Cash 2006/07/16 17:53 #64920

Teisingai, vercia is litu i eurus ir atvirksciai. Darytis saskaita litais kartais net geriau, nes jei buni pasidares doleriais po to labai sokineja kursai jei nori transferint su euru saskaitom.

  • Tiesiog_Tomas prieš 17 metų #79823

    Noriu paklausti del webmoney:
    Tai yra tipo kaip saskaita i kuria tu pervedi pinigus ir gali jais dispuonuoti is/i ivairiuose internetinese lazybu bendrovese?Kokie mokesciai persivedant pinigus i Lietuva ir operuojant i ivairias lazybu bendroves?

  • Karolis prieš 17 metų #70823

    vo radau .

    Kur radai?
    Pas mane irgi SEB Visa Virtuon korta ir nezinau kokia ten suma reik ivest persivedant i MB.
    Cia prisijungus Seb.lt "internetine bankininkyste"?

  • Cash prieš 17 metų #70787

    kokiam banke geriau issiimti kortele ir kokia kortele? esu nedirbantis tai turbut kreditiniu negalesiu gauti?

    pasiskaityk pilnai sia tema http://www.ltbet.com/forum/viewtopic.php?t=3811 ir turetu buti aisku.

  • kestyla prieš 17 metų #70785

    kokiam banke geriau issiimti kortele ir kokia kortele? esu nedirbantis tai turbut kreditiniu negalesiu gauti?

  • dakar prieš 17 metų #65696

    vo radau .

  • neutronas prieš 17 metų #65659

    na turi rasti.. va dabar pasiziurejau..yra ten kur skiltis "Operacijos turinys", ten parasyta kas nuskaite ir skliaustuose suma eurais..o skiltyje "nurasyta/iskaityta" suma litais..

  • dakar prieš 17 metų #65640

    ten reikia parasyt tikslu skaiciu, kiek jie numinusuoja nuo tavo korteles..taip jie patikrina ar tikrai ji tavo..o pas tave saskaitoj (internetines bankininkystes svetainej seb, hansos ar kt) raso litus, bet turi buti ir eurai skliaustuose kai paima bukai..na seb tai tikrai buna..


    gerai, o kurioj ten vietoj raso tos eurus skliaustose?? pas mane seb korta! nelabai randu......

  • neutronas prieš 17 metų #65633

    ten reikia parasyt tikslu skaiciu, kiek jie numinusuoja nuo tavo korteles..taip jie patikrina ar tikrai ji tavo..o pas tave saskaitoj (internetines bankininkystes svetainej seb, hansos ar kt) raso litus, bet turi buti ir eurai skliaustuose kai paima bukai..na seb tai tikrai buna..

  • dakar prieš 17 metų #65631

    dabar wo kokia problema iskilo: uzsiregistravau moneybookers.com ir ir ir pasirinkau valiuta EURO o paskui kai kortele registravau man ismete kazkoki ten klausima kad ivesk babkes kiek ten yra ar kaip, o saskaitoi litai ne eurai!!! ten kazka rasalioja api 1.01 ir 2.99 EUR ar kazka o as ir ivedziau 2.00 , o dabr ismete kad nepataikeu kiek pas mane sakaitoi EURU ir galesiu bandyt tik po 24h....... Tai kas blogai cia?

  • KACKIS prieš 17 metų #65629

    dekui labai

    NP, sekmes

  • dakar prieš 17 metų #65628

    dekui labai

  • KACKIS prieš 17 metų #65624

    dekui KACKI, bet is kur zinot i mobilu eina 0 ar 00? i stacionaru 00 oi mobilu?

    siaip jokio skirtumo... uŲia kaip traktuojama. Kadangi ilgiau palaikius nuspaustu  "0" pasidaro "+" (ant mobilaus). Todel pabandyk vest vienu  variantu , jei netiks - ivesk kitu .

  • dakar prieš 17 metų #65622

    vo man ir ta pati problema iskilo

  • BSS prieš 17 metų #65621

    dekui KACKI, bet is kur zinot i mobilu eina 0 ar 00? i stacionaru 00 oi mobilu?

  • KACKIS prieš 17 metų #65620

    wo problema iskilo. bet365 atsidaryt noriu accounta ir kai praso telefona ivest tai kai ivedu +370 6xx xxxxx, tai raso INVALID NUMBER??? kas blogai?

    UzsienieuŲiai nesupranta pliuso... jiems labiau patinka zero
    Bandyk vietoj pliuso vest "0" arba "00"

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn