raul777 2006/10/23 10:59 #70044

norejau paklaust,gal kas susiduret su panasia situacija.sestadienis buvo puiki diena ispanijos futbole.sekundoj laimejo beveik visi favoritai.iskaitant ir murcia pries vecindario.bet mano didziam nustebimui orakulo pasiuloje sios rungtynes buvo ir sekmadieni galvojau greit pataisys.bet vakare ejau statyt kad raulis imus o vis dar leidziama statyt kas laimes murcia ir vecindario o rezutatas jau zinomas.ir snd orakulas neismoka prizo.ar gali taip but

  • Ierichon prieš 17 metų #70074

    Zinot man patinka vienos uzsienio bendroves reglamento dalis skambanti mazdaug taip:
    jei statot uz pasibaigusi ivyki (t.y bandot sukciaut) jie neatiduos net statytos sumos (t.y prilygins 0). Reiktu ir lietuviams taip padaryt tada baigtus tie lietuviu verkslenimai, kad neatiduoda jiems laimejimu (neva tai saziningai laimetu)

    Pst. Tiesa kiek kart dejau uz pasibaigusi ivyki tiek kart buvo =1, manau ten tik siaip pagasdinimui ta eilute parasyta, bet gal kazkiek atbaido ...

    Pst. Nezinai reiskia ka deti reikia. Pas mane su orakulu polygiai, kai kur k=1, kai kur ir laimeta
    Siaip daugiausiai klaidu daro Lietuvoje, na matai kai vienas is vadovu debilas, tai ir dalina pinigus nalevo - napravo

    Bet beda kita. Tokie pinigai laimes neatnesa. Keleta kartu daviau labai gerus arbatpinigius ju tarpininkems, o visa kita issiunciau i labdara.
    Smirda tokie pinigai.

  • van_basten prieš 17 metų #70070

    Zinot man patinka vienos uzsienio bendroves reglamento dalis skambanti mazdaug taip:
    jei statot uz pasibaigusi ivyki (t.y bandot sukciaut) jie neatiduos net statytos sumos (t.y prilygins 0). Reiktu ir lietuviams taip padaryt tada baigtus tie lietuviu verkslenimai, kad neatiduoda jiems laimejimu (neva tai saziningai laimetu)

    Pst. Tiesa kiek kart dejau uz pasibaigusi ivyki tiek kart buvo =1, manau ten tik siaip pagasdinimui ta eilute parasyta, bet gal kazkiek atbaido ...

  • xxxxxx prieš 17 metų #70069

    tai as taip ir dariau,man tai geros rungt buvo ir staciau sestadiebi,nes zinojau kad tada zais.o sekmadieni siaip sau salia raulio paemiau tas rungt jau zinodamas kaip jos baigesi.bet kai sest staciau nezinojau

    mdaaa prikolnas tu ciuvas ,kam apsurdiskas temas kelt

  • raul777 prieš 17 metų #70064

    tai as taip ir dariau,man tai geros rungt buvo ir staciau sestadiebi,nes zinojau kad tada zais.o sekmadieni siaip sau salia raulio paemiau tas rungt jau zinodamas kaip jos baigesi.bet kai sest staciau nezinojau

  • van_basten prieš 17 metų #70061

    Lazinimosi esme yra statyt, prognozuot uz busimo tam tikro sporto ivykio baigti, o ne suzinot rezultata anksciau uz bukmekerius..

  • KACKIS prieš 17 metų #70045

    Skaityk reglamentu  ir suprasi. Taip, gali
    9. LAzYBa??? ANULIAVIMAS. STATYMO SUMa??? GRu‚¬zINIMAS


    88. Lazybų organizatorius anuliuoja lazybas paprastų statymų atveju ir gru zinti statymo sumu  losejui, taip pat sumoketu  lazybų mokesti, jei lazybų mokestis skaiuŲiuojamas nuo statymo sumos , kai:
    88.1. Lazybos buvo sudarytos veliau nei prasidejo lazybų ivykis, uz kuri lazinamasi.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn