Romka 2005/10/18 20:58 #43682

Ilgai dvejojau, bet tikrai nutariau parasyti viska kas nutiko...tiesiog kantrybe baigesi ir noriu paprasyti Jusu solidarumo... Siuo atveju tikrai ne piniguose esme, bet principo reikalas ir visi PRIVALOME kovoti del teisybes

Sekmadienio vakara nusprendziau atlikti statyma ant vieno is NFL ivykio. Kaip bebutu keista, bet Orakulo kofas tuo metu buvo pats geriausias, netgi geresnis uz Pinnacle. Orakulas dave 1.41, Omnis 1.3, Tope buvo 1.5, bet ivykis buvo kazkodel blokuotas...

Padariau statyma, pamaciau bilieta, patikrinau ar pinigai buvo nuskaiciuoti nuo saskaitos, paziurejau istorija - viskas OK. Na atsijungiau ir stebejau varzybas, teko nervus pagadinti, bet viskas baigesi gerai. Statymas praejo ir as ramiai nuejau miegoti.
Vakar per pietus nutariau atlikti statyma, pasijungiu ir nustembu labai - nes pamatau, kad pas mane saskaitoje ta pati suma, kuri buvo pries sekmadienio statyma, t.y. be laimejimo. Pirmas mintis - prilygino 1, bet galvoju - kodel, buvo mintis, nes Tope buvo blokuota.. Bet, atsidarau saskaita, o ten nera nei kvapo to mano statymo...
Tuomet prasidejo aiskinimusi maratonas...
Yra buvus tokia situacija Omnyje, bet ten chebryte visai tvarkingai pasake - technines problemos ir mes tipo istrauksimw info is serverio...Na tiesa, tai uztruko savaitele, bet viskas buvo atgaminta ir as jiems jokiu pretenziju neturiu.

O Orakulas sako mes nieko negalime tau padeti, nebent kompensuoti kazkaip. Na pabandziau pabuti ju kailyje, tikrai nesinorejo jokiu pykciu, nes pazadejo man pakelti kofa... Sutariau su vienu ju darbuotoju, kad siandien tai padarysime, bet jis stebuklingai dingo is darbo.... Veliau teko pabendrauti su kitu zmogumi, pasakiau savo pageidavima... pasiule pakelti man 0,02... na pdekojau uz tai, bet tai man tikrai pasirode juokinga....
Man nesutikus, po kokiu 5 min tas koas nukrito 0,11...

Tad tiek trumpai, tikrai nenoriu rasyti visu smulkmenu, nes neuztektu ir poros valandu, tad tiek to, manau bendra situacija nupiesiau...
Zinau, kad esu vienas is labiausiai stebimu interneto satytoju ju bendroveje, nes jie tikrai nemoka garbingai pralaimeti, bet cia irgi atskira istorija....

Matau viena iseiti - nutraukti sutarti su jais ir tikrai noriu Jusu palaikymo. Tikiuos bent taip prisidesime prie ju situacijos pabloginimo. Tikiuos Seime dirbantiems uzteks valios nepriimti tu pataisyto istatyme ir ....

  • Makiavelis prieš 18 metų #43827

    Vat as tai tikrai nesuprantu tokiu zmoniu, kurie zino, kad Orakulas yra susikompromitavus bendrove ir vistiek stato... Tai argi ne jus patys kalti... Cia kazkas del forumo teisybe pasake, geriau jau slaptuose forumuose diskutuoti, ir nestatyti visokiuose, Orakuluose, TopSporte, Omnibete, ... Staytykit rimntose firmose, siaip pas mus neturi ziuriu jokiu teisiu losejai, Usa kai gyvenau tai ten budavo visai kitaip, losejai turi labai daug teisiu, viskas labiau ispletota, na LT dar tai tik pradeda, ilgas kelias musu dar laukia...

    pagyvenk kokioj karolinos valstijoj, tai paziureciau kaip tu ten stavkes darytu...is karto i kaliuze-uzdrausta bet kokia azartiniu losimu forma..

  • Ierichon prieš 18 metų #43824

    Tiesa slypi kazkur tai anapus... (Orakulas suizulejo visai)

    O kaip nesuizuleti, jeigu dirba Mieliauskas, kuris yra teistas.
    Kuriam vieta atitinkamoje, pagal darbus, istaigoje.

  • Tamas prieš 18 metų #43819

    Gal gerbiamas svecias noretu prisistatyti kas istiesu yra? ar svetelis bailelis?

    negali,ji seka...

  • chignix prieš 18 metų #43759

    Gal gerbiamas svecias noretu prisistatyti kas istiesu yra? ar svetelis bailelis?

  • Anonimas prieš 18 metų #43758

    Truputi pamastyk kai sneki apie 2-litininkus.....

    Kad ma styti Cia nereikia, intelektas identiskas..

  • dzUnans prieš 18 metų #43757

    Truputi pamastyk kai sneki apie 2-litininkus.....

    jo, tik trumpai, nes jei mastysi siek tiek ilgiau smegenys gali neisnesti ir uzsilenksi

  • hai prieš 18 metų #43756

    Vaike, tu vaike.. be kvailu izeidinejimu forume, matyt nieko daugiau nesugebi. ltbet.com komanda puikiai formuoja komanda , surenka visa  "TopSport 2-litininku" elita .

    Truputi pamastyk kai sneki apie 2-litininkus.....

  • Anonimas prieš 18 metų #43754

    jo ce taip buna kai per daznai zhole rukai persekiojimai mm )

    Vaike, tu vaike.. be kvailu izeidinejimu forume, matyt nieko daugiau nesugebi. ltbet.com komanda puikiai formuoja komanda , surenka visa  "TopSport 2-litininku" elita .

  • IgZeM prieš 18 metų #43751

    jo ce taip buna kai per daznai zhole rukai persekiojimai mm )

  • sveĆØias prieš 18 metų #43747

    ..."Ir dar. As zinau, kad mane seka."...

    Uzdarykit ji kasnors kurnors

  • Ierichon prieš 18 metų #43745

    Turiu pasakyti, kad mane labai sudomino tokia informacija, deja nieko naujo neisgirdau.
    Kai pries tam tikra laika pradejau varyti ant Mieliausko (dalinai ant Orakulo) buvo ir palaikiusiu zmoniu bei nepalaikiusiu, bet tiek to. Uztenka vandens griztu prie esmes.

    Gal kas prisimena istorija su Londonu, kai Orakulo bukai (Mieliauskas) ar kitas atsakingas zmogenas uzblokavo statyma, kurio suma sieke 60 Lt (kofas 4.80 beje jis praejo). Tai man artimas zmogus bet ne tame esme, tokiu pavuzdziu tukstanciai.

    Si problema buvo neviena karta sakyta laikinma vykdanciam Pletros pareigas V.Mieliauskui, kuris ne tik yra dejes ......... ant loseju bet ir buvo ir yra dejes ant tokio normalaus pageidavimo.

    Isties sioje bendroveje vyksta betvarke. Tai kaip jie tarpusavuje tvarkosi - ne musu reikalas, bet betvarke vykdoma loseju atzvilgiu.

    Keleta tiksliau keliolika kartu buvo sneketa kaip su Mieliausku taip ir su bukais apie kompromisini sprendima. Punktuose nurodoma maksimali statymo suma, jeigu Orakului labai jau skauda finansiskai - nurodo maza suma, tarkim 50 Lt.

    Koks ju sprendimas? Atsisakyta ir aiskinama kad jie nori ,kiekviena karta "nubegti i Pinnacle ir pasitikrinti.
    Buvo kalbeta ir su auksciau esanciais zmonemis.

    Statymai Internetu.
    Stai priezastys del ko normalus zmones jau ten nestato.

    a. Nuolatiniai gedimai sistemoje,
    b. Ivykiu istrinimas is istorijos (tie kurie jiems nenaudingi),
    c. Koeficientu mazininmas neleidziant pastatyti, grizus po kjeliolikos minuciu - kofas zenkliai numustas.

    Visos sios problemos nekarta buvo keliamos, Orakulas - dejo ant Jusu.
    Tiksliau dejo zmogus (Mieliauskas) kuris atsakingas, gal Mieliauskas jau ir neatsakingas, delfyje perskaiciau, kad i Troleibusu parka isejo dirbti

    Dar nenoriu cia daug sakyti, bet buvo bandoma dovanelemis atsipirkti, kai jie padare klaida, kad triuksmo nekeltu losejai.

    Ir dabar si bendrove eina i ofsora? Jie lai eina kur nori, bet kai,p su tokiu ivaizdiu. Su tokia reputacija, su tokiu Mieliausku, kuriam nusispajuti i klientus?

    Man su Omnibetu buvo problemos del statymu istrynimu is Interneto, todel ju nemegstu (pasisavino kelis simtus) istrine ivykius su gerais kofais, tiksliau pasakius grazino pinigus kai klaidas nupirkau, tai apgaule.
    Orakulas panasiai elgiasi.

    Siaip vietoje P.S.

    Spekite misle.
    Kai Orakulas organizuoja baliukus ir vakarelius is kokios kitos Lietuvos bendroves ten dalyvauja publika?

    Ir dar. As zinau, kad mane seka.
    Topas numusa kofus po mano statymu, Orakulas neduoda pastatyti, Omnis elgiasi kaip ir Topas.
    Tokie dalykai yra daromi ne tik su manimi bet ir su kitais losejais (truputi mastanciais), taigi nebuva savo laiku durnas ir zinodamas, kad taip bus, turiu dabar "savo" zmogenus Ju saraskinose kontorose todel ir zinau kas ir kaip vyksta.

    Mane ieskoti cia.

    Betpartenriu informacija

  • IgZeM prieš 18 metų #43736

    sakai slaptu forumu reikia ir nestatyt lietuvoj , tai kam tada slapti forumai

  • Ne varde esme... prieš 18 metų #43714

    Vat as tai tikrai nesuprantu tokiu zmoniu, kurie zino, kad Orakulas yra susikompromitavus bendrove ir vistiek stato... Tai argi ne jus patys kalti... Cia kazkas del forumo teisybe pasake, geriau jau slaptuose forumuose diskutuoti, ir nestatyti visokiuose, Orakuluose, TopSporte, Omnibete, ... Staytykit rimntose firmose, siaip pas mus neturi ziuriu jokiu teisiu losejai, Usa kai gyvenau tai ten budavo visai kitaip, losejai turi labai daug teisiu, viskas labiau ispletota, na LT dar tai tik pradeda, ilgas kelias musu dar laukia...

  • draska prieš 18 metų #43709

    Isvede orakulas musu Romuka is kantrybes tai jis saskaitos likuti (900lt)vakar uzdejo ant OXFORDO +1 foros. Idomu tik ar orakulas ismokes ta 800lt laimejima,ar vel istrins statyma.

    lailas.del dinamo tos klaidos,2kolegos pasistate jau po 12,o ivyki uzblokavo 12.18gal tiktai.

  • Lailas prieš 18 metų #43708

    Kas del Orakulo,tai manau ir jis sulauks viena kart atpildo uz savo machinacijas kaip sulauke Topsportas nesenai daves uz Maskvos Dinamo (moterys) @3.48 pries kaimo komanda Shelen. Tik reikia kantrybes jieskant ju klaidu,radus statyt punkte.

    Ant tu klaidu keletas zmoniu padaro pliusa, kurie speja pastatyti, o kiek ten tesiekia tie ju nuostoliai jei nesamoningas ivykis isimamas per 20-30 min?? Maksimum kokie keliolika tukstanciu Lt. Nezinau kiek laikesi sis ivykis is ryto, bet pastebejau ji 11.30, o 11.55 jo nebebuvo. Turi jie softa, kuris seka neiprastu sumu statyma ant dideliu kofu. Manau, kad kur kas daugiau pralosia duodami 0.2 aukstesni kofa uz koki nors ivyki ir taip pritraukdami didesni pinigu srauta (automatiskai ir minusas didesnis). O su klaidom ju i bankrota niekad nenuvarysi....

    O Romkai tai tik viena galiu pasakyti... kazkaip reikia is atminties ir is favoritu istrinti Orakula, tiesiog itikinti save, kad jie neegzistuoja ir net netikrinti pasiulos. Tik taip galima isvengti problemu su jais. Arba tik klaidas gaudyti ir vaziuoti i punkta grynais padeti.... As atsidariau ju accounta kai tai buvo naujove LT, bet dabar jau turbut 9 menesiai kai nieko ten nedarau ir nedarysium, o paciam Orakule tiktai aukstesniu totalu kreosinio ir foru paieskau ir jei bent 2-3 taskais geriau duoda, tik tada galvoju ar nuvaziuot iki ju. Ir apskritai, kazkokie tusti tie ju punktai paskutiniu metu

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn