LaRumba 2009/08/13 21:41 #133837

Konkurso taisyklės

1) Konkursas vyks nuo rugsėjo 7d iki rugsėjo 20d (imtinai). Registruotis galite iki rugsėjo 10d. Dalyviai gali būti tik tiek kurie prisiregistravę LTbet.com (registruotis) bei turi atsidarę sąskaitą Bwin bendrovėje (Registruotis).

2) Per dieną galima įdėti ne daugiau 3 įvykius. Galutiniam rezultate bus kvalifikuoti tik tie dalyviai, kurie konkurso metu įdėjo nemažiau 10 ivykių. Ši taisyklė galioja visiems dalyviams išskyrus serverio neveikimo atvejus, kurie bus sprendžiami atskiru pasiūlymu.

3) Spėjimai turi būti tik iš Bwin bendrovės (www.Bwin.com).

4) Laimi didžiausią pliusą surinkęs lankytojas (jei tokių keli – laimi pirmiausiai užsiregistravęs žaidėjęs). Laimėtojas turi būti atlikęs bent 1 realų statymą Bwin bendrovėje (Po konkurso nugalėtojai bus patikrinti prieš įteikiant prizus)!

5) Spėjimus reikia rašyti Jūsų asmeninėse svetainėse. Visi Jūsų spėjimai vertinami vienodai (Flat sistema). t.y. atspejus 1.7 koficienta jus gaunate +0.7, neatspejus -1. Spėjimų rezultatus turite supildyti patys, konkurso organizatoriai tik patikrins rezultatų ir koeficientų atitikimą. Jei dalyvis per 2d.d. nepasitvirtina rezultato - šalinamas iš konkurso.

6) Koeficientai imami tik Bwin bendrovės pasiūlos Pasirinkus EuroBasket2009 (Europos vyrų krepšinio čempionato) pasiūlą:

7) Klausimai, pasiūlymai, pagalba, skaičiavimo klaidos šioje Konkurso diskusijų temoje;

Prizas - 150 Eurų

Šį kartą apdovanosime net 5 žaidėjus (jei bus įdomi kova, galbūt bus ir paguodos prizų/suvenyrų).
1 vieta - 60 EUR
2 vieta - 40 EUR
3 vieta - 25 EUR
4 vieta - 15 EUR
5 vieta - 10 EUR


http://www.ltbet.com/images/banners/bwin1.jpg

  • rasheed prieš 14 metų #134451

    na tai telieka tik laukt

  • LaRumba prieš 14 metų #134447

    as irgi issiunciau AZ, bet ir man raso, kad siunciama zinute...

    Viskas gerai
    Siunčiama reiškia, kad žmogus dar neperskaitė žinutės ir tol toj kategorijoje būna kol neperskaitoma.

  • LaRumba prieš 14 metų #134446

    o tai kur cia parasyti bwino acc nicka ar ka? kaip cia su tuo ismokejimu?

    Jau matau radai kur atsiųst ką reikia beje buvau ir parašęs visiems ko reikia.

  • LaRumba prieš 14 metų #134445

    greit patikrins jie?

    Nežinau, per dieną ar dvi gal.

  • rasheed prieš 14 metų #134443

    gal ji bus issiusta kada jis prisijungs

  • Dellas prieš 14 metų #134442

    as irgi issiunciau AZ, bet ir man raso, kad siunciama zinute...

  • Dellas prieš 14 metų #134441

    jo buvau

  • rasheed prieš 14 metų #134440

    Reaik berods Larumbai parasyt nicka i privata. Bet tai ash jau 2 pranesimus nusiunciau o man rasho kad jie dar siunciami... kazkas negerai...

  • rasheed prieš 14 metų #134439

    tu buwai padares statyma bwine cempionato metu?

  • Dellas prieš 14 metų #134438

    o tai kur cia parasyti bwino acc nicka ar ka? kaip cia su tuo ismokejimu?

  • rasheed prieš 14 metų #134435

    greit patikrins jie?

  • LaRumba prieš 14 metų #134434

    bliamba, pats paimiau ir atidawaiau 2 vieta. gaila. brt gal dar yra sansu kaz pirmi 2 laimetojai nebuwo padare stavkes bwine...

    Viltis kažkieno ten motina, bet vistiek motina savo vaikus myli nu žiūrėsim, prasiusim bwinui nugalėtojus ir po patikrinimo paaiškės.

  • LaRumba prieš 14 metų #134433

    kaip paziureti ka kiti prognozuotojai siame zadime yra ideje?

    http://www.ltbet.com/?w=contest&i=3
    pasirenki dieną ir matai visų spėjimus tos dienos.

  • LaRumba prieš 14 metų #134432

    http://www.ltbet.com/b/Dellas&p=183052
    Prognozėj nurodyta OVER, o papildomoj informacijoj Prancūzija su fora -5.5

    Aha, mes irgi svarstėme dėl to spėjimo. tačiau galiausiai priėjom išvados, kad teisingai parašęs, nes ne visi over/under rašo prie totalų arba totalus ideda į papildomus ir pasirenka tipo "1" (ka pagal "papildoma aprašą") reiškia under.
    Todėl skaitome, kad viskas gerai dėl to picko.
    ir plius pagal koeficienta pasižiūrėjom..

  • LaRumba prieš 14 metų #134431

    ka man daryt su iliasovos underiu jis nelose varzybose???

    Atšauktas turi būti.t.y. 0 nauda

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti