bloodhound 2005/09/20 23:09 #41719

gooooooooooo mazuliai varliuksciai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisam issigimelius

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41764

    as tiesiog taip manau...gerai,gal perdetai kalbu...nesvarbu man, ar pas tave pliusas ar minusas ar pan. juk i orakulo foruma as uzsuku, tai matau,kad daznai verksleni,kad kazkas nepavyko...

    tai kad nelabai daznai nes nezinai tai ka zino visi - laimetus bilietus beveik niekada nededu ir nesakau isvis kad laimejau nes taip ir turi buti - juk toks yra lazybu tikslas (laimeti) . O rasau tik nesamingus pralaimejimus nes tie pralaimejimai (dazniausiai paskutinemis minutemis ar sekundemis) mane ziauriai nervina
    p.s. bet vis dar prisimenu tavo komentarus po varzybu apie laimetus golfus dalimis

  • Makiavelis prieš 18 metų #41762

    aciu, nuleidai mane i zeme o tai jau po debesiais pradejau skraidyti...matai, visur tik mano pickai visuose lazybu pagrindinese puslapiuose... turiu -300 ir visi tikrai zino kad as nieko nesugebu... idomu is kur tik ta info

    as tiesiog taip manau...gerai,gal perdetai kalbu...nesvarbu man, ar pas tave pliusas ar minusas ar pan. juk i orakulo foruma as uzsuku, tai matau,kad daznai verksleni,kad kazkas nepavyko...

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41759

    manau lietuvoj yra zymiai gereniu expertu nei as, bet....deja tik ne tu...pripazink tai ir eik ramiai meiogti...

    aciu, nuleidai mane i zeme o tai jau po debesiais pradejau skraidyti...matai, visur tik mano pickai visuose lazybu pagrindinese puslapiuose... turiu -300 ir visi tikrai zino kad as nieko nesugebu... idomu is kur tik ta info

  • Makiavelis prieš 18 metų #41756

    tik jeigu tokie ekspertai kaip tu pritars...

    manau lietuvoj yra zymiai gereniu expertu nei as, bet....deja tik ne tu...pripazink tai ir eik ramiai meiogti...

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41754

    tai turbut jau desi kaip reikiant uz lietuvius....

    tik jeigu tokie ekspertai kaip tu pritars...

  • Makiavelis prieš 18 metų #41752

    Zaidimas vyks pagrinde baudos aiksteleje kur pakankamai gerai zaidzia javtokas ir broliai saunuoliai.
    Liteuviai atrodo per visas rungtynes laimejo kova del atsokusiu kamuoliu reiskia pasiruose zaisti pries prancuzu nigerius (oops... afroamerikiecius)
    Mano manymu pagrindine lietuviu pralaimejimu priezastimi dazniausiai buvo nesugebejimas sustabdyti varzovu snaiperius - Jugai tirkai turi daugiau zaideju kurie galetu prikepti uztektinai tritaskiu
    Jeigu jau Rigaudeau sugebejo pramesti bauda (kiti irgi neatsiliko) svilpiant serbu sirgaliams tai pabandyk isivaizduoti kaip mestu koks Gustas, Ginevicius, Siska...nu krc visi lietuviu zaidejai.

    tai turbut jau desi kaip reikiant uz lietuvius....

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41749

    na as zinau viena-belgrado arenoje bus ramiau. kokios kitos?

    Zaidimas vyks pagrinde baudos aiksteleje kur pakankamai gerai zaidzia javtokas ir broliai saunuoliai.
    Liteuviai atrodo per visas rungtynes laimejo kova del atsokusiu kamuoliu reiskia pasiruose zaisti pries prancuzu nigerius (oops... afroamerikiecius)
    Mano manymu pagrindine lietuviu pralaimejimu priezastimi dazniausiai buvo nesugebejimas sustabdyti varzovu snaiperius - Jugai tirkai turi daugiau zaideju kurie galetu prikepti uztektinai tritaskiu
    Jeigu jau Rigaudeau sugebejo pramesti bauda (kiti irgi neatsiliko) svilpiant serbu sirgaliams tai pabandyk isivaizduoti kaip mestu koks Gustas, Ginevicius, Siska...nu krc visi lietuviu zaidejai.

  • Makiavelis prieš 18 metų #41746

    tikrai neisitikines bet zinau bent kelias priezastis del kuriu prancuzai tikrai parankesni varzovai nei jugai

    na as zinau viena-belgrado arenoje bus ramiau. kokios kitos?

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41744

    o tu nori pasakyti kad lietuva laimes? ar tu isitikines kad jie laimes?

    tikrai neisitikines bet zinau bent kelias priezastis del kuriu prancuzai tikrai parankesni varzovai nei jugai

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41741

    o kas prabilo..tas pats "expertas" kuris cia pires cempionata iskoliojo viena foruma dalyvi uz tai,kad jis aukstai vertino lietuvius....leiskite atspeti...hm...jus tas pats paslemekas ir sakalas, kuris pradeda sirgti uz lietuva,kai ji pradeda rinktis pergales..ar ne?

    Evgen
    Narys

    o pykstu del to kad kai Lietuva laimi europos cempionata visi pradeda vaidinti kokie jie didvyriai ir laiko save super sirgaliais. Zaidejai dekoja jiems ir sirgaliai priima tuos zodzius kaip asmenine padeka nors per rungtynes tik gere alu... O uztenka tik susirinkti ne visoms zvaigzdems ir lietuviai jau "geltonsnapiai" kurie gali kovoti tik del kokios 13 vietos su bulgarais...

    2005.08.28 00:03:01

    p.s. tas kas cia paslemekas?

  • Makiavelis prieš 18 metų #41739

    taip ir maniau kad nieko neparasysi, gal nori paskaityti ka as pries cempa rasiau? Dar pries kontrolines rungtynes serbijoje? del taves galiu ir pasirausti

    o ka as galejau parasyti? na siandien atsibudo parkeris, permete topso duota 10 tasku totala. dar yra pora atletisku negriuku,kurie jeigu iki ketvirtadienio atsibus, tai chana lietuvai...

    o tu nori pasakyti kad lietuva laimes? ar tu isitikines kad jie laimes?

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41738

    o kas prabilo..tas pats "expertas" kuris cia pires cempionata iskoliojo viena foruma dalyvi uz tai,kad jis aukstai vertino lietuvius....leiskite atspeti...hm...jus tas pats paslemekas ir sakalas, kuris pradeda sirgti uz lietuva,kai ji pradeda rinktis pergales..ar ne?
    taip, as visa sirdim sirgsiu uz lieutva, bet nujauciu,kad blogai viskas baigsis...bet jau is franku zaidimo man taip pasirode...

    taip ir maniau kad nieko neparasysi, gal nori paskaityti ka as pries cempa rasiau? Dar pries kontrolines rungtynes serbijoje? del taves galiu ir pasirausti

  • bloodhound prieš 18 metų #41736

    logika paprasta, statai uz france, sergi uz LT:)
    jugoslavia

  • Makiavelis prieš 18 metų #41735

    "eksperte" pasakyk kodel pzdc lietuviams ir as pasakysiu kad tu nieko nesupranti...

    o kas prabilo..tas pats "expertas" kuris cia pires cempionata iskoliojo viena foruma dalyvi uz tai,kad jis aukstai vertino lietuvius....leiskite atspeti...hm...jus tas pats paslemekas ir sakalas, kuris pradeda sirgti uz lietuva,kai ji pradeda rinktis pergales..ar ne?
    taip, as visa sirdim sirgsiu uz lieutva, bet nujauciu,kad blogai viskas baigsis...bet jau is franku zaidimo man taip pasirode...

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41734

    pyzda lietuvai..geriau butu jugai...

    "eksperte" (kaip parasyta prie nicko) pasakyk kodel pzdc lietuviams nes kitaip as pasakysiu kad tu nieko nesupranti...
    Bent jau prancuzai parankesni varzovai bet kokiu atveju

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn