maker 2008/11/05 15:37 #122403

jai siandien nezaidzia deane,tai daugiausiai laiko turetu jo uzimti manyciau janavicius,kuris nebijo ir nevengia imtis reidu po krepsiu,tai galvoju gal 6 over paimti,siaip yra kalnietis bet jis man toks nepunktualus,nes is toli meta nekaip ir retai ,kokios jusu nuomones?gal kitu geresniu pasiulymu yra?

  • Augutis prieš 15 metų #122615

    nancy su zalgiriu uz nancy 1.61 bet dar nereikia det, kofas kils, nes zalgirio fanai statys uz zalgiri nemazai:)

  • Fleceris prieš 15 metų #122464

    Kaip jums siandien Olimpia pergale?

  • nikontori prieš 15 metų #122445

    Mano galva Logano nepermetimas logiskas dalykas, dabar tie jo underiai eis kur kas dazniau, visgi demesys irgi kitoks negu sezono pradziai jam skiriamas.

    Apie Kalnieti neturiu zodziu.. na suprantu, lipa i medi, nepataiko, bet laisvam neimest nei vieno tritaskio.. Underistai dziaukites:)

    StanJames dave Loganui 20.5 tasko totala . Kalnietis yra Kalnietis, tikras akrobatas galintis smagiai ikalti is virsaus, taciau ginantis prie tritaskio ji galima palikti visiskai laisva Is 10 tokiu viena gal netycia pataikys

  • hate prieš 15 metų #122440

    Mano galva Logano nepermetimas logiskas dalykas, dabar tie jo underiai eis kur kas dazniau, visgi demesys irgi kitoks negu sezono pradziai jam skiriamas.

    Apie Kalnieti neturiu zodziu.. na suprantu, lipa i medi, nepataiko, bet laisvam neimest nei vieno tritaskio.. Underistai dziaukites:)

  • tominis prieš 15 metų #122438

    CSKA, masiskai kraus ryt visi uz juos , vienas kitas susilaikys,bet as ryt imu Realo pergale ir nesuku sau galvos,matau cia 50/50%,tad kodel neimt didesnio kofo ir namu komandos...

  • Mercury prieš 15 metų #122437

    Teoriskai Zalgiris turejo but sutriuskintas pagal tai kiek kartu mete laisvi lenkai(jei galima juos taip pavadint).Gavosi kad apyliges komandos susitiko.Underi tiek Zalgirio tiek bendra kaip ir maciau,bet ranka nepakilo pastatyti.

  • Dzionis prieš 15 metų #122436

    as tai bbd ant tokiu dieneliu ,jankunas tuscias ,janavicius nuo lentos trajakus saudo ,loganas vapse pataikymas tragiskas

  • tominis prieš 15 metų #122435

    65:60
    na ka galiu pasakyt...puiku

    gerai kad nedidele persvara, db reik susitvarkyt su sudetim isigydit traumas susizaist ir ipist trefilui i kupra namie ir aisku abu kart pasigaut nancy...

  • Mercury prieš 15 metų #122434

    65:60
    na ka galiu pasakyt...puiku

  • Mercury prieš 15 metų #122433

    Pasidariau koridoriu:
    Prokom Trefl-Zalgiris h(0-8) 2 1.90
    Prokom Trefl-Zalgiris live 1 1.85
    Siuo metu didzioji pertrauka,rezultatas 25:28.
    Jei netilpsiu i koridoriu - 10 arba 15 procentu minuso.Jei tilpsiu,tai...

  • maker prieš 15 metų #122409

    Tokie argumentai kaip "as tikiu Zalgiriu" ir panasiai reikalauja daug sekmes ir finansiskai nera patrauklus.As asmeniskai net nenumanau kaip baigsis sio vakaro varzybos.Arba pasikliaukit sekme arba rinkites is kitu,taciau zymiai labiau nuspejamu ivykiu.

    as ir sakau kad tikiu kad gali laimeti,nes as ir nenoriu statyti pries juos ar uz juos,cia orakulas sake imti prokom pergale,o as sakau kad geriau nekisti nagu cia,nei rizikuoti imant maza kofa,plius dar turesi eiti pries zalgiri

  • K-O-B-E prieš 15 metų #122408

    geriausia nieko nestatyt tam matche,visu pirma nepralaimesi ,visu antra ramiai ziuresi krepsini ir sirgsi uz lietuva,bet kokiu atveju liksi nepralaimejes,o gal net isloses... pasikliauti sekme ne pats geriausias budas,o statyt uz megstama komanda "aklai" su argumentu "as jais tikiu" man nepriimtina...

  • Mercury prieš 15 metų #122407

    Tokie argumentai kaip "as tikiu Zalgiriu" ir panasiai reikalauja daug sekmes ir finansiskai nera patrauklus.As asmeniskai net nenumanau kaip baigsis sio vakaro varzybos.Arba pasikliaukit sekme arba rinkites is kitu,taciau zymiai labiau nuspejamu ivykiu.

  • maker prieš 15 metų #122406

    nu man biski baisu,su tokiu kofu imti dar nzn kas cia bus,man kazkaip netgi tikisi kad gali zalgiris laimeti,nepasakyciau kad dean'o netektis yra labai svarbi zalgiriui

  • Augutis prieš 15 metų #122404

    geriau imt sopoto pergale su mazu kofu:D

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti