wigga 2005/08/07 21:41 #37519

Bl susiveliau ir nelabai ikirtau, ka ten daryt kaip veryfie card reik pasirinkt kazkokia suma nuo 1.01 iki 2.99 kas cia per sh, ivedziau 1.01 sako neteisinga, bandyk po 24h
Buvo kilus kvaila mintis, bet abejoju...
Kas profai

  • wigga prieš 18 metų #37529

    A ble ziuriu visgi teisingai galvojau, gavau emaila, tipo jie nurase ta suma ir reik paziuret kiek jie tiksliai nurase ir ivest, bet mano online bankas dar neupdatino debito, tai negaliu paziuret kolkas,

  • wigga prieš 18 metų #37527

    man ten ne anglu kalbos, o logikos pritruko greiciau ir bankiniu operaciju atlikimo patirties ten greit next next suspaudziau
    del saugumo as ir pagalvojau tipo jie nuskaito, o as bl ivedu ten ta suma simboline, kiek nuskaite ir taip patvirtinu, bet jie nieko ten nenuskaite

  • Sfsts prieš 18 metų #37526

    Nu tipo jie del saugumo pirmu  kartu  nuskaito tam tikru  skaiuŲių po kablelio, kuri poto pareikalauja. Tipo kad svetimomis banko kortelemis ir su skaitomis nesinaudotų.

    Nors siaip nesu tikras, lygtais to pas gamebookers reikalavo. siaip jei nesunku perkopijuok anglų tesktu  ko ten jie reikalauja, jei pats nesupranti angliskai.

  • wigga prieš 18 metų #37525

    tai nuo ko tas YY priklauso, jei reikia is banko suzinot
    ps: taip nuo 1.01 iki 2.99 eur ir ten atskiri laukeliai eur ir centams, na po kablelio..

  • Sfsts prieš 18 metų #37524

    O gal uŲia pas gamebookers buvo, jau nebepamenu

  • Sfsts prieš 18 metų #37523

    Nuo 1.01 iki 2.99?
    siaip man buvo kad patvirtinti kortelu¦, jie reikalavo kad ivesuŲiau pirmo persivedimo sumu  po kablelio. Tipo jie man pirmu  kartu  nuskaite ne XXX.00 EURa???, o XXX.YY eurų . Va to YY jie ir pareikalavo. Kiek suprantu uŲia tau kazko panasaus. Paskambinau i banku  pasake man tu  tiksliai sumu  ir viskas uŲiki )) Bet paso kopijos ir kortelių vistiek paskui pareikalavo.
    Jei uŲia kazkas kitka parasyk uŲia tekstu  angliskai ko jie reikalauja, pades kas gales.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Meklējat planšetdatora remonta pakalpojumu (3 ats.) Валентин Котовый
Kur pērkat elektroniku savai mājai? Gatavojoties brīvdienām, nolēmu uzlabot savu mājas elektroniku, bet vēl nezinu, kur Latvijā to vislabāk izdarīt. Kur jūs parasti pērkat elektroniku mājoklim Latvijā un kādas varētu būt atlaides vai akcijas, īpaši sai (2 ats.) Тарас Козак
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn