LaRumba 2012/08/25 01:39 #140060

Tai vis dėl to ar pokerio lošimai ar lažybos? Daug buvusių šio puslapio pradininkų ir pirmų lošėjų vėliau nuėjo į pokerį, kai kas ir grįžo. Kaip manote čia stiliaus ir reklamos pasėkmės, kad lošėjai jei jau bando tai bando viską?
O čia vieną radau post'ą bičiuko, kuris bando aprėpt viską, trūksta tik kazino

Dar tik 18 valanda o jau tiek streso tiek isterijos tiek nervinimosi , kad manau uztektu man porai dienu . Bet pirma pradesiu nuo to jog siandien teko suzaisti keleta pokerio turnyru . Pirmasis buvo 5.50 usd turnyras su garantiniu fondu ir 181 zaideju . Pradzia tikrai atrode visai neblogai ( tiesa zaide mano kolega kuriam leidau susileisti doze ) na ir kuris su AA sugebejo pasidvigubinti ir taip uzsitikrinti ramesni gyvenima sudeliaujant . Visgi veliau pora kart atejusios AQ nepataike i flopa siek tiek numuse mus ( minimaliai ) taciau veliau korta tiesiog nejo zinoma iki tol kol as peremiau vaira i rankas ( kolega ejo dirbti darba uz kuri gauna alga ) nu ir ka bespaudant fold karta spustelejau reisa po to seke call i shorto (800) allina su AK kai tuo tarpu mano priesininkas rankose laike QJ iki riverio turejau 70% bet ir tiek man mazai , kad laimeciau ir varzovas surinkes eile mane patvarke . Na kur nebuvus kur bus mano rankutese atsirado Atpista Kurva ( AK ) persiprasau uz zargona teturedamas 2000 chipsu lengva ranka sustumiau all in ir BB atsake su 99 ko pasekoje sugaudo seta flope o man pasityciojant numetamas K ir mano kova baigesi 50 vietoje . Antrasis dienos turnyras buvo 1.20 buyin su rebay ( 3 padaryti ) ten tai isvis turnyras kur neturiu ka pasakoti pusantros valandos foldinau ir tiek ziniu o kai pamegindavau kazka paaryti budavau nuskalpuojamas tai ir kritau 404 vietoje is 780 zaideju . Tiesiog nuostabu na apie pati zaidima galiu pasakyti tik tiek kad 90% eidavo all in ir dazniausia ne 2 zaideju o 3-4 taip kad zaisti tokioje mesmalej tikrai smagu, zinoma tik jei korta eina o jei ne kaip man tai tiesiog galima rebay daryti ir didinti banka tiem kas laimes .

Lazybos lazybos lazybos siandien jos tikrai mane priverte pasijaudinti labai labai ir zinoma neisvengta nesamoniu kur tikrai maniau , kad laimesiu , bet toks jau tas sumautas sportas . Didziausia staigmena buvo Australijos krepsinyje kur mano pasirinkta komanda pirmaudama 12 tasku skirtumu sugebejo istaskyti pranasuma 4kelinuke ir po pratesimo pralose 1tasku :/ taip atnesdama minus 17 euru , bet pirmoji dienos puse buvo tokia , jog laimedavau kas antra statyma iki lemiamos kovos Samantha Stosur - Jelena Jankovic (tenisas) , kadangi pirmam sete Jelena atrodo tikrai gerai ir atrode kad ji turetu laimeti po dvieju setu tai po to kai as pastaciau uz jos pergale viskas siek tiek pakrypo kita linkme ( na kaip visada ) nors pirmaji seta ji laimejo antrajam esant 5-5 ji sugebejo pralosti 5-7 ( idijote nesugeba paduoti ) paskutinis setas prasidejo nuo dievisko pralosimo ir jau bookmekeriai dziugavo Jelenos pralaimejimu kai rezultatas buvo 1-4 maniskes nenaudai as emiau melstis ir aukoti savo kate visokiausiem dievam viskas pakrypo man geresne linkme . As esu tikras jog cia mano maldos padejo ko pasekoje Jankovic islygino rezultata 4-4 ir po atkaklios ir permainingos TB kovos laimejo 3 seta 7-6 ir tuo tarpu visas varzybas ko pasekoje nudziugino mane puikiu pliusu o visi statymai atrodo stai taip : http://freerolininkas.blogas.lt/files/2011/02/skda.jpg

Tikekimes vakaras atnes man dar daugiau dziaugsmo ir daugiau pliuso nes kol kas dienos pliusas 60 euru .

  • DaLar87 prieš 5 metus #141440

    Sveiki Aš tikiu, kad iš karto tapti sėkmingu žaidėju negalima tiesiog skaityti keliasdešimt knygų. Mums reikia patirties, praktikos, nuolatinės strategijos ir kt.
    Pradžioje pabandykite išmokti gerai žaisti nemokamuose žaidimuose nedlastbare kazino ar bent jau su minimaliais statymais. Žinoma, puikių laimėjimų jis nepadės. Tačiau patirtis įgijo vienareikšmiškai.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti