Cash 2005/10/31 15:26 #44726

Diskusijos skirtos aptarti rezultatus, taisykles, pasiulymai bei pastebejimai.

  • Rolka prieš 18 metų #59757

    Prasymas,

    Pakeisti speliones taisykles ir balandzio menesi leisti atlikti, ne po tris spejimus per diena, o po keturis arba sumazinti reikalaujama 150 atliktu spejimu kieki per sezona iki 130

    Prasyma motyvuoju tuo kad man ir keletui kitu dalyviu jau yra neimanoma atlikti 150 spejimu, o as noriu papulti i galutine rikiuote

    Aisku prasymas galbut ir nerealus, bet galbut priesininkai nepriestaraus

  • Wizard prieš 18 metų #50399

    Wizard labas, turbut jau negalima prisedeti prie speliones? suvelavau truputi

    Deja, taip

  • Carterr prieš 18 metų #50372

    Wizard labas, turbut jau negalima prisedeti prie speliones? suvelavau truputi

  • Wizard prieš 18 metų #50173

    mieliji ltbetlt komanda,

    gal tureciau galimybe prisijunkti prie NBA spejimu 05/06 sezonui zaidimo. truputi susivelavau,bet manau kad turiu visus sansus pasivyti visus konkurentus. taigi galetumet isimtina teise priimt mane i zaidima. pazadu atlikt tiek statymu kiek nurodyta taisyklese. taigi jei butu galimybe leiskit prisijunkt

    Deja per velu

  • T-mac_salton` prieš 18 metų #50154

    mieliji ltbetlt komanda,

    gal tureciau galimybe prisijunkti prie NBA spejimu 05/06 sezonui zaidimo. truputi susivelavau,bet manau kad turiu visus sansus pasivyti visus konkurentus. taigi galetumet isimtina teise priimt mane i zaidima. pazadu atlikt tiek statymu kiek nurodyta taisyklese. taigi jei butu galimybe leiskit prisijunkt

  • dzUnans prieš 18 metų #49866

  • Dragon20 prieš 18 metų #49800

    nu cia tai idomiai.. pries rugtynes tarp Cavs ir Denver lyg ir rase net rugtyniu prewiev'e, kad llgauskas nelos.. Kad kas Camby'iui irgi nebuvo girdeti.. O tik ziu Ilgauskas sau ramiai 30+ min. lakste..

  • Nerijusss prieš 18 metų #48630

    is taves bonke

  • Litas prieš 18 metų #48608

    wiskas normalej

  • proof prieš 18 metų #48544

  • Wizard prieš 18 metų #48509

    OK, proof, leidziu vien tik del to, kad nebuvo nei vieno pries... gali nuo siandien pradeti..

    Tebunie tau kaip bauda tos kelios prarastos dienos, nors neaisku dar koks ten butu buves balansas
    Sekmes!

  • aurizz prieš 18 metų #48501

    duodam zmogui pasitaisyt - UZ!

  • proof prieš 18 metų #48497

    Litas Nerijusss vyckiuz aciu

  • vyckiuz prieš 18 metų #48491

    uz

  • Nerijusss prieš 18 metų #48489

    sakau UZ, bet speju, kad nieko nelems mano balsas

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti