Robertas Petrauskas grįžta

Įvairi sporto, lažybų, pokerio ar kazino informacija bei pagalba LTbet.com lankytojams..

Moderatoriai: gintazas, chignix, Cash, Sonis

Robertas Petrauskas grįžta

Standartinė Razynka 2015 Rgp 04, 14:01

ROBERTAS PETRAUSKAS VĖL KOMENTUOS SVARBIAUSIAS KREPŠINIO KOVAS

Sporto gerbėjai, praėjusią savaitę susirūpinę, kad nebeišgirs mėgstamo krepšinio komentatoriaus, gali lengviau atsipūsti. Robertas Petrauskas iš didžiojo krepšinio nesitraukia. Legendinis komentatorius visą ateinantį sezoną komentuos svarbiausias Eurolygos ir Europos Taurės varžybas.

Lažybų bendrovė TonyBet pranešė, kad ateinantį sezoną ji kol kas vienintelė Lietuvoje nemokamai transliuos visus Eurolygos ir Europos taurės mačus, o Lietuvos komandų – Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ kovas visą sezoną tiesiogiai komentuos žinomiausias šalies krepšinio komentatorius Robertas Petrauskas.

„Džiaugiuosi, kad neteks atitrūkti nuo krepšinio“, – po sutarties su TonyBet pasirašymo kalbėjo Petrauskas. „Jau po truputį buvau pradėjęs dėliotis planus, tačiau sulaukęs pasiūlymo ir toliau tęsti komentatoriaus darbą, negalėjau jo atsisakyti. Per daug myliu krepšinį ir jam neabejingus žmones. Šis darbas man teikia didžiulį malonumą, todėl džiaugiuosi, kad galėsiu ir toliau komentuoti svarbiausias krepšinio kovas“.

Lažybų bendrovė savo žaidėjams suteiks galimybę tiesiogiai stebėti visas Eurolygos ir Europos taurės rungtynes – to Lietuvoje iki šiol nesiūlė nė vienas televizijos kanalas. Transliacijas su Roberto Petrausko komentarais bus galima stebėti internetu – TonyBet tinklapyje, Lažybose gyvai.

„Naujajame sezone savo žaidėjams nemokamai rodysime aukščiausios kokybės visų Eurolygos ir Europos taurės mačų transliacijas. Su Roberto komentavimu jos tikrai bus dar įdomesnės“, – įsitikinęs TonyBet rinkodaros skyriaus vadovas Andrius Lapienis. „Visi registruoti TonyBet žaidėjai tiesiogines transliacijas gali žiūrėti nemokamai – tai yra unikalus atvejis Lietuvoje. Sporto gerbėjai jaučia svarbiausių mačų transliacijų badą, todėl esame pasirengę šį poreikį patenkinti su kaupu. Mūsų rodomas transliacijas taip pat galima žiūrėti ir išmaniusiuose telefonuose – to kol kas negali pasiūlyti nė viena šalies televizija.“

Nemokamas sporto transliacijas lažybų bendrovė TonyBet pristatė dar šių metų pavasarį – iš viso per metus savo internetinėje svetainėje ji ketina parodyti beveik 20 000 įvairių sporto šakų varžybų tiesioginių transliacijų. Vis dėlto, Eurolyga – neabejotinai daugiausiai dėmesio susilaukiantis turnyras, todėl jam bus skiriamas ypatingas dėmesys.

„Iki šiol daugiausiai dėmesio Lietuvoje susilaukdavo Ričardo Berankio mačų transliacijos. Neabejojame, jog svarbiausius krepšinio turnyrus – Eurolygą su “Žalgiriu” bei Europos taurės, kurioje dalyvaus „Lietuvos Rytas“ ir „Neptūnas“, mačus stebės rekordinis kiekis žiūrovų“, – tikisi A. Lapienis.

Bene žinomiausias Lietuvos sporto komentatorius R. Petrauskas karjerą televizijoje pradėjo 1999 metais komentuodamas LKL mačus, o jau 2000-aisiais dirbo ir Sidnėjaus Olimpinėse žaidynėse. Eurolygos kovas Petrauskas komentuoja jau daugiau nei dešimtmetį.

TonyBet yra ir vienas didžiausių Lietuvos sporto mecenatų – nuo 2010 metų bendrovė yra viena pagrindinių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėjų, taip pat remianti ir stipriausius šalies krepšinio klubus, bei aktyviai investuojanti į jaunųjų šalies sporto talentų ugdymą. Bendrovė taip pat remia Lietuvos mėgėjų futbolo bei moterų krepšinio čempionatus, geriausius šalies auto lenktynininkus, bei jaunuosius tinklininkus bei irkluotojus.

Atidaryti TonyBet
Razynka
tapetuotojas
 
Pranešimai: 112
Nuo: 2014 Rgp 20, 00:35

Re: Robertas Petrauskas grįžta

Standartinė LaRumba 2015 Rgp 04, 22:57

įdomu įdomu kiek čia jie susimokėjo ;/
LaRumba
Komandos narys
 
Pranešimai: 1977
Nuo: 2006 Bir 05, 23:06

Re: Robertas Petrauskas grįžta

Standartinė Razynka 2015 Rgp 05, 00:56

Svarbiausia įvarė konkurencija VSB, gal pradės nuolaidžiauti žiūrovams....krepšinio šalis visgi..
Razynka
tapetuotojas
 
Pranešimai: 112
Nuo: 2014 Rgp 20, 00:35

Re: Robertas Petrauskas grįžta

Standartinė LaRumba 2015 Rgp 10, 17:21

aha tam viasatui gana lyderiaut ir melžt visus.. aš dar kartais www.sportlive.lt randu lietuviškų transliacijų
LaRumba
Komandos narys
 
Pranešimai: 1977
Nuo: 2006 Bir 05, 23:06

Grįžti į Pagalba / Straipsniai / Skelbimai / Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


LTbet.com © 2019
cron