ponas_eurolyga 2004/12/04 03:23 #6053

noriu paklausti kur galeciau rasyt savo statymus kad irodiciau kad jusu tie unitai kuriuos surinkot per toki laika yra tik juokas
tai ar priimsit mano isuki ?
jei nebus ipatingu sensaciju as planuoju iki nauju metu aplenkti jus wisus pagal unitus
aciu uz demesi

  • Diegas prieš 19 metų #11732

    noriu paklausti kur galeciau rasyt savo statymus kad irodiciau kad jusu tie unitai kuriuos surinkot per toki laika yra tik juokas
    tai ar priimsit mano isuki ?
    jei nebus ipatingu sensaciju as planuoju iki nauju metu aplenkti jus wisus pagal unitus
    aciu uz demesi

    Vel tu Cia svaigsti su savo nesa monem. Niekas nemegsta pasikelusiu zmoniu. Nori rasyt kazka  i statistika  - rasyk. Kaip ir visi kiti daro. Ir baik svaigt su savo issukiais, niekam is musu neidomu kiek tu ten unitu surinksi.

    Sekmes.

  • KriKun prieš 19 metų #11726

    tigi bale ten parasyta, kad argumentus prie statistikos geriau nerasyt, o rasyt prie tam tikros temos, taip kiba bus visiems patogiau..tai prieikit vieningos nuomones abredukai

    Zinutes del argumentu sioje temoje atsirado anksciau uz zinutes statistikos skyriuje, apie kurias kalbi

  • chignix prieš 19 metų #11723

    tigi bale ten parasyta, kad argumentus prie statistikos geriau nerasyt, o rasyt prie tam tikros temos, taip kiba bus visiems patogiau..tai prieikit vieningos nuomones abredukai

    Pirma uzsiregistruok, o poto zysk

  • Anonimas prieš 19 metų #11720

    tigi bale ten parasyta, kad argumentus prie statistikos geriau nerasyt, o rasyt prie tam tikros temos, taip kiba bus visiems patogiau..tai prieikit vieningos nuomones abredukai

  • KriKun prieš 19 metų #6208

    jasna o statistikoj kiek girdejau nereikia rasyt aprasymu kodel taip statai as teisus?

    Na, sheip butu geriau su aprashymais, jeigu nori kazka kazkam irodyti, bet jokiu greztu taisykliu aishku nera. Statistikos skyriuje statymus gali rashyti bet kas ir bet kaip. Priesh kiek dienu nesvarbu.

  • Marrco prieš 19 metų #6102

    ir dar noriu paklaust ar nesutrukdysiu jum jeigu statymus parasysiu is anksto i prieki kokiom 5 dienom nes poto kofai krenta ir neatitinka mano statymo didzio as cia noriu rasyti ka pats statau ir noriu pabrezti wiwi statymai bus is lietuvos bendrowiu bei 1 internetines betandwino

    Tik ish betandwino nesugalvok lkl imt

  • Anonimas prieš 19 metų #6081

    svarbiausia nepamirsk aprasymo

    svarbiausia nepamirsk aprasymo [/quot

    nu ok kita kart pasistengsiu aprasyt bent trumpai bet siandien jau nebera laiko bet as tau garantuoju kad as su sitais staymais busiu +

  • bloodhound prieš 19 metų #6067

    ir dar noriu paklaust ar nesutrukdysiu jum jeigu statymus parasysiu is anksto i prieki kokiom 5 dienom nes poto kofai krenta ir neatitinka mano statymo didzio as cia noriu rasyti ka pats statau ir noriu pabrezti wiwi statymai bus is lietuvos bendrowiu bei 1 internetines betandwino

    svarbiausia nepamirsk aprasymo

  • bloodhound prieš 19 metų #6066

    bent kiek rimtesni loshejai dazniausiai nekreipia jokio demesio i statymus be aprasymu.. nors tu ten parasyk 100/100 unitu,bet visiskai vienodai svies,jei nematysiu kodel tu statai butent uz ta ivyki...
    tie kur ten statistikoj be aprasymu raso,tai man rodos rasineja tik tam,kad zinotu savo statistika, taciau visiskai nenori pasidalinti savo statymais su kitais loshejais.. Butent argumentai kodel tu pasirenki ta ar kita ivyki, ir nulemia ar loshejas statys pagal tave.. Jei argumentai jo neitikina jis nestato, jei argumentu isvis nera,tai net neziuri i ta pasiulyma...

  • ponas_eurolyga prieš 19 metų #6065

    ir dar noriu paklaust ar nesutrukdysiu jum jeigu statymus parasysiu is anksto i prieki kokiom 5 dienom nes poto kofai krenta ir neatitinka mano statymo didzio as cia noriu rasyti ka pats statau ir noriu pabrezti wiwi statymai bus is lietuvos bendrowiu bei 1 internetines betandwino

  • ponas_eurolyga prieš 19 metų #6064

    jasna o statistikoj kiek girdejau nereikia rasyt aprasymu kodel taip statai as teisus?

  • bloodhound prieš 19 metų #6059

    noriu paklausti kur galeciau rasyt savo statymus kad irodiciau kad jusu tie unitai kuriuos surinkot per toki laika yra tik juokas
    tai ar priimsit mano isuki ?
    jei nebus ipatingu sensaciju as planuoju iki nauju metu aplenkti jus wisus pagal unitus
    aciu uz demesi

    ble tu kadras kaip galvoji kam skirta skiltis Statistika?

  • Anonimas prieš 19 metų #6054

    noriu paklausti kur galeciau rasyt savo statymus kad irodiciau kad jusu tie unitai kuriuos surinkot per toki laika yra tik juokas
    tai ar priimsit mano isuki ?
    jei nebus ipatingu sensaciju as planuoju iki nauju metu aplenkti jus wisus pagal unitus
    aciu uz demesi

    Ryskiai didybes manija sergi!

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn