hai 2006/03/20 22:20 #58391

Siaip gal kam idomu bus. Tai sugalvojau parasyti. Pastaciau parimatch, kad N. Heidfeld nefinisuos [email protected]. Nors Heidfeldas nefinisavo, taciau koeficienta prilygino vienetui.
Tai jau antrasis pokstas. Pirmasis ivyko praeitais metais F-1 varzybose (JAV) Fonbet kontoroje. Tada neismoketa suma sieke nemaza sumele.
Sikart kiek kukliau, taciau visvien apvoge...
Beje vagia ne tik rytietisko kapitalo bendroves, bet tai puikiai daro ir vakarieciai, tik pastarieji vagia "civilizuociau" - mazindami statymu maksimumus dazniausiai atspejamose sporto sakose, atskiruose cempionatuose ir pan.

  • Cash prieš 18 metų #58510

    Vakar Pierce 26+, l*** imete 26. Lyg ir atspejai, bet atgauni 50% pz
    LT BOOKAI - BOOKI

    dziaukis kad dar tiek atgavai, nes 'didziojoj' dalyje lt bendroviu isvis nieko negautum ir dar tapeta uzskaitytu kad pralostas...

  • mmd3 prieš 18 metų #58501

    Cia supykot ir nulauzet www.parimatch.com

  • jointaz prieš 18 metų #58484

    nu kad ne nors jau geriau narkomanas negu psichopatas pamishes del mieliausko

  • Anonimas prieš 18 metų #58478

    Narkomanai!

  • jointaz prieš 18 metų #58473

    Siaip turetu buti visiskai su*pi*sti reikalai kad nuolat reikia varyti ant orak *topso zachmieliausko kai galima to isvis nepastebeti.uzsiimkit meditacija joga ar dar skaitykit zaratustra ir pastebesit kad psichinio onanizmo poreikis mazeja.As pats to nebandziau bet daugiau nezinau ka pasiulyt.bet jus darykit kazka saugokit siela po velniu

    ash uzsemu zolelem ! peace zaliem zmogeliukam nuo zoleliu pasaulis atrodo grazesnis visi man zypsosi as sypsausi visiem ir nelaikau pykcio nei vieno nei ant kito

  • Lycas prieš 18 metų #58470

    stumm148 negeda ?

  • stumm148 prieš 18 metų #58467

    Siaip turetu buti visiskai su*pi*sti reikalai kad nuolat reikia varyti ant orak *topso zachmieliausko kai galima to isvis nepastebeti.uzsiimkit meditacija joga ar dar skaitykit zaratustra ir pastebesit kad psichinio onanizmo poreikis mazeja.As pats to nebandziau bet daugiau nezinau ka pasiulyt.bet jus darykit kazka saugokit siela po velniu

  • LinaS prieš 18 metų #58464

    siaip man Topsport nepatinka, Copa Libetadores 3 komb. duoda, Orakulas siuo atveju pranasesnis...

  • Anonimas prieš 18 metų #58463

    Na jei apie klaidas,tai geriausia TopSport,nes buna tokiu dovaneliu...ir beto ismoka $

  • LinaS prieš 18 metų #58462

    O man Orakulas patinka, buna klaidu daug, tik gaila uz jas jie nemoka...

  • hai prieš 18 metų #58461

    Vakar Pierce 26+, l*** imete 26. Lyg ir atspejai, bet atgauni 50% pz
    LT BOOKAI - BOOKI

    nu tai kam statai, jei nera value, ar kaip cia suprasti?

    Juk statyti niekas nevercia. Tiesiog taisyklese parasyta, kad pataikymo atveju puse sumos atgauni. Jei nestatytumete - tai jie pajute klientu stygiu pagerintu salygas galbut. ..arba bankrutuotu

  • jointaz prieš 18 metų #58458

    LT BOOKAI - BOOKI

    teisinga mintis

  • Anonimas prieš 18 metų #58457

    Ei chebra,geriau neissiliekime siame ltbet forume,o issiliet galima tik vienam forume-kuris yra po mano parasu,tad pirmyn issiliekime ten!

  • mmd3 prieš 18 metų #58456

    Visos LT bendroves - BLOGIS
    Vakar Pierce 26+, loxas imete 26. Lyg ir atspejai, bet atgauni 50% pz
    LT BOOKAI - BOOKI

  • ali3n prieš 18 metų #58455

    Jei pralaimejai, tai geriau pykti isliek dauzydamas galva  i siena , nes tokie bukaprotiski pasisakymai to Mieliauskas, man nusibodo...

    as asmeniskai niekad nestatau orakule, o va tokius pakeiksnojimus kartais visai idomu pasiskaitineti jeigu nori zmones issireiksti, pykti islieti tai tegu ir reiskiasi, tik nereikia izeidinejimu kitu asmenu, cia juk forumas, va tuo Laimek69 ir mielas, kad cia galima surasti visko, ir geru piku, geru minciu, linxmuju trilogiju, ir siaip daug visko

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti