Rakas 2006/03/29 12:12 #59358

gal kas zino kur lengviausia be jokiu nesamoniu galima persivesti pinigu i saskaita?kad nereikalautu jokiu pasu kopiju ir panasiai? kur maziausia apsauga?

  • Pochmeliauskas prieš 18 metų #59563

    Asmens paso duomenis galima naudoti labai negerais tikslais ir is to pasidaryti nemazai pinigu....

    Kaip ta jau padare mieliausko banditai.
    O po to jiems visiems iskarto sklerozes priepuoliai atsirado ir visiems aiskina, kad nieko neprisimena.

  • Pochmeliauskas prieš 18 metų #59562

    ne, man nesunku. ir man nereikia kad tarnautu losheju naudai. dekui, bandysim prisijungt prie willhill.

    Tik neprisijunk prie www.willhill.lt
    Si dosnu varda mieliauskas pavoge savo nesvariems darbeliams atlikti.

    O siaip www.willhill.com reikalaus paso kopijos tuomet, kai (jeigu laimesi) noresi padaryti withdrawala (atsiusiti pinigus i Lietuva0

  • hai prieš 18 metų #59561

    Asmens paso duomenis galima naudoti labai negerais tikslais ir is to pasidaryti nemazai pinigu....

  • CUPID prieš 18 metų #59558

    As su Centrebetu dabar turiu problemu del to "saugumo". Reikalauja to menesio kai pervedziau jiems babkes banko ataskaitos ar kazkas tokio. Nusiunciau e-mailine ataskaita pries savaite (nezinau ar tiko) nei atsakymo, nei babkiu. Ir is viso kilo klausimas ar tai neturetu buti kofidencialu. Ir is viso jie jau turi mano paso kopija, dvieju gyvenamuju vietu dokumentus su mano pavarde. Ir dar berods korteliu kopija.

    Nezinau bet man patinka bendroves kur net paso nepraso (kad ir Globet). O kas del saugumo tai kaikurios naudoja toki dalyka kad pirmas withdrawalas butu tuo paciu metodu i ta pacia saskaita kaip ir depositinant.

    Ir priedo, mano manymu, BetAndWin paso kopiju reikalauja kitiems tikslams.

    O kokiais tikslais manai BAW tuos duomenis naudoja?
    Man i BAW uzteko teises nuskenuotas nusiust, daugiau tai nieko nereikalavo (nes babkes ne tiesiogiai is kartackos buvo siustos).

  • Sfsts prieš 18 metų #59469

    As su Centrebetu dabar turiu problemu del to "saugumo". Reikalauja to menesio kai pervedziau jiems babkes banko ataskaitos ar kazkas tokio. Nusiunciau e-mailine ataskaita pries savaite (nezinau ar tiko) nei atsakymo, nei babkiu. Ir is viso kilo klausimas ar tai neturetu buti kofidencialu. Ir is viso jie jau turi mano paso kopija, dvieju gyvenamuju vietu dokumentus su mano pavarde. Ir dar berods korteliu kopija.

    Nezinau bet man patinka bendroves kur net paso nepraso (kad ir Globet). O kas del saugumo tai kaikurios naudoja toki dalyka kad pirmas withdrawalas butu tuo paciu metodu i ta pacia saskaita kaip ir depositinant.

    Ir priedo, mano manymu, BetAndWin paso kopiju reikalauja kitiems tikslams.

  • jointaz prieš 18 metų #59466

    cia viskas tik del loseju saugumo

  • Rakas prieš 18 metų #59446

    ne, man nesunku. ir man nereikia kad tarnautu losheju naudai. dekui, bandysim prisijungt prie willhill.

  • hai prieš 18 metų #59440

    tai va labai dekui tiems kur padeda, o tie kur belenka rasho tai nachui cia rasho

    "visokios pasu kopijos" ir pan...nera nesamones. Jos ti ktarnauja paciu loseju naudai. Negi sunku panaudoti skeneri...

  • Rakas prieš 18 metų #59402

    tai va labai dekui tiems kur padeda, o tie kur belenka rasho tai nachui cia rasho

  • Lycas prieš 18 metų #59400

    CUPID Raso:
    Rakas Raso:
    koks 1 litas? apie ka cia snekat? man tik idomu kur maziausia apsauga ir tiek.


    Tau keliomis zinutemis auksciau aiskiai parase bendrove kurioje nieko nereikalauja,,, Pavedima tipo labai sunku padaryt ar kaip?


    tai zinok pats matau ka parashe, bandysiu prisijungt

    tau zmones padeda o tu cia dar keli balsa

  • Rakas prieš 18 metų #59397

    Tau keliomis zinutemis auksciau aiskiai parase bendrove kurioje nieko nereikalauja,,, Pavedima tipo labai sunku padaryt ar kaip?

    tai zinok pats matau ka parashe, bandysiu prisijungt

  • Gilas prieš 18 metų #59391

    koks 1 litas? apie ka cia snekat? man tik idomu kur maziausia apsauga ir tiek.

    Tai gal kokia kortele lieva turi, kad apsaugos nori isvengti?

  • CUPID prieš 18 metų #59390

    koks 1 litas? apie ka cia snekat? man tik idomu kur maziausia apsauga ir tiek.

    Tau keliomis zinutemis auksciau aiskiai parase bendrove kurioje nieko nereikalauja,,, Pavedima tipo labai sunku padaryt ar kaip?

  • Rakas prieš 18 metų #59389

    koks 1 litas? apie ka cia snekat? man tik idomu kur maziausia apsauga ir tiek.

  • Anonimas prieš 18 metų #59383

    Matosi kaikuriem zmonem ir 1lt yra dideli pinigai..

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti