Ierichon 2007/02/11 07:52 #75216

Po dvieju savaiciu, vasario 26d. ivyks 79 ceremonija

Na tiesa pasakius kazkaip paskutinius penkis metus paimdavau beveik viska (aisku negrazu girtis) bet puikiai gaudavosi.
Siemet kofai cia;

http://www68.pinnaclesports.com/guestCo ... y%20Awards

Na o konkreciau kalbant Helen M. ir Forest W. be konkurencijos. Arti tiesos ir Jennifer H., tiesa pasakius pats filmas debiliskas, bet cia ne filmo kategorija, todel tiketina - paims.

dabar del svarbiausio apdovanojimo - Best Picture

Cia sumaltas grynas s...., na pirmiausia esu pasiziurejes beveik visus kandidatus. Tai, kad Departed gaus Oskara (maziausias kofas) yra visiskas marazmas vertas Lietuvoje gal tik sudmieliausko vardo.
Sis filmas apie tai, kaip DiCaprio (dundukas ir balvonas) nebaiges policijos akademijos yra nusiunciamas pas Bostono mafijoza, kaip policijos (FBI ar kito velnio) rezidentas.
Visa filma jis snipineja apie to vyruko darbelius, kruva zmogzudysciu, kruva kraujo ir kitokios nesamones.
NIEKADA JAV istorijoje tokio tipo filmas - NEGAVO OSKARO, todel sis filmas atmestinas is pretendentu.


Kad nuspresti kuris is likusiu taps laimetoju, siulau nubombinti is kokio nors FTP kopija ir pasiziueti.


P.S. as nesakau, kad tai realiuasias pretendentas, bet man is siu penkiu kandidatu labiausiai patiko Babel, taipogi labai patiko Little Miss Sunshine. Manau, kad vienas is siu dvieju turi paimti statulele.

Is jusu dar skola, susimetat po 2.00 Lt. ir pervedat i LABDARA.


Geru ispudziu, einu i kita foruma, ciao

  • Silmarill prieš 17 metų #76093

    Per LTV bent jau kartojimu  tai tikrai rodys

  • buchas prieš 17 metų #76089

    2d liko
    gal zinot kur per kokias tv uzsienio ar gal Lietuvos rodys?

  • kookkai prieš 17 metų #75362

    cars 1.4 10/10 ts

  • buchas prieš 17 metų #75295

    reik susirinkt visus auksciausius kofus gal )) vistiek ne tokia ir maza tikimybe laimet - 1/5 o nezinia kas ten gali susisviest tiem amerikonams ir daznai nieks nesupranta kodel paskirtas vienas ar kitas apdovanojimas vienam ar kitam buna

  • Ierichon prieš 17 metų #75291

    Dreamgirls, kaip kazkas uzsimine neeina kaip geriausias filmas.
    Bet Jennifer eina is sio filmo kaip geriausia Supporting Actress.
    Man asmeniskai siame filme ji nepatiko bet jos konkurentes siemet silpnokos nei Kate nei Meryl siemet tikrai nesuvaidino geriau.

    Golden Globe uz geriausia filma gavo butent Babel ir jiegu isties pries pora savaiciu sakyciau tik Babel, siai minutei jau taip negalvoju.
    Taip isties du lygiaverciai konkurentai su Little Miss Sunshine, isties ramiu filmu visai seimai.

    Praeitais metais sudmieliausko "gyvenimo draugu" - gomoseksualu prikimstas filmas irgi ejo favoritu su kofu 1.20 - 1.25, gavo netiketai Crash su kofu 8.00 is topo (vakaruose buvo 5.00).
    Amerikieciai tikrai negalejo duoti Brokeback Mountain geriausio vardo, ka apie jos pagalvotu pasaulis? Visa salis tokia?

    Siemet Departed, dar mazesnis favoritas su kofu virs 2.00; tai ka amerikieciai atiduos Oskara mafijozu filmui, nors isties geram filmui.
    Kad pasaulis galvotu pas juos ten visur, kaip Bostone (filmo siuzetas).
    Babel irgi arciau kriminalinio bet jis unikaliai uzsuktas, kaip tai dare savo laiku zymus rezisirius Polanski, vedes per filma taipogi 2-3 linijas.

    Nezinau tikrai manau kandidatai du, tarp kuriu Departed nera.

    Tai kad Scorcese gaus Oskara tai realu, bet ne uz filma (Departed) jis turejo geresniu filmu uz si, bet uz rezisura kur jis ir laikomas favoritu.

  • Center prieš 17 metų #75268

    sutinku, cia labai slidu

  • gibo prieš 17 metų #75265

    Jei statyciau, tai tik uz Departed - Scorsese dar neturi ne vieno Oskaro nors jau seniai vertas - tokie dalykai daznai ir nulemia sprendima. Vis tik nemanau, kad verta sitam reikale rizikuot

  • Cash prieš 17 metų #75263

    Babel na bent jau taip kalbama. Realus sis.
    O tau nepatiko Svajonių merginos? Man toks visai linksmas.
    Filmas jau buvo ivertintas manau atejo laikas ivertint ir Jenifer.
    Bet man baisu kad nebutu kaip praeitais metais kai paeme Avarija.
    Isvis nelysk i lazybas geriau i finasta eiti

    Dreamgirls tai perdaug muziklas, bet ku  gali zinot.. retai kada tuos amerikieuŲius eina suprast

  • LinaS prieš 17 metų #75249

    o ku  labai gerai Bradas suvaidino, visai netoks kaip kituose filmuose, ypauŲ gale man patiko. Geras filmas

  • KACKIS prieš 17 metų #75235

    Nesupratau, kuo "Babel" patiko
    Kraujo irgi buvo. Nuoga siauraake visai neestetiska... nekertu, kaip galetų tas filmas laimet. Na, OK - trys linijos supintos. idomu. Bet realiai, tai besimasturbuojantis berniukas kalnuose, kuris veliau persauna amerikietu¦... gali kazkam ir nepatikt

  • mrpiotr prieš 17 metų #75225

    del filmo tai departed gali ir netapt nors lyderis, va kas aki rezia tai 129 "Little Miss Sunshine", toks visai nekaltas filmas bet ir jausmingas ir masinei publikai tinkamas kaip seimos problemu ir dziaugsmu visuma.

  • LinaS prieš 17 metų #75220

    Babel na bent jau taip kalbama. Realus sis.
    O tau nepatiko Svajonių merginos? Man toks visai linksmas.
    Filmas jau buvo ivertintas manau atejo laikas ivertint ir Jenifer.
    Bet man baisu kad nebutu kaip praeitais metais kai paeme Avarija.
    Isvis nelysk i lazybas geriau i finasta eiti

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti