Tamas 2005/02/07 09:05 #11239

Noreciau paklaust gerbiamu ltbet administratoriu pagal kokius kriterijus yra atrenkami prognozuotojai pirmam puslapiui.Sprendziant is to kad priimti zmones,kuriu pliusas dvigubai mazesnis nei Anglo,kuris nepriimtas, pliuso dydis nera kriterijus.Nieko neturiu pries Aidizz ir Hafna,linkiu jums sekmes,

  • Anonimas prieš 19 metų #11486

    as tik paklausiau

  • Cash prieš 19 metų #11466

    Taigi, kaip matau biski uzvire kose del nauju nariu.
    Siaip Tamas nieks nesake kad Angliukas nebuvo tarp kandidatu, tiesiog kaip nezinau ar jam paciam irc sake kuris nors narys ar ne, kad dar reik laiko paziureti kaip eisis toliau. Nes visiem buna gerai ir blogai, per ta blogai gali pralost ir pusmecio ir metu pliusa, taigi ne vienas nera atmetamas nuo galimybes. Tiesiog dar nedaugelis taip daznai raso statymus ir komentarus kad paimt iskarto i komanda po menesio paziurejimo.

  • wigga prieš 19 metų #11439

    kodel neatsizvelgiama...juk zmogus gali ismanyt koki bobsleju ar pan, rasyt issamius ir tinkancius pagr. puslapiui komentarus ir tt., bet jei jo stavkes eina suniui ant uodegos, tai nezinau ar vetetu imti ji i komanda...kitaip tariant turi buti bent teigiamas balansas

  • Diegas prieš 19 metų #11371

    cia ne demokratija, kas rupinasi puslapio islaikymu tas ir priima sprendimus.

    O kas del Aidzio ir Hafnos tai pagrindine priezastis yra tai kad jie siulo idomias sporto sakas. Krepsinyje nusimananCiu Lietuvoj pilna ant kiekvieno kampo. Pradekit prognozuot povandenines saskes ar bobsleju ir jusu kandidaturos bus tikrai apsvarstytos.

    Ir, beje, jei statistikos rasomos tik tam, kad patekti i ltbet.com, tai galit jau dabar baigti jas rasyti, nes tai tikrai nera kriterijus i kuri atsizvelgiama.

  • chignix prieš 19 metų #11370

    Na ir zinoma ne tik prognoziu aprasymai bet ir siaip postai forume parodo apie zmogu, o is kaikuriu asmenu postu kyla itarimas, kad jiems vieta vaiku darzelio puslapyje...

  • bloodhound prieš 19 metų #11364

    kada nors pasikeis...

  • Tamas prieš 19 metų #11302

    Blin,cia biski ne i tema,kas zino kaip pakeist ta uzrasa po nicku "tapetuotojas",nes jis visiskai neatitinka tikroves

  • Goree prieš 19 metų #11300

    :) Goree... Liewai ne liewai... Cia ne Tawo reikalas... Kai paaugsi - suprasi apie ka zmones shneka... Nes jauciu nesupranti apie kalba eijna ir juokas ima... Taip dazniausiai durneliams buna...

    Seip tau dar paaugti iki manes reiktu, uz tave keletu metu vyresnis esu, man atrodo kvailoka sakyti, kad nusimanai daugiau uz kitus ar kad pameni pries 15 metu buvusius ivykius tevui ant keliu sededamas... paskaityk savo komentara suprasi link kur cia suku..

  • Angliukas prieš 19 metų #11298

    Goree... Liewai ne liewai... Cia ne Tawo reikalas... Kai paaugsi - suprasi apie ka zmones shneka... Nes jauciu nesupranti apie kalba eijna ir juokas ima... Taip dazniausiai durneliams buna...

  • Goree prieš 19 metų #11290

    Siaip galiu pasakyt tiek... Apie sporta nusimanau turbut daugiau negu daugelis is Jusu...
    Su krepsinio kamuoliu nesiskiriu jau ~12 metu... Uzaugau... Bet atminty wis dar liko Roge Milla is Kameruno sokiai prie kampinio, ar Garry Linekerio iwarciai i Kameruno wartus per 1990m pasaulio cempionato ketwirtfinaly ir t.t... Nors tada man buwo dar tik 6 metai...



    Koks patyres vilkas sakes.. juokas ima..
    Isivaizduoju kaip lewai tamas jauciasi..

  • bloodhound prieš 19 metų #11289

    as ~10 metu nesiskiriu su tinklinio kamuoliu, iki tol sunkiai skyriausi su slidem... atminty liko brjorno daly laimeti 4 olimpiniai medaliai lilehamerio olimpinese zaidynese, bei ispudingas jamaikos bobslejaus komandos pasirodymas kalgrario olimpiadoj.. nors tada man buvo 5 metukai.. bet gerai kad daug sokolado valgiau, tai dabar turiu puikia atminti, ir atsimenu sportininku pavardes nors man tada buvo vos penkeri

  • Tamas prieš 19 metų #11288

    Aciu Tamas uz pagyrimus... Net Sirdute pamaloninai...

    Siaip galiu pasakyt tiek... Apie sporta nusimanau turbut daugiau negu daugelis is Jusu...
    Su krepsinio kamuoliu nesiskiriu jau ~12 metu... Uzaugau... Bet atminty wis dar liko Roge Milla is Kameruno sokiai prie kampinio, ar Garry Linekerio iwarciai i Kameruno wartus per 1990m pasaulio cempionato ketwirtfinaly ir t.t... Nors tada man buwo dar tik 6 metai...

    O del statymu kiekio tai pasakyciau taip... Neaprashau wisu statymu, kurie, mano nuomone, yra geri, nes ishrenku tos dienos geriausia ar du geriausius, kad zmonems ish to butu nauda...

    O del pagrindinio puslapio Man parkiu ner, nes mano ir Tamo statistikos forumai wieni lankomiausiu...

    Turbut isivaizduoji,kad visi kiti cia piemenys,kurie nezino kas tas Roge Milla ar 1990 Garry Linekerio ivarciai Man pvz 1986 metu Meksika padare didesni ispudi
    Sekmes tau,kad man netektu paskui raudonuot,kad tave i pagr.puslapi stumiau

  • Angliukas prieš 19 metų #11287

    Aciu Tamas uz pagyrimus... Net Sirdute pamaloninai...

    Siaip galiu pasakyt tiek... Apie sporta nusimanau turbut daugiau negu daugelis is Jusu...
    Su krepsinio kamuoliu nesiskiriu jau ~12 metu... Uzaugau... Bet atminty wis dar liko Roge Milla is Kameruno sokiai prie kampinio, ar Garry Linekerio iwarciai i Kameruno wartus per 1990m pasaulio cempionato ketwirtfinaly ir t.t... Nors tada man buwo dar tik 6 metai...

    O del statymu kiekio tai pasakyciau taip... Neaprashau wisu statymu, kurie, mano nuomone, yra geri, nes ishrenku tos dienos geriausia ar du geriausius, kad zmonems ish to butu nauda...

    O del pagrindinio puslapio Man parkiu ner, nes mano ir Tamo statistikos forumai wieni lankomiausiu...

  • niukas prieš 19 metų #11282

    jo va tokie komentarai geriausi kaip siandien pas rolki apie boozeri

    nu jo.. vienas is geresniu ten, toki perskaites gali aklai uz boozerio under det

  • Tamas prieš 19 metų #11279

    visu pirma aidizz su hafna yra sio puslapio senbuviai, ir prognozuoja tas sporto sakas kuriu nedaugelis apsiima prognozuot... jei rinktis pagal tai kaip tu nori t.y. pagal unitu pliusa, tai perversk visu statistika ir pamatysi kad yra gan nemazai realesniu pretendentu nei tavo siulomas anglas...
    kitas dalykas is kur zinai kad hafnos ar aidizz pliusas yra dvigubas mazesnis uz anglo? dar kitas dalykas, tai pvz Songoko pliusas dvigubai didesnis nei tavo siulomo anglo.. tai tipo dabar ji turim imt i saita? taip pat vertinamas zmogaus supratimas ir nusimanymas lazybose bei sporte, o jis labiausiai atsiskleidzia lankytojo komentarose ir varzybu aprasymuose...
    beto 30 spetu varzybu toli grazu nerodiklis...

    1.Turetu buti atsizvelgta i Anglo spejimu produktyvuma: 24 is 31 atspeta yra jei ne pats geriausias procentas,tai vienas geresniu tai tikrai.
    2.Jo komentarai ir nusimanymas sporte ir lazybose mano subjektyvia nuomone auksciau vidutinio.Yra zymiai skurdziau komentuojanciu is pagr,puslapio,matyt besivadovaujanciu nuojauta.
    3.Aktyviai rasanciu siuo momentu ir nepradingusiu kazkur kaip p.eurolyga, ir turinciu geresni pliusa yra gal keletas,nesutinku kad ju nemazai
    4.Del 30 spetu varzybu pritariu,tai nera daug
    Sekmes visiems

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn