Shevchenko 2005/11/10 18:51 #46050

Ispanija - Slovakija [email protected] Atranka i Pasaulio Cempionata.

Ble tie Ispanai nenuspejami, tai bbd..Jiem px yra pasaulio cempionatas, ir be to menulio faze rodo, kad siandien jie pralos. Slovakai irgi amarai, bet vis tiek laimes, nes fora maza, tai turetu gerai lest. Px, kad ten ispanai gerai anksciau lose grupej ne grupej, poxui kuria jie ten vieta uzeme, bet slovakai vis tiek siandien laimes. Kad ir kas isbegs pas ispanus sudetyje, bet vis tiek slovakai laimes. O jei nelaimes, tai nepamirskit, kad cia tik for fun viskas ir gerai pazvenkit butinai.

Antra stafke:

Norvegija - Cekija

Cia tai bbz kas laimes, gal bus lygiosios, zodziu INFO patys pasieskot, pagalvojat ir pastatot. Ir ieskokit info tik uzsienio puslapiuose, nes is lietuvisku puslapiu tai nixuja nieko gero negausit. Zodziu ieskot info, nes as jums neduosiu, nes uz DYKA tai nx nieko nedalinu..

Visiems sekmes. As pats po lita uzmeciau uz kiekviena, tai man zajabys jau jauciu kaip FUN ateina

  • Shevchenko prieš 18 metų #49452

    tai kam tu kuri prie tos vienos temos dar +3 tipo daugiau pranesimu busi parashes , jau pasakei visi mane kam reikejo isklause ir kas atsitiko!? kas nors pasikeite?! manau , kad nieko todel bereikalingi komentarai manau niekam cia nera idomus

    kai 420 zmoniu perziuri, vadinasi yra kazkam idomus

  • Diegas prieš 18 metų #46239

    Va tik nesuprantu vieno dalyko - kodel mane uz sita prognoze nori i durnyna uzdaryt, o taves uz 100-us tokiu prognoziu net pirstu neliecia?

    Gal is akiu mato

  • akaz prieš 18 metų #46170

    tai kam tu kuri prie tos vienos temos dar +3 tipo daugiau pranesimu busi parashes , jau pasakei visi mane kam reikejo isklause ir kas atsitiko!? kas nors pasikeite?! manau , kad nieko todel bereikalingi komentarai manau niekam cia nera idomus

  • Shevchenko prieš 18 metų #46169

    nesigink nesigink, tave irgi isvesim

    Va tik nesuprantu vieno dalyko - kodel mane uz sita prognoze nori i durnyna uzdaryt, o taves uz 100-us tokiu prognoziu net pirstu neliecia?

  • Diegas prieš 18 metų #46167

    nesigink nesigink, tave irgi isvesim

  • Shevchenko prieš 18 metų #46153

    Beje jau tema pasikeite i Aprasymai,negrai ir t.t.

  • Shevchenko prieš 18 metų #46152

    Vilnius Vasaros 5 arba Parko 44 mielai laukia sito ligonio baltas bilieta uz dyka prasome susisiekti ligi 18:00 , dirba tik siokedieniais.GYDYKIS!!!!

    Akaz, nueik i skilti KITA ir paziurek skyreli DIEGUI, tada suprasi, kad cia ne man reiktu i Vasaros 5 o kazkam kitam....

  • akaz prieš 18 metų #46122

    Ispanija - Slovakija [email protected] Atranka i Pasaulio Cempionata.

    b**t tie Ispanai nenuspejami, tai bbd..Jiem px yra pasaulio cempionatas, ir be to menulio faze rodo, kad siandien jie pralos. Slovakai irgi amarai, bet vis tiek laimes, nes fora maza, tai turetu gerai lest. Px, kad ten ispanai gerai anksciau lose grupej ne grupej, px kuria jie ten vieta uzeme, bet slovakai vis tiek siandien laimes. Kad ir kas isbegs pas ispanus sudetyje, bet vis tiek slovakai laimes. O jei nelaimes, tai nepamirskit, kad cia tik for fun viskas ir gerai pazvenkit butinai.

    Antra stafke:

    Norvegija - Cekija

    Cia tai bbz kas laimes, gal bus lygiosios, zodziu INFO patys pasieskot, pagalvojat ir pastatot. Ir ieskokit info tik uzsienio puslapiuose, nes is lietuvisku puslapiu tai nixuja nieko gero negausit. Zodziu ieskot info, nes as jums neduosiu, nes uz DYKA tai n* nieko nedalinu..

    Visiems sekmes. As pats po lita uzmeciau uz kiekviena, tai man zajabys jau jauciu kaip FUN ateina

    Vilnius Vasaros 5 arba Parko 44 mielai laukia sito ligonio baltas bilieta uz dyka prasome susisiekti ligi 18:00 , dirba tik siokedieniais.GYDYKIS!!!!

  • CUPID prieš 18 metų #46111

    Na tai kaip baiges? Ar dar tik vyks viskas?

  • mmd3 prieš 18 metų #46080

    axujena. jie nelaimes nes jie gaus. Mldc Sheva

  • wigga prieš 18 metų #46066

    cha

  • Diegas prieš 18 metų #46057

    Mldc, Shevchenko! Respectas!
    Pakelei nuotaika siai dienai, dabar jau ir Keramika gali gaut, negaila bus

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti