemazas 0.10+0.20+0.40+0.80+1.60+3.20+6.40+12.80+25.60=51.10 euro arba 176 litai .... tai cia tik po 0.10 statymas ... tai jei statyt po 1 eura paskaiciuokit kas gaunasi???? 1+2+4+8+16+32+64+128+256= 511 euru arba 1764 litai... ir tai dar nereiskia kad nebus desimto raudono kamuoliuko:) o sita formule jau seniai zinoma...

  • LaRumba prieš 11 metų #140387

    Šiaip esmė kaip suprantu ir kiek teko bandyti, tai ta, kad reikia pasiimt kada duoda ir jei atiminėja nebežaisti, nes pagal įvairius lošimų priežiūrų tarnybų reikalavimus bei dažnai patys skelbia (seniau kažkur mačiau), kad 90-95% atiduoda laimėjimams ir gyvena tik iš tų kelių procentų, kaip ir lažybų bendrovės gyvena iš kelių procentų, kuriuos bando reguliuot.

  • gediminas1991 prieš 11 metų #140386

    Sitie kazino yra nesamone , padaro taip kad nieko tu nelaimesi , nes jeigu statai ant vienos spalvos tai kris kita jei ant kitos tai krista kita ir jei padaro kad nekris ta spalva ant kurios statai. Man kazkada teko losti istikru pinigu taciau viska supisau ir daugiau nebelosiu nes pralosiau daugiau negu islosi. Jei duos pradziau biski islosti taciau veliau viska antims. Kaip kazkas minejo jei taip butu tai jau senai visi butu miljonierium.

  • mazas_Bwin prieš 13 metų #137853

    mr piotr eik ir sibandyk pradzioje o poto rasyk cia n esamones nes sita teksta sugalvojo patys kazino jei dar nzn pradzioje jie duoda laimet bet nedaug o poto viska atima nes gali but kad simta kartu is eiles kris viena spalva ir bus tau zopa
    jei butu kitaip tai visi jau butu milijonieriai va is tokiu lengvatikiu tik ir laikos kazino
    niekad nelosiau online kazino ir nelosiu
    nebukit loloai ir nebamdykit daryt to namuose

  • palaima prieš 13 metų #137831

    cia greiciau rasytojas jis o ne fizikas su tokiom pasakom

  • mrpiotr prieš 13 metų #137806

    sorry, pamirsau viska ikelt .. apie online kazino sneka, bet jokio skirtumo kokie kazino kaip suprantu is jo rasymo


    1.Visiems interneto kazino yra nemokami pabandymo žaidimai.
    2.Niekados nepradėkite žaisti su grynais pinigais, kol nesate pakankamai pasitreniravę nemokamuose išbandymo žaidimuose ir visiškai nesupratęs sistemą kaip žaisti.
    3.Niekados nežaiskite viename iš 5. Kazino greičiau, nei mažiausiai kaip vieną parą iš paskutinio žaidimo baigimo.
    4. Niekados viename kazino ir viename karte (per dieną) nelaimėkite daugiau nei 500$.
    5.Jeigu Jūs laikysitės visų šių mano nurodymų, tada garantuotai baigsite žaidimą kaip laimėtojas.
    6.Pasirinkite vieną iš 5.
    7. Pasirinkite kazino su didžiausiais bonusais, tai leis Jums sutaupyti savo pinigus.
    8.Jeigu jau esi nusprendęs pradėti žaisti realiais pinigais, tada minimalaus depozito įmokai reikėtu būti $ 20-50. Aišku, jei gali leisti įmokėti 100$ ir daugiau, tuo geriau - proporcionaliai padidės ir pelnas, tai pagreitins procesą.
    9. Ir pats svarbiausias, kai laimėsite savo pirmuosius 1000$, nepamirškite padėkoti man už šiuos patarimus, ir persiųskite dešimt procentų ( tai aišku nėra privaloma ir lieka ant Jūsų sąžinės) į mano nurodytą sąskaitą....


    Dabar papasakosiu tik apie vieną mano schemų žaidžiant „europietišką ruletę“, „prancūzų ruletę“ arba net „amerikonišką ruletę“
    Imsime pačią papraščiausią, kad Jums būtų lengviau suprasti, kaip tai daroma.
    Statymų dvigubinimo sistema.
    1.Pasirinkite spalvą juodą arba raudoną ir pastatykite minimalų statymą 1$.
    2.Jeigu įkrenta į jūsų pasirinktą spalvą, paimkite laimėjimą ir vėl pastatykite minimalų statymą,bet jau pasirinkdami priešingą spalvą.
    3. Jeigu įkrenta kita spalva ir jūs pralaimite, tada dvigubinkite statymą, jeigu dar kartą pralaimite, tada vėl dvigubinkite statymą iki tol, kol ikris į jūsų pasirinktą spalvą ir Jūs sistemos dėka būsite laimėjas. Dvigubinant statymus pralaimėti matematiškai nėra įmanoma! Paimkite laimėjimą ir vėl pastatykite minimalų statymą su kurio pradėjote, bet jau su priešinga spalva.
    4. Jeigu ikrenta 0(zero ) Jums reikia dvigubinti statymą, bet reikia pasirinkti priešingą spalvą (jeigu zero atveju kazino gauna matematišką pranašumą, bet spalvos pakeitimas vėl sugrąžiną viską į savo vietas) jeigu Jūs buvote pastatęs 4$ ant raudono, todėl, kad prieš tai įkrito juodas bet įkrito 0 (zero),tada Jums nereikia statyti 8$ dar kartą ant raudono bet reikia statyti 8$ ant juodo.
    5. Keiskite spalvas, jeigu laimėjote ant juodo, sekantį minimalų statymą statykite ant raudono.
    6. Iš pradžių nereikia statyti daugiau nei 1$, kada būsite laimėję 50$, galite statyti 2$, kada būsite laimėję 100$, tada galite statyti 5$, bet per daug nesusižavėkite ir daugiau nei 500$ per dieną laimėti nėra rekomenduojama.
    7. Nepamirškite, kad po kiekvieno laimėto žaidimo, sekančio žaidimo pradžioje ant stalo reikia statyti tik minimalius statymus.
    8. Nepamirškite, kad tik kukliai žaidžiant galite turėti pasisekimą.
    9. Įsidėmėkite, kad naudojant statymų dvigubinimo sistemą, pralaimėti yra neįmanoma.
    10. Ir svarbiausia, nebandykite šitą schemą naudoti paprastajame kazino, ten yra kitos taisyklės ir tai neveiks, net jeigu kitose vietose nebus jokių ribojimų Jums tai neleis daryti kazino vadyba ir paprašys jus palikti patalpas.

  • 7777 prieš 13 metų #137802

    Laba diena profesoriau, as mife 10 metu studentauju baigt vis negaliu. o apie tavo mintis: ka reiskia kartais pralosinet. nu davai pasidalink savo shema. nors rulete siaip chujnia

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti