Karolis 2007/05/21 12:49 #81744

Laba diena, norejau paklausti kieno paslaugas dazniau naudojate darydami depositus. WebMoney ar MoneyBookers? Mano visas MB saskaitas nepersiauniausiai uzdare ir dabar reikalauja paso ir adreso patvirtinimo. Tiesiog jiems pasidare idomu kodel as siuntineju pinigus pirmyn atgal is saskaitu. Ar daznai jie tokius dalykus daro? Ir isvis kaip galima isvengti to duoemnu siuntinejimo nes jie labai viska nori zinoti. juk yra kazkoks asmens duomenu apsaugos istatymas, ar klystu? Ir kaip su kitais tarpininkais pvz WebMoney irgi buna tokiu nesamoniu? Aciu

Plačiau apie Skrill (moneybookers)

  • Asiliukas prieš 15 metų #104036

    Pasirodo viskas OK, tik kantrybes reikia

    Dear Mr. *********,

    Thank you for sending us your documents. We would like to notify you that your account is now unlocked.
    We apologize for any inconvenience. If you have any questions, please do not hesitate to contact us.

    Regards,
    Moneybookers Security

  • stumm148 prieš 15 metų #103749

    kad kazko nepasakot iki galo vyrai.Priezastis saskaitos uzblokavime greiciausiai visgi yra.Uztenka kad jus kazkam siuntet pinigus tarkim i kita moneybookers acounta,o sis pasisiukslino.Arba tarkim kazkurio acounta nuhakino tai jie automatiskai blokuoja visus susijusius acountus.Priezasciu gali buti daug.Patarciau nenuleist ranku ir rasyti ju vyresnybei arba skambinti ir aiskintis gyvai.Manau vangus bendravimas su jais jiems gali buti tik vienas is irodymu kad kazkas netvarkoj su klientu.Zodziu reikia juos spausti visais budais.

  • LinaS prieš 15 metų #103702

    Reikia Visa tureti no problem o MB sudas

  • Asiliukas prieš 15 metų #103653

    gali ir nesulaukti jokio atsakymo, kaip kad man su MB buvo pariso saskaitele su visais Eurukais ir aufiderzein

    Dekui sisko uz atsakyma .. Svelniai tariant
    Na tikiuosi bus ir optimistishkesniu atsakymu O blogiausiu atveju reik gal broliu emigrantu paprasyt kad aplankytu
    Welken House, 10-11 Charterhouse Square, London, EC1M 6EH.

    ir mesteltu keleta akmenuku i langus su linkejimai nuo locked accounts from Lithuania ?

  • sisko prieš 15 metų #103650

    Abejoju, ar Karolis atsakys, bet gal kas susidure su tokia pacia problema?
    Nes pas mane lygiai tokia pat situacija. Nusiunciau as jiems tuos dokus, pradejo kabinetis del kokybes. Tai teko 1200dpi nusiusti, matyt nori A1 plakata ant sienos pasikabinti is mano paso Na bet ne tame esme, o esme ta, kad tie gyvates jau beveik 2 savaites kaip "dingo" taip dingo. Po to dar pora mandagiu laisku parasiau, ar viskas gerai, gal netycia dar geresnes kokybes reikia , taciau jie tyli .. Galetu bent mandagiai pasakyti, "buk kantrus, estas dirba ekspertizeje" ar pan. tai butu ramu, o dabar pakabinta nemazai pinigeliu ir ta nezinia nelabai patinka.
    Is anksto dekui uz atsakymus!

    gali ir nesulaukti jokio atsakymo, kaip kad man su MB buvo pariso saskaitele su visais Eurukais ir aufiderzein

  • Asiliukas prieš 15 metų #103649

    Laba diena, norejau paklausti kieno paslaugas dazniau naudojate darydami depositus. WebMoney ar MoneyBookers? Mano visas MB saskaitas nepersiauniausiai uzdare ir dabar reikalauja paso ir adreso patvirtinimo. Tiesiog jiems pasidare idomu kodel as siuntineju pinigus pirmyn atgal is saskaitu. Ar daznai jie tokius dalykus daro? Ir isvis kaip galima isvengti to duoemnu siuntinejimo nes jie labai viska nori zinoti. juk yra kazkoks asmens duomenu apsaugos istatymas, ar klystu? Ir kaip su kitais tarpininkais pvz WebMoney irgi buna tokiu nesamoniu? Aciu

    Abejoju, ar Karolis atsakys, bet gal kas susidure su tokia pacia problema?
    Nes pas mane lygiai tokia pat situacija. Nusiunciau as jiems tuos dokus, pradejo kabinetis del kokybes. Tai teko 1200dpi nusiusti, matyt nori A1 plakata ant sienos pasikabinti is mano paso Na bet ne tame esme, o esme ta, kad tie gyvates jau beveik 2 savaites kaip "dingo" taip dingo. Po to dar pora mandagiu laisku parasiau, ar viskas gerai, gal netycia dar geresnes kokybes reikia , taciau jie tyli .. Galetu bent mandagiai pasakyti, "buk kantrus, estas dirba ekspertizeje" ar pan. tai butu ramu, o dabar pakabinta nemazai pinigeliu ir ta nezinia nelabai patinka.
    Is anksto dekui uz atsakymus!

  • stingeriz^ prieš 16 metų #85888

    O kam wapse tas MB? as pvz losiu pokery 4 saituose iskaitant ir triobeta kur kartajs ir statyma atlieku ir man yra reikalingas tik visa virtualas ir jokiu tarpininku kurie imtu procentus nei pirmin nei algal persiwedant saibas.

  • XZXZX prieš 16 metų #85852

    Kiek laiko vyksta pervedimas is Moneybookers saskaitos i Visa Virtuon kreditine kortele? Gal kas persivedinejot ir galit parasyt? Aciu!

  • Karolis prieš 16 metų #81887

    nu nezinau kaip cia tau taip, bet jau naudojuose MB 3 ar 4m ir nebuvo problemu, ypac pigus parsivedimas ir greitas ir i tuos "gambling purposes" nekilo problemu. Tik buvo uzblokave kai vis pastoviai i draugelio gamblingo saskaita bandziau pervedinet.
    o kai dabar dar nebutina ir virtualiu korteliu turet o tik saskaita lietuvos banke ir toks pakankamai pigus palyginus su kitom sistemom pervedimas.

    Kaip argumentavo tavo saskaitos uzdaryma? Ilgai truko ta ju vadinama ekspertize, atsiuntus duomenis ir parasius paaiskinima? Ar turi dabar kokius nors apribojimus siusti pinigus? Aciu uz atsakymus

  • buchas prieš 16 metų #81874

    Neseniai pats bandziau Moneybookers, ir del to gailiuosi ir daugiau niekad ten nevesiu. Persivedziau pinigus pas juos ish Virtuono su mintim isimest i viena gamming saita, nuskaite ne tiek jau ir mazai, nu bet ne tame esme, kaip bandziau daryt deposita i svetaine ir ishmete i bookeriu puslapi patvirtint, parashe, kad tipo ish Visos isimetus pinigus negalima toliau mestis i zaidimu psulapius. Beje persivedant pinigus uzzymejau "No Gamming Pusrposes". Galvoju gal del to uzzymejimo ir nepervede, padariau antra pervedima i bookerius dabar jau uzdejau "For Gamming Purposes", Vel bandziau isimest i viena pokerio saita ir vel ta pati problema. Zodziu uzzymejau ta "For Gamming Purposes", nepaisant to zulikai priieme pinigus, o kaip reikejo persivesti vel neleido. Zodziu ishsemiau pinigus, aishku vel nuskaite tuos savo 2 procentus, daugiau pas juos nesivesiu, ir eina jie kuo toliau nuo manes...

    nu nezinau kaip cia tau taip, bet jau naudojuose MB 3 ar 4m ir nebuvo problemu, ypac pigus parsivedimas ir greitas ir i tuos "gambling purposes" nekilo problemu. Tik buvo uzblokave kai vis pastoviai i draugelio gamblingo saskaita bandziau pervedinet.
    o kai dabar dar nebutina ir virtualiu korteliu turet o tik saskaita lietuvos banke ir toks pakankamai pigus palyginus su kitom sistemom pervedimas.

  • squire prieš 16 metų #81865

    Neseniai pats bandziau Moneybookers, ir del to gailiuosi ir daugiau niekad ten nevesiu. Persivedziau pinigus pas juos ish Virtuono su mintim isimest i viena gamming saita, nuskaite ne tiek jau ir mazai, nu bet ne tame esme, kaip bandziau daryt deposita i svetaine ir ishmete i bookeriu puslapi patvirtint, parashe, kad tipo ish Visos isimetus pinigus negalima toliau mestis i zaidimu psulapius. Beje persivedant pinigus uzzymejau "No Gamming Pusrposes". Galvoju gal del to uzzymejimo ir nepervede, padariau antra pervedima i bookerius dabar jau uzdejau "For Gamming Purposes", Vel bandziau isimest i viena pokerio saita ir vel ta pati problema. Zodziu uzzymejau ta "For Gamming Purposes", nepaisant to zulikai priieme pinigus, o kaip reikejo persivesti vel neleido. Zodziu ishsemiau pinigus, aishku vel nuskaite tuos savo 2 procentus, daugiau pas juos nesivesiu, ir eina jie kuo toliau nuo manes...

  • Karolis prieš 16 metų #81817

    Siaip is principo MoneyBookers nera blogai. Viskas pas juos paprasta ir aisku, nedideli mokesciai. Gali naudotis azartiniams losimamas tinka puikiai. Siuntineti pinigu tarp saskaitu nereiktu nes tada gali prisikabinti. Daugiau nzn cia tik is savo patirties kalbu.
    Pradziai nueik i SEB VB ir paprasyk isduoti Visa Virtuon, kai gausi kortele isidek i ja pinigu kiek reikia ir depositink i savo jau sukurta MoneyBookers saskaita. O tada gali deti juos i visas bendroves kur priima MB.
    Mano atvejis sunkesnis nes as naudojausi MB ne tik losimams. Todel man ir idomu gal kas nors is loseju cia yra susidure su MB grieztom taisyklem ir zino kaip ten yra sprendziamos panasios problemos. Kol kas mano issiustus duomenis jie jau labai ilgai tikrina...

  • Skruzdele prieš 16 metų #81815

    Po pusantru metu naudojimosi pinnaclesports nutariau pameginti viena  karta  dali pinigu gra zinti atgal ir buvau nemaloniai nustebes. Pasirodo, dabar pas juos negalima siusti pinigu atgal kreditines korteles pagalba. Ieskau kitu budu. Bandau atsidaryti sa skaita  MoneyBookers, taCiau mane kol kas pristabdo neigiama Karolio nuomone apie sia  kontora . Ka  kiti mano apie sia  tarpine organizacija ? Gal kas galetu kaip vaikui paaiskinti, ka  as Vilniuje turiu daryti bankuose, kad su MoneyBookers dirbti. Turbut jau apie tai buvo rasyta, bet nemoku rasti linko.
    Savo pazistamam, tiesa, negalejau paaiskinti, kam reikalingos tarpines (tipo MoneyBookers) organizacijos. Ar negaliu prasyti pinnaclesports gra zinti man pinigus tiesioginiu banko pavedimu?

    Is anksto dekoju uz atsakymus

  • Karolis prieš 16 metų #81771

    Nesuprantu kodel reiketu pateisinti tokius kvailus draudimus. Jeigu yra funkcija "Send Money" tai vadinasi ja galiam ir naudotis. O jei yra uzdrausta tai tegul nesireklamuoja sukiu "and money moves". Ir be to kur keliauaj tie pinigai is uzdarytu saskaitu?
    Niekada nesinaudojau WebMoney ir nezinau ar ten uzdarineja saskaitas taip pat. Jei uzdarineja tai butu geria jei kas nors parasytu. Siaip pervedimo mokestis nera labai svarbu nes visur jis yra proto ribose. Aciu

  • LaRumba prieš 16 metų #81758

    Laba diena, norejau paklausti kieno paslaugas dazniau naudojate darydami depositus. WebMoney ar MoneyBookers? Mano visas MB saskaitas nepersiauniausiai uzdare ir dabar reikalauja paso ir adreso patvirtinimo. Tiesiog jiems pasidare idomu kodel as siuntineju pinigus pirmyn atgal is saskaitu. Ar daznai jie tokius dalykus daro? Ir isvis kaip galima isvengti to duoemnu siuntinejimo nes jie labai viska nori zinoti. juk yra kazkoks asmens duomenu apsaugos istatymas, ar klystu? Ir kaip su kitais tarpininkais pvz WebMoney irgi buna tokiu nesamoniu? Aciu

    Teisingai sako, kad normalu prasyt dokumentu. Nesenai buvo uzdrausta is mano sa skaitos atlikti pervedimus i pazystamo, kuris neturi kreditines... ir pilnai pateisinu tokius draudimus.
    O siaip patarCiau MoneyBookers nes vien del to kad supaprastejo pervedimai, kadangi jie atsidare sa skaita  ukio banke ir dabar pervedimas jiems kainuos vos 1lt (arba kazkoks kitos tarpbankinis ikainis). Galbut ir atgal pigiau nei per kokius WebMoney siustis.

    Sekmes

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti