Gandrius 2005/06/08 13:08 #29148

siandien nuejau pasiimt e-lazybų pinigų is Omnibet, bet pasake, kad atsiemimo terminas 45 dienos Kai stauŲiau (balandzio 6 d.) terminas lygtai buvo 100 dienų. Tai gal kas zinot, ar terminas pasikeite po balandzio 6d. , o gal visada toks buvo? Ir jeigu po mano statymų buvo pakeistas, tai realu, kad man pinigus turetų ismoket?

  • svecias prieš 18 metų #29422

    Nuo omnio atidarymo visada buvo laimejimas ismokamas per 45 dienas nuo rezo paskelbimo, taip pat ismokami ir inetrnetiniai laimejimai.

  • wigga prieš 18 metų #29390

    Jie viska copina nuo staniulio

    nori daugiau zmoniu apgauti ir nusavinti lesas lochai..idomi statistika, kiek koks topsas uzkale pinigu del to, jog zmones pamirso/pamete bilietus ir del to, jog pavelave atejo

  • SonGoKaS prieš 18 metų #29373

    Jie viska copina nuo staniulio

  • KriKun prieš 18 metų #29371

    Tai ar zino kas nors, ar buvo terminas 100 dienų, ar ne. Nes baigsis tuoj ir tas 100 dienų ir plauks mano pinigai.

    Kiek atsimenu, visada buvo menuo, bet galiu ir klisti.

    O daug pinigu?

  • Cash prieš 18 metų #29360

    as irgi turiu klausima jei as statau orakule internetu ir laimetus pinigus perivedu i saskaita paskambindamas i punkta, kuriame statau, tai ar cia skaitosi taip, tarsi ash ish saskaitos pinigus pasiimu ir vel idedu? ar nebus taip kad po vasaros ateisiu atsiimt pinigu ir ju nebus?

    jei nebus pinigu paduosi orakula i teisma ir viskas

  • mecys! prieš 18 metų #29343

    as irgi turiu klausima jei as statau orakule internetu ir laimetus pinigus perivedu i saskaita paskambindamas i punkta, kuriame statau, tai ar cia skaitosi taip, tarsi ash ish saskaitos pinigus pasiimu ir vel idedu? ar nebus taip kad po vasaros ateisiu atsiimt pinigu ir ju nebus?

  • Gandrius prieš 18 metų #29342

    Tai ar zino kas nors, ar buvo terminas 100 dienų, ar ne. Nes baigsis tuoj ir tas 100 dienų ir plauks mano pinigai.

  • wigga prieš 18 metų #29274

    vo ble gerai, kad neperseniausiai pasiemiau sumas is esaskaitos
    Brr buciau viska palikes omniui
    Bl kasininkes klausiau tai sako nznau del terminu
    Ble cia tai geras

  • dzUnans prieš 18 metų #29272

    tai cia dar klausimas ar tikrai buvo 100 dienu, jei tikrai tai turi kazkur buti saugoma ir seno reglamento kopija, jei tokios kopijos nera tai nieko tu ir neatgausi.

  • OTSS prieš 18 metų #29163

    o kai papildai suma pinigus gali laikyti nestates (kaip banke ) kiek nori lietuvos bendrovese ar irgi yra koks terminas?

  • dzonis prieš 18 metų #29159

    siandien nuejau pasiimt e-lazybų pinigų is Omnibet, bet pasake, kad atsiemimo terminas 45 dienos Kai stauŲiau (balandzio 6 d.) terminas lygtai buvo 100 dienų. Tai gal kas zinot, ar terminas pasikeite po balandzio 6d. , o gal visada toks buvo? Ir jeigu po mano statymų buvo pakeistas, tai realu, kad man pinigus turetų ismoket?

    na jeigu kai tu statei terminas buvo 100 dienu tai jie privalo tau atiduoti pinigus nes kaip ir istatymai taip pat manau ir raglamentai neturi gryztamosios galios t.y. negalioja atgal...be to tu pastatydamas tada galima sakyti sudariai sandory tokiomis salygomis kokios jos tada buvo ir nera skirtumo ar jos pasikeite ar ne reikalauk savo babkiu

  • Rimo prieš 18 metų #29156

    Teisiskai turbut realu, bet kazin ar atsiimsi

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti