Cash 2006/11/06 01:32 #70713

Prisiminiau toki neblogu  skundų puslapi ir del idomumo susiradau del ko lietuviai skundziasi Gal dar kai kurie ir padet gali apsispręst.


Kalvarijų gatves lazybų bendrove TOPSPORT
Test F., 17 m., Vilnius, 2005-02-16

Ten yra tokia darbuotoja Bagdziun (jos pavarde), tai vat ji - kazkokia tingine. Kartais reikia laukti jos, kol pabaigs sneketi mIRCe arba siaip ima ir papraso pazymejimo.

Jos oda atrodo sena siek tiek, nors is balso manyuŲiau jai ~25 metai.

Skundziuosi del to, kad ji man nepatinka ir, jei eisit i TopSport ir bus tokia blondine kasininke, tai nestatykit! Ji nelaiminga! Ji Bagdziun!


komentarai -> http://www.skundai.lt/index.php?act=comments&sid=1035

  • Litas prieš 17 metų #71596

    b* nesuprantu kodel sumauta Topsport bendrove pvz NBA pasiuloj neduoda puse rungtyniu totalu ir pranasumo,ir taip istisai, nors visos kitos bendroves duoda. Turbut TS bokmakeriai yra issibure is kuriu rungtyniu gaus minusa tai ju ir neideda i pasiula! Nezinau kaip kitaip paaiskint ju nesamones.

    ant puses rungtyniu totalu ts turbut srebia minusiuka

  • Blaine prieš 17 metų #71595

    Bl nesuprantu kodel sumauta Topsport bendrove pvz NBA pasiuloj neduoda puse rungtyniu totalu ir pranasumo,ir taip istisai, nors visos kitos bendroves duoda. Turbut TS bokmakeriai yra issibure is kuriu rungtyniu gaus minusa tai ju ir neideda i pasiula! Nezinau kaip kitaip paaiskint ju nesamones.

  • Ierichon prieš 17 metų #71405

    Dazniausiai jie nustato maksimumus individualiai kiekvienam klientui. Maksimali suma priklauso nuo losejo statymo istorijos. Jeigu losejas daug laimejo, atitinkamai jam mazinama statymo suma ir atvirksciai, ko daugiau pralosei to daugiau gali statyti

  • hai prieš 17 metų #71366

    Fonbet. Gal gali kas nors pavardinti kokius max. turi sioje bendroveje ant atskiru lygu, sporto saku ir .t.t., pvz.,
    pvz., Danija, ledo ritulys, 20 baksu.
    rankinis. Rumunija - kazkas tai., 40 baksu
    ledas., vokietija under - over 20 baksu.


    Aciu

  • regimantaspa prieš 17 metų #70727

    visai nelinksma sita istorija, jinai labai teisinga

    aiiik!!! ....

  • Litas prieš 17 metų #70723

    Ten yra tokia darbuotoja Bagdziun (jos pavarde), tai vat ji - kazkokia tingine. Kartais reikia laukti jos, kol pabaigs sneketi mIRCe arba siaip ima ir papraso pazymejimo.

    aha buvo tokia normali tarpininke ir tiek

  • sisko prieš 17 metų #70720

    Arunas L., 16 m., Kaunas, 2005-07-29 Perskaityta kartų: 2382

    Kadangi jau atsibodo man kiekvieno is ten esanuŲių uzerių savivale, todel nusprendziau pasiskųsti i si puslapi ir kad zmones neitų ten tartis del statymų. Esme tokia, kad uzeriai banina bei kikina zmones visai be priezasties. Mane meto jau gal savaite, ne banina o ismeta gryztų vel ismeta ir t.t. ir dazniausiai su priezastimis "dusk, lops, aiiik" ir pan.

    Bandziau ne kartu  aiskintis kodel taip yra pas vienu  is jų private (niku chieska), tai paaiskinimu  gavau tiesiog, kad man 16 metų, atseit kanale galima sedet tik 18kiniams ir vyresniems, nors lazybų bendrovese statau senai, kur niekas nepraso dokumentų arba eina kad kiti zmones uz mane pastato ir tiesiog noriu kaip ir visi kiti besilankantys ten padiskutuot, bet kazkokios tai taisykles N-18 "deka" to padaryti negaliu... tai jau statant net pasneket irc negalima jei as nepilnametis?!...

    Su pagarba Arunas (irc nick Teik-dis)



    komentarai -> http://www.skundai.lt/index.php?act=comments&sid=2424

    visai nelinksma sita istorija, jinai labai teisinga

  • Cash prieš 17 metų #70717

    Ir dar i orakulo darzu  siuose komentaruose http://www.skundai.lt/?act=comments&sid=3558


    Snieguole 2005-12-29 18:02 IP 85.206.215.198
    UAB "Orakulas" del atlyginimu...... Gal galit savo darbuotojams moketi bent minimuma? Zmogus dirba pilnu etatu ir negauna minimumo. Kaip tai gali but? Apie didesni atlyginima sioje imoneje prakstiskai galima tik pasvajot...

  • Cash prieš 17 metų #70716

    O uŲia gan linksma istorija

    Nesedekit irc kanale #TOPSPORT
    Arunas L., 16 m., Kaunas, 2005-07-29 Perskaityta kartų: 2382

    Kadangi jau atsibodo man kiekvieno is ten esanuŲių uzerių savivale, todel nusprendziau pasiskųsti i si puslapi ir kad zmones neitų ten tartis del statymų. Esme tokia, kad uzeriai banina bei kikina zmones visai be priezasties. Mane meto jau gal savaite, ne banina o ismeta gryztų vel ismeta ir t.t. ir dazniausiai su priezastimis "dusk, lops, aiiik" ir pan.

    Bandziau ne kartu  aiskintis kodel taip yra pas vienu  is jų private (niku chieska), tai paaiskinimu  gavau tiesiog, kad man 16 metų, atseit kanale galima sedet tik 18kiniams ir vyresniems, nors lazybų bendrovese statau senai, kur niekas nepraso dokumentų arba eina kad kiti zmones uz mane pastato ir tiesiog noriu kaip ir visi kiti besilankantys ten padiskutuot, bet kazkokios tai taisykles N-18 "deka" to padaryti negaliu... tai jau statant net pasneket irc negalima jei as nepilnametis?!...

    Su pagarba Arunas (irc nick Teik-dis)



    komentarai -> http://www.skundai.lt/index.php?act=comments&sid=2424

  • Cash prieš 17 metų #70715

    TOP SPORT - apgaudineja
    Jonas B., 25 m., Kaunas, 2005-02-03 Perskaityta kartų: 1248

    Rungtynes - zalgiris - Montepaski
    Ar zinot, kad visi kurie state, kad laimes zalgiris pralose pinigus, kurie state, kad pralaimes zalgiris irgi pralose pinigus.

    SkaiuŲiuojamas yra pagrindinis laikas, tauŲiau esant lygiosiom turetų buti gru zinami pinigai, nes juk nei laimejai, nei pralosei.

    O dabar visi pinigai atitenka TopSport.


    komentarai -> http://www.skundai.lt/index.php?act=comments&sid=967

  • Cash prieš 17 metų #70714

    Lazybų bendrove "TOPSPORT" apgaudineja
    Donatas S., 32 m., Kaunas, 2004-10-03 Perskaityta kartų: 1494

    Kiekvienu  savaitgali statydavau uz loterijos TELELOTO kamuoliukus, pasirinkdamas vienu  spalvu  (pvz.zaliu ), kad iskris pirmas. Atspejus - laimejimas 1:4. Informacija isdestyta lentoje, kiekvienas ivykis turi savo kodu .

    Uzrasiau ant lapuko ivyki ir sumu  pvz.: 6902-200 (6902 reiskia, kad pirmas kamuoliukas zalias, o 200 - pinigų suma) padaviau kasininkei, ji man isdave uŲeki.Tai ivyko liepos 16d. Savanorių pr. esanuŲiame punkte. Tu  pati savaitgali "Teleloto" zaidime iskrito pirmas kamuoliukas zalias. Apsidziaugiau, nes buvau statu¦s 400 lt., tai islosimas butų 1600 lt.

    SekanuŲios dienos rytu  as pats pirmas priejau prie kasos, padaviau uŲekius,kasininke patikrina ir sako, kad nieko neislosiau! Pastatyta buvo uz melynu  kamuoliuku . Bendroves klaida akivaizdi, as dar veliau nufilmavau, kas parasyta lentoje, nes ten ivykio kodas sutapo su mano bilieto kodu, tik spalva buvo pakeista bukmeikerių kompiuteryje, o kasininke to neistaise lentoje.

    Paprasiau, kad paskambintų vadovams ir isdestytų situaciju  (pokalbi irasiau i videokameru ). sie isklause ir suprato, kad ivyko jų klaida, tu  pripazino ir kasininke. Paprase atvaziuoti vakare, bus issiaiskinta. Nuvykus vakare,kasininke pasake, kad ir as kaltas, kad nepasitikrinau bilieto iskart, o valdzios vakare jau nera. Dar kitu  dienu  nuvykau i jų bustinu¦ Dariaus ir Gireno gatveje. Ten man pasake, kad pinigų neismokes, nes bilietas nelosiantis,reikejo vietoje tikrintis, nors neneigia savo kaltes.

    Bilieto nepasitikrinau, nes kiekvienu  kartu  budavo tas pats ivykio kodas, o tu  savaitu¦ bukmeikeris eme ir sugalvojo pakeisti spalvų isdestymu  kompiuteryje, nes jam pasirode taip graziau. Turbut mate, kad daug statoma ir specialiai sukeite vietomis, o kaluŲiausia - kasininke, kad neistaise.

    Rimta bendrove uz savo klaidas atsakytų, o uŲia, sulerių kompanija.

    Bilietus ir filmuotu  medziagu  pasilikau kaip irodymu , bet kam to reikia.

    komentarai -> http://www.skundai.lt/index.php?act=comments&sid=125

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn