pirmas 2011/04/22 02:19 #138141

Tikiuos Readeris nesupyks kad paviesinsiu ir jums del ko zmones kreipiasi i bendroviu supporta

**Gerbiamas supporte, noriu informuoti, kad grįžęs po komandiruotės neradau jūsų kambario programos savo kompiuteryje. Ką jūs padarėte ir kaip dabar išspręsti šią problemą?**

**Registravau sąskaitą būdamas ne visai blaivus ir pasiėmiau savo akvariumo žuvytės vardą kaip žaidėjo nickname. Kažkaip nepatogiai gaunasi, draugai juokiasi, gal galėtumėte pakeisti?**

**Šitas žaidėjas čate mane įžeidinėjo ir grasino susidoroti. Prašau nedelsiant nurodyti jo duomenis, gyvenamąją vietą ir telefoną,o taip pat vardą ir pavardę, kad galėčiau nedelsiant patraukti jį baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos įstatymus!**

**Gerbiamas supporte, neseniai pervedžiau jūsų kambaryje 50 centų Isildur1. Tiesiog norėjau, kad jis atkreiptų į mane dėmesį, juk jis žvaigždė. Maniau, kad jis juos grąžins, bet negrąžino. Patarkite, ką daryti, kad atgaučiau tuos pinigus***

***Mano avatare yra įdėta mano buvusios žmonos nuotrauka. Neseniai su ja išsiskyriau ir mane dabar erzina ją vos ne kiekvieną dieną matyti ekrane žaidžiant pokerį, prisižiūrėjau aš jau į ją per tiek metų. Mano naująją žmoną tai irgi erzina, kyla skandalai. Norėčiau pakeisti avataro paveiksliuką į bet kokį, tik kad ta žiurkė į mane nespoksotų. Ačiū***

***Kadangi jūs pavogėt mano pinigus (būtent taip, nes pas jus visuose turnyruose badbytai lemiamose partijose būna tik ne mano naudai) ir neplanuojat su man grąžinti, tai atsiimsiu juos pats. Iš kurio nors jūsų darbuotojo, jis atsakys už jūsų sukčiavimus. Ir dar pirštus nukirsiu, kodėl rašinėja melagystes atsakymuose. Aš jums vis tiek atkeršysiu!***

***Sakykite, kur reikia pervesti dalintojui arbatpinigius už tai, kad gerai dalina?***

***Sveiki, jūs užblokavote mano galimybė bendrauti chate dėl tokios frazės “Nu, pacanas, davai imam pirmas dvi kartu. Žiūrėk pas mane dabar tūzas su šestiorke tai atsargiai, kad neužlėktume”. Niekur čia nematau keiksmažodžių ir nepagarbaus bendravimo, todėl reikalauju tuoj pat mane atblokuoti***

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti