kookkai 2007/01/06 15:28 #72520

Noreciau padekoti "puikiesiems" orakulo bookeriams,vakar buvau pastates uz anaheima 200lt kaip zinot gavo namie 3:4 buvau nusimines siandien apie 11.20 atejau i orakula pastatyti netycia daviau su stafkem ir ta tapeta su anaheimu,ziuriu praskanavo ji viskas gerai buvau pasiruoses isbuciuot baisiaja tarpininke aciu TAU

  • novogadras prieš 17 metų #72694

    na o sendien nesuprantu kodel fiba chalenge cup duoda samaros csk su 1.8 orakulas. topsportas 1.29, omnibetas 1.35, nesupratau ar cia man dovana padare paveluotai, ar kazko as nezinau

    visdelto dovana cia buvo 20 tasku laimejo csk

  • novogadras prieš 17 metų #72691

    na o sendien nesuprantu kodel fiba chalenge cup duoda samaros csk su 1.8 orakulas. topsportas 1.29, omnibetas 1.35, nesupratau ar cia man dovana padare paveluotai, ar kazko as nezinau

  • Kushlas prieš 17 metų #72587

    Kazkoks oras cia... jos moka pinigus ne pagal bilietuka, o pagal monitoriu. Jei ivykis prilygintas tai ir monitoriuj stovi ismokejimui statyta suma, o ne galimas laimejimas. Jokia tarpininke neziuri i laimejima, kuris parasytas korteleje. Tu rauli gal pripainiojai, nes partick pralaimejo sekancias, sausio 2d. vykusias rungtynes ant kuriu irgi visi dejo. Gal tiesiog ne ant tu rungtyniu padejai ir visai teisingai laimejai, o ne turejo prilyginti.

    Tai kad ne...as taip supratau kad ir KACKIUI ismokejo klaidingai...

  • Lailas prieš 17 metų #72586

    Kazkoks oras cia... jos moka pinigus ne pagal bilietuka, o pagal monitoriu. Jei ivykis prilygintas tai ir monitoriuj stovi ismokejimui statyta suma, o ne galimas laimejimas. Jokia tarpininke neziuri i laimejima, kuris parasytas korteleje. Tu rauli gal pripainiojai, nes partick pralaimejo sekancias, sausio 2d. vykusias rungtynes ant kuriu irgi visi dejo. Gal tiesiog ne ant tu rungtyniu padejai ir visai teisingai laimejai, o ne turejo prilyginti.

  • Kushlas prieš 17 metų #72585

    susigraudinau gal ir man atiduot? bet ne

    Cia nezinau ar sutapimas ar kaskokia xujnia, bet kol as negrazinau pinigu tai tarpininkei, tai tol nelaimejau ne vieno bilieto (staciau gal kokius 6 per tas 2 dienas) tai kookkai zinok vistiek ta patarle veikia - nesidziauk rades, neverk pametes tikiu kad prapisi tuos litus kuriuos tau per daug atidave sekmes

  • kookkai prieš 17 metų #72584

    susigraudinau gal ir man atiduot? bet ne

  • Kushlas prieš 17 metų #72583

    zinant kad tarpininkes uzdirba minimuma tai nera ko dziaugtis kad del jos klaidos babkes pasemiai, juk jei dabar is savu reiks atiduot.. geriau butum grazines

    Joa...geriau jau atiduot dar nevelu rauli man tai kai atidaviau labai dekojo vos ne iki asaru ir atsiprasinejo uz klaida taip kad dar tu pagalvok, nes as labaj abejoju ar orakulas pati kaip bendrove patirs nuostoly siuo atveju, greiciausiai kentes tarpininke

  • hilas prieš 17 metų #72582

    Tai taip iseina, kad lazybu tarpininkes kisene kentes siuo atveju, nes per jos ziopluma tau ismokejo kaip laimeta ane? Man taip panasiai topse buvo bet as tai grazinau litus, nes buvo gaila jos o jeigu nuostolis butu ejes topsui tai ne uz ka nebuciau grazines

    zinant kad tarpininkes uzdirba minimuma tai nera ko dziaugtis kad del jos klaidos babkes pasemiai, juk jei dabar is savu reiks atiduot.. geriau butum grazines

  • Kushlas prieš 17 metų #72580

    gal ir pasikarsciavau pasakes kad visiems prilygino o man vienam ne,bet tu taip pat pasikarsciavai sakydamas kad as kliedziu jei kada turesi orakule atsaukta talona,pasiziurek ka raso monitoriuje..(suvedi korteles nr ir kvadratiniame fone atsiranda uzrasas:laimejote,galite atsiimti bet kuriam punkte....ir tik zemiau bei smulkesnem raidem buvo parasyta jog ivykis atsauktas o kof prilygintas 1...kad kvitas laimejo kasininkei aiskiau matesi o i ta uzrasa ji paprasciausiai neatkreipe demesio

    Tai taip iseina, kad lazybu tarpininkes kisene kentes siuo atveju, nes per jos ziopluma tau ismokejo kaip laimeta ane? Man taip panasiai topse buvo bet as tai grazinau litus, nes buvo gaila jos o jeigu nuostolis butu ejes topsui tai ne uz ka nebuciau grazines

  • Nicotinas prieš 17 metų #72569

    AuŲiu

  • raul777 prieš 17 metų #72566

    gal ir pasikarsciavau pasakes kad visiems prilygino o man vienam ne,bet tu taip pat pasikarsciavai sakydamas kad as kliedziu jei kada turesi orakule atsaukta talona,pasiziurek ka raso monitoriuje..(suvedi korteles nr ir kvadratiniame fone atsiranda uzrasas:laimejote,galite atsiimti bet kuriam punkte....ir tik zemiau bei smulkesnem raidem buvo parasyta jog ivykis atsauktas o kof prilygintas 1...kad kvitas laimejo kasininkei aiskiau matesi o i ta uzrasa ji paprasciausiai neatkreipe demesio

  • KACKIS prieš 17 metų #72565

    zinau ir as kad orakule buna fainu cirku..buvau padejes 250lt uz neseniai lito pasiulyta is skotijos pirmos lygos.visiems buvo atsaukta,bet tik ne man ismokejo kaip laimeta,matyt nepamate jog prilyginta 1

    Nekliedek taip smarkiai tik
    Nemoka pagal popieriuku , moka pagal tai, ku  rodo monitoriuje.
    Ir garsiai pareiksti, kad vienam ismokejo, o visiems kitiems prilygino - dru su

  • raul777 prieš 17 metų #72562

    zinau ir as kad orakule buna fainu cirku..buvau padejes 250lt uz neseniai lito pasiulyta is skotijos pirmos lygos.visiems buvo atsaukta,bet tik ne man ismokejo kaip laimeta,matyt nepamate jog prilyginta 1

  • Hamilton32 prieš 17 metų #72557

    Tai aisku, bet kaikurias butu baisu buuŲiuoti

    nesiokis su savimi maisa.

  • LinaS prieš 17 metų #72553

    tai cia specialiai merginos paskaiciuoja,kad jas isbuciuotumet...........nejau nesuprantat?

    Tai aisku, bet kaikurias butu baisu buuŲiuoti

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas
Neteller skelbimai (2 ats.) Egidijus Egidijus

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn