lasiukas 2006/12/20 10:45 #71887

Blin nesuprantu kodel neuzkrauna man omnibet.lt raso blocked idomu kas cia yra. gal kas galit padet

  • nikontori prieš 15 metų #113948

    noreciau paklaust, ar omnibet bendrovej galima kaip ir topsporte,statyt vienam punkte ir paprasyt jog atsimti kitame ?

    tai punkte klausk tarpininkes

  • Villa prieš 15 metų #113947

    noreciau paklaust, ar omnibet bendrovej galima kaip ir topsporte,statyt vienam punkte ir paprasyt jog atsimti kitame ?

  • Villa prieš 15 metų #111588

    Man cia toks klausimas kilo, omnibet dave statyt cska-spartak bobu kashy iki 14H o jos pradejo 13H tj atsauks ar ne ?

    :/ jau ydejo reza reiskias ne

  • Villa prieš 15 metų #111587

    Man cia toks klausimas kilo, omnibet dave statyt cska-spartak bobu kashy iki 14H o jos pradejo 13H tj atsauks ar ne ?

  • Arex prieš 16 metų #86516

    Omnibetas napasiekiamas nebent skambinti tiesiai bukui ir jis duos kontaktus, galiu duot numeri bet del tokios smulkmenos nenoriu zmogaus gaisinti.

    Prajuokinai! Kai tave prispirs dideliu reikalu nueiti nevargink 00 priziuretojos del tokios smulkmenos )))

  • LinaS prieš 16 metų #86504

    Omnibetas napasiekiamas nebent skambinti tiesiai bukui ir jis duos kontaktus, galiu duot numeri bet del tokios smulkmenos nenoriu zmogaus gaisinti.

  • Rimo prieš 16 metų #86448

    tel. 852363119, anksciau tuo prisikambindavau

    deja nr nenaudojamas

  • fanatikaz prieš 16 metų #86396

    Kelis kartus neteisingus duomenis suvedus prisijungiant uzbloukoja, bet po tam tikro laiko vel viskas ok, bent jau man taip buvo. Gal ta pati beda..

    As sa skaitos Omnibete net neturiu, bet buvo dvi dienas, ieit i puslapi negalejau, baltam fone kampiuke zodis "Blocked" ir galvok ka  nori...

  • gnp prieš 16 metų #86395

    Gal kas nors zino, kaip pasiekt koki nors zmogu is Omnibet, kuris galetu pasakyt, kodel viena IP, man prisijungiant,blokuoja, kito ne?
    Ju emailas neatsako, o duoda tik Fax'a, tel.nr neduoda. Nesuprantu, kaip susisiekt ten su kazkuo. Gal kas turi koki tel. nr?
    Dekui

    tel. 852363119, anksciau tuo prisikambindavau

  • CUPID prieš 16 metų #86394

    Gal kas nors zino, kaip pasiekt koki nors zmogu is Omnibet, kuris galetu pasakyt, kodel viena IP, man prisijungiant,blokuoja, kito ne?
    Ju emailas neatsako, o duoda tik Fax'a, tel.nr neduoda. Nesuprantu, kaip susisiekt ten su kazkuo. Gal kas turi koki tel. nr?
    Dekui

    Kelis kartus neteisingus duomenis suvedus prisijungiant uzbloukoja, bet po tam tikro laiko vel viskas ok, bent jau man taip buvo. Gal ta pati beda..

  • Rimo prieš 16 metų #86392

    Gal kas nors zino, kaip pasiekt koki nors zmogu is Omnibet, kuris galetu pasakyt, kodel viena IP, man prisijungiant,blokuoja, kito ne?
    Ju emailas neatsako, o duoda tik Fax'a, tel.nr neduoda. Nesuprantu, kaip susisiekt ten su kazkuo. Gal kas turi koki tel. nr?
    Dekui

  • lasiukas prieš 17 metų #71907

    Dekui jo kiek jungiaus su ta mozile tiek uzblokuodavo dabar per exploeri kol kas normalniai

  • Andriukas prieš 17 metų #71905

    arba suvedei kazka blogai arba jungiesi su firefox mozilla. Kiek zn tai ileidzia su IE

  • lasiukas prieš 17 metų #71904

    Dekui hebryte

  • Cash prieš 17 metų #71897

    O cia kazkas kitur rasydamas bande padeti
    Lasiukui: 2006-12-20 12:23:43
    Tu neteisingai buvai suvedes savo prisijungimo koda arba slaptazodi ir tave laikinai uzblokavo. Po kurio laiko atblokuos, bet jei nori, kad tai butu greiciau, kreipkis i Omnibeta. O kita karta buk atidesnis, kai prisijungi prie savo internetines saskaitos, nes vel gali taip nutikti.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti