KriKun 2004/09/01 17:11 #211

Vienintele strategija, garantojanti nepralaimejima

O jeigu rimtai, mano nuomone, nepastatyti - sudetingiausias dalykas lazybose. Daznai zmogus, laimejes dydele pinigu suma, atsiimant pinigus atlieka dar viena statyma... ir praloshia arba, pasirinkes ivyki, ishanalizaves, nusprendes pastatyti, vel ishanalizaves, nustates pasirinkymo trukumus... visdelto pastato, pralosia ir galvoja "taigi tokia akyvaizdi buvo mano klaida".

Noreciau paklausti ar lengvai jums yra atsisakyti uzdeti pinigus uz jau pasirinkta ivyki, suzinant kazka naujo apie pasirinktas rungtynes? Ar kito loshejo prieshinga nuomone gali subdadyti jus nuo statymo?

Man jau kartais paviksta nepastatyti, ar pastatyti maziau, nei planojau.

  • dzUnans prieš 18 metų #54451

    tau tas negresia

  • Lycas prieš 18 metų #54417

  • Sidras prieš 18 metų #54415

    isbandziau ir pamaciau, kad tai tik triukas. Is pradziu ivedziau savo tikra gimimo data, varda ir pavarde, veliau pakeiciau gimimo datoj kelis skaitmenis, parasiau kita varda, bet rode ta pati..

    Pamegink perkrauti duomenis ten gi raso jei neatsinaujina spausk....

  • Sonis prieš 18 metų #54345

    Radau puslapi kur daugmazh tiesos yra apie tai ka snekejau http://www.radau.info
    cia galite pasmalsauti nes pats tikrai dar neturiu tiek laiko aprasineti ir visiems atsakineti, siuo metu dar atlieku tyrima apie kitus poveikius zmogaus gyvenime ir zinoma itaka sportininkamsrungtyniu metu, .... ir visa tai paskui atsizvelgiama statimu metu....

    isbandziau ir pamaciau, kad tai tik triukas. Is pradziu ivedziau savo tikra gimimo data, varda ir pavarde, veliau pakeiciau gimimo datoj kelis skaitmenis, parasiau kita varda, bet rode ta pati..

  • Sidras prieš 18 metų #54329

    Butu idomu ir mano paziuret: 1987.05.14

    Radau puslapi kur daugmazh tiesos yra apie tai ka snekejau http://www.radau.info
    cia galite pasmalsauti nes pats tikrai dar neturiu tiek laiko aprasineti ir visiems atsakineti, siuo metu dar atlieku tyrima apie kitus poveikius zmogaus gyvenime ir zinoma itaka sportininkamsrungtyniu metu, .... ir visa tai paskui atsizvelgiama statimu metu....

  • mmd3 prieš 18 metų #46560

    Butu idomu ir mano paziuret: 1987.05.14

  • Haris prieš 18 metų #46541

    Gal ir man ka is savo krikstolinio rutulio pabursi ?
    data 1986.10.17

  • Sidras prieš 18 metų #29095

    del horoskopo, tai vat vienas is dalies pasitvirtino, bet ir as pats ji nesunkiai numaciau
    na 1dieni turejau egza pas viena durna destytoja, tai is ryto bepusryciaujant pasiklausiau ko man siandien tiketis, mazdaug:"jusu gabumai siandien bus ivertinti aplinkiniu, gincytis su vyresniais beviltiska". na tarkim tie gabumai buvo ivertinti, skolos negavau , apie antra dali tai cia buvo 100% teisybe, destytoja axujieno bjaurumo, reikalauja atlikti uzduotis nerealiai tixliai, kai nurodymai vos ne abstraktus, ir su ja gincytis ir dar irodyti savo tiesa beviltiska, 0 sansu. bet kaip sakiau tai sita as ir pats numaciau dar gerokai pries egza, nes turejau N panasiu susitikimu su ja , bet vat vistiek nepraleidau progos pasikoliot

    As horoskopais rasomais visur netikiu ir net neskaitau, nes ateiti daug maz numatau gana toli i prieki. Butent prognozuotojams nesvarbu ka prognozuoja ir horoskopu nereikia, nes prognozuojant kazka remiesi pagal tam tikrus pozymius ir numatai ivykiu baigti. Todel visus su tuom ir sveikinu ir tai darant daznai gyvenime numatyti ivykiams isvystai tam tikrus zmogaus sugebejimus . Aisku buna nenumatyti atvejai, bet jie ivyksta netiketai tik todel, kad apie negalvojai. Veliau daugiau parasysiu i temos skilti strategija nestatyt, kada nestatyt.
    Taigi mano pastebejimai pagal savo ir puslapio ltbet statistika, kada verta nestatyti:
    Kai vyksta menulio juodosios fazes tuomet praktiskai vyksta sporto varzybose anomalijos ir daugelis tom dienom krenta i minusa. Kol kas kiek zinau menulio periodas yra 29,.. dienos ir nuo fazes pradzios anomalijos vyksta ivairimis dienomis. Tuomet net gyvenime vyksta visokie nesusipratimai, kivircai ir t.t.
    Siam men kiek pavyko rasti tai ivyks birzlio 14,25,30d.d.
    (neaisku kiek tiksliai,nes truputi manau neatitinka, vyksta apie para)
    P.P.S. paaiskes manau pagal forumo dalyviu statistika pagal stavkiu praskridima.
    Taigi patikrinau; anomalija prasidejo 13d. ir truko kazkur iki 14 dienos 15 val. (nors rasyta buvo 01. val - matomai cia pikas, nors dar 14d. 12 val. mieste maciau parkritusiu zmoniu ant zemes su ivairiais negalavimais(neprigerusiu). Taip pat vyko konfliktai. Tai darau prielaida sekantis menulio blogasis poveikis truks panasiai 24-25 ir 29-30.

  • dzUnans prieš 18 metų #29080

    del horoskopo, tai vat vienas is dalies pasitvirtino, bet ir as pats ji nesunkiai numaciau
    na 1dieni turejau egza pas viena durna destytoja, tai is ryto bepusryciaujant pasiklausiau ko man siandien tiketis, mazdaug:"jusu gabumai siandien bus ivertinti aplinkiniu, gincytis su vyresniais beviltiska". na tarkim tie gabumai buvo ivertinti, skolos negavau , apie antra dali tai cia buvo 100% teisybe, destytoja axujieno bjaurumo, reikalauja atlikti uzduotis nerealiai tixliai, kai nurodymai vos ne abstraktus, ir su ja gincytis ir dar irodyti savo tiesa beviltiska, 0 sansu. bet kaip sakiau tai sita as ir pats numaciau dar gerokai pries egza, nes turejau N panasiu susitikimu su ja , bet vat vistiek nepraleidau progos pasikoliot

  • Sidras prieš 18 metų #29078

    2 Sidras>
    a is kur tu sitas astrologines prognozes trauki????but idomu pasiziuret

    Ziuriu nekantraujat, isniekur as ju neimu, yra praktika, remiantis skaiciu teorija tik tam reikalinga daug laiko, kurio as kol kas neturiu. Tikiuosi jo atsiras kai uzbaigsiu razborkes su matrica, paskui planuoju pereiti sporto saku lazybu.
    Rimtai esu istyrinejas tukstancius gimtadieniu nemokamai konkretiems asmenims dar pries pomegi lazintis. Juokais sakydavo man nu isburk, taip visi vis prasydavo, nes galima nustatyti tiksliai.
    Visais atvejais sudaromos matricos kurios parodo kas zmogui duota gimusir koks jo laukia likimas, bet tai dar ne viskas. Matrica zmogus gali keisti arba i geraja puse arba ja susigadinti, cia ir yra esme. Taigi tarkim gimimo datoje yra sekmingi 777, bet jei daryti kazkokius blogus darbus jie pereina i kita matricos vieta ir tampa 666 (vadinasi puolusiais angelais) taip zmogus praranda sekme ir susigadina sau gyvenima. Tam tikri skaiciai turi savo reiksmes, kurie ir nusako zmogaus gabuma polinki vieniems ar kitiems dalykams, net poreiki seimai, sexui ir t.t. Tai buvo man kaip hobi, jau pries kelis metus, o sudomino tuom zmogus kuris pasake ka reiskia zmogaus vardas, gimtadienis ir kokia yra lemtis. Tuomet emiausi darbo suradau info apie tai ir kaip pasirode ta sistema jau buvo sukurta mums visiems zinomo matematiko Pitagoro. taip pat paaiskejo jog Pitagoras gyvenes dar pries musu era buvo tada vos ne kaip dabar mums zinomas Jezus Kristus, turejo savo zinias neaisku is kur ir zmones plaukte suplaukdavo pas ji, apsigyvendavo prie jo atsirado piniginiai vienetai ir t.t. Kol viena diena neivyko kazkas panasaus i Kristaus likima, pagromas. Iki musu laiku atejusios zinios perduotos jo mokiniu pasekeju, kurias as pastudijavau ir priejau isvadas apie tam tikrus iskraipymus ir netikslumus, del to emiausi praktinio patikrinimo, o kaip kitaip suzinoti visa tiesa. Pasak legendos Pitagoras vienas is tu kuris prisimine savo praeitus gyvenimus. Taigi daug nesipleciant dabar emiausi tyrineti kaip veikia zmogu ateties data t.y. apie galima ateiti. Reziume tyrinejimu tokia, kad dabar tesiu prognoze susitikimu tenise ir bandziau nustatyti galima baigti. Kai pavyko padaryti tai iki tasko tikslumo pasimeciau, nes nesitikejau to. Dabar zaidziant ant zoles tenisininkams nezinau procesu itakojanciu rezultatus del to tik nusprendziau stebeti kas ir kaip vyksta. Manau, kad pritaikymas matricos pavyktu daugelyje sporto saku, bet cia reikia dirbti, o tam reikia tureti kaip sakiau laiko. Kol kas as jo neturiu, nes mane vis atitraukia visokios nenumatytos aplinkybes.
    Isviso ka cia surasiau prieinu prie isvados apie tai, kad daugelis procesu apraso skaiciai, ju sekos ir t.t. netgi vardai verciasi i skaicius,o tai primena procesus parodytus filme apie matrica. Ir tai dar neviskas ka gali zmogus, dirbu dar kita linkme, ir kaip rodo praktika zmogaus pajegumai isties yra neriboti ipatingai siems sugebejimams reaguoja gamtos reiskiniai, kaip pvz.;galima isaukti lietu, perkunija, isklaidyti ruka nors aplink visur bus rukas kelyje vaziuojant jo nebus. Cia gal nevisi suprasit ir pagalvosit nesamone, bet tai reikia patiems pamatyt. Zinau net mokyklas kur to moko vaikus ir jie tai sekmingai atlieka. Mokslininkai tuo tarpu apie siuos procesus nieko negali pasakyti. Del to ka parasiau ir primena viskas filma matrica, tik tai kas jame buvo kaip efektai tai galim daryti tikroveje. Aisku cia dar nera karu su masinomis

  • unreal prieš 18 metų #28213

    2 Sidras>
    a is kur tu sitas astrologines prognozes trauki????but idomu pasiziuret

  • snaudalius prieš 18 metų #28209

    2 Sidras>
    a is kur tu sitas astrologines prognozes trauki????but idomu pasiziuret

  • chakalasz prieš 18 metų #28196

    nu rashyk daugiau, dabar nekritikuosiu

  • Sidras prieš 18 metų #28186

    o ka gali pasakyt apie mano data 19880214 ?

    Sorry tik dabar pamaciau Esi prisidirbes praeituose gyvenimuose ir reiks atgailauti , daryti gerus darbus zmonems ir dabar kyla pavojus tureti reikalu su spec strukturomis. Buk atsargus. Turi perdaug zalingu iprociu, valios nerasta, charakteris dar pakenciamas, megsti babkes del to ir traukia lazintis. Geriau pasakyk ar tikrai sekasi statimuose, nes ner reikiamu duomenu, tik 6 vienas gaunasi intuicijai permazai,proto taip pat mazokai tik vienas 9, logikos kaip ir sekmes nerasta. Pinigus duota uzdirbti tik per fizini darba, sveikatos turi tam pakankamai. Patarimas: medituoti ir remtis kitu skelbiamais statymais. Turedamas laiko veliau parasysiu daugiau.

  • stingeriz^ prieš 18 metų #28171

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti