metalmodis 2011/12/06 16:44 #139109

Nzn kaip tema pavadint bet turiu tokia ideja gal kam prasta gal kam ir visai nrml atrodis. Zodziu geriausi prognozuotojai visu sriciu susiburem i viena komanda ir daromes banka + ;D. Nu turiu omeny vienam zmogui analizuoti ivykius uzima laiko ir per diena 2-4ivykius issirinkes su mazu banku didelio pliuso gal nepasidarysi ar netiesa? . O jai atsirastu keletas ar daugiau zmoniu grupe pwz vienas analizuoja ledo rituli kitas futbola kitas krepsini ir t.t. Tai visi bendrai sudejus ivykius per diena galima pasidaryti 10 ar daugiau tai is mazo banko gali buti ir neblogas pliusas ar nemanot tai?

Na tarkim atsiranda keletas zmoniu tarkim 3 cia kaip pvz parodysiu
tarkim vienam sekasi tenisas kitam kasis kitam fule tai kiekvienas is ju geriausius savo pickus paraso ir visi deda uz tai ir ziuri kaip sekas dirbti komandoj.

as tikrai tokiam pabandymui skirciau nauja banka 100lt o paskui butu galima ir idet statistika kaip sekasi dirbti komandoj visai idomu butu nes panasios temos neradau.
Tai tokia ideja mano ir tiek

  • buchas prieš 12 metų #139730

    tai pradzioj ziuresim kai ptau sekasi, nes pardavinetoju tokio mazoj lietuvoj simtai, kas yra tikrai nesveika, nes jei tiek butu pliusuotoju tai nebutu net 4 lazybu bendroviu lietuvoje ir uzsienines bendroves neitu i rinka

  • RUONIS82 prieš 12 metų #139729

    Nezinau kaip jus bet paramos man puslapiui reiktu juk aukoju laika ne vien del saves !!! siaip siulau prognozes su vid . 2.00 kursu ir daugiau ir garantuoju jums ne maziau 70% laimejima... pradziai galite paziureti kaip man sekasi o paskiau jau jums rinktis... lazybuprognozes.weebly.com

  • Litas prieš 12 metų #139177

    kurie čia iš jūsų įdomu yra lažybų ekspertai? ar šitie kurie tinklapio TOP (mercury, villa, )? minuse, suraskit normalius žmones kurie truputi nors gaudosi, o ne tokie kurių principas vistiek kada nors pataikysiu. Dar atsirado veikėjas su savo strategijom, tai parašyk jei ką išmastei , ar gaila Topsport pinigų?

    tai tu surask man normalius kurie gaudosi ir kurie uz dyka rasys savo statymus ir pades visiems laimeti topsporto pinigus. uz tai tau netgi atlyginsiu. loti visi moka - daryti deja ne.

  • Alva prieš 12 metų #139176

    kurie čia iš jūsų įdomu yra lažybų ekspertai? ar šitie kurie tinklapio TOP (mercury, villa, )? minuse, suraskit normalius žmones kurie truputi nors gaudosi, o ne tokie kurių principas vistiek kada nors pataikysiu. Dar atsirado veikėjas su savo strategijom, tai parašyk jei ką išmastei , ar gaila Topsport pinigų?

  • LaRumba prieš 12 metų #139131

    Nu ok supratau ka tu turejai omeni ;D. Nu galima sakyt naujokas esu uzsijamu gal pora menesiu per pora menesiu skaitinejau daug apie strategijas ir t.t tai is 100lt pradinio banko buvau nusivares iki 40lt bet db savaite naudoju kita strategija savo modifikuota biski ir kolkas einasi tai is 40lt pakeltas bankas 220lt ;D

    O tai kas per strategija? Gali pabandyti vesti statistiką ir pasižiūrėsime, gal kažkuom pasinaudosime ir uždirbsime

  • Litas prieš 12 metų #139120

    Nu ok supratau ka tu turejai omeni ;D. Nu galima sakyt naujokas esu uzsijamu gal pora menesiu per pora menesiu skaitinejau daug apie strategijas ir t.t tai is 100lt pradinio banko buvau nusivares iki 40lt bet db savaite naudoju kita strategija savo modifikuota biski ir kolkas einasi tai is 40lt pakeltas bankas 220lt ;D

    na cia tas 100 lt bankas tai yra small betinimas, t.y. net liniju nepakreipiantis 0,1 procentu stake galiu tik palinket sekmes deliojant, gali uzsivesti bloga ir parodyt kaip tau sekasi pagal savo sistema delioti, koki pelninguma pasieki butu idomu matyt, gal tu kazka naujo ir nematyto atrades busi 2 menesiai yra labai trumpas periodas lazybose, as va jau 10 metus skaiciuoju

  • LaRumba prieš 12 metų #139116

    Pradžioje paskaityk patarimus lažyboms papunkčiui prieš pradėdamas rimčiau lošti

  • metalmodis prieš 12 metų #139115

    Nu ok supratau ka tu turejai omeni ;D. Nu galima sakyt naujokas esu uzsijamu gal pora menesiu per pora menesiu skaitinejau daug apie strategijas ir t.t tai is 100lt pradinio banko buvau nusivares iki 40lt bet db savaite naudoju kita strategija savo modifikuota biski ir kolkas einasi tai is 40lt pakeltas bankas 220lt ;D

  • Litas prieš 12 metų #139114

    Na isivaizduok jei esi tikras ekspertas, kaip tu uzvadinai tema, tai reiskia kad bandai gerokai prisidurti is lazybu ir jos tau ner vien laisvalaikio leidimo budas. Reiskia tavo bankas turi buti pakankamai didelis kad pavyktu prisidurti. O jei bankas yra mazas reiskia tu laziniesi tik savo malonumui nesitikedamas kazkokiu itin dideliu laimejimu ir balansuoji per ilga laikotarpi kazkur ties nuliu ar nedideliu pliusu, o gal ir minusu (jei gerai sekasi). Nedideliu yra tik salyginas dalykas, nes rimtu loseju bankai yra ~x1000 o ir daugiau kartu didesni nei pasiulytas tavo 100 litu. Beje tokiems dideliems bankininkams irgi kyla daugybe problemu, nes jau tada reikia rimtu bukmekeriu kurie primtu 1 ar 5 tikstanciu statyma vienu zodziu viskas yra per daug komplikuota siam pasaulyje jei kils kokiu klausimu ar ideju rezk drasiai

  • metalmodis prieš 12 metų #139113

    nu gal is dalies ir teisus

  • Litas prieš 12 metų #139110

    Galutinis manau tokios idejos rezultatas butu - BANKROTAS juk yra milijonai lazybu puslapiu kur zmones raso savo prognozes, tai susirask savo geriausius ir imk ju prognozes, juk jie jas atrinkineja uz dyka. nzn kiek tu laiko uzsimei sporto lazybom, bet toks komandinis burimas tai tik tavo ir kitu laiko gaisimas butu sekmes besilazinant!

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti