TonyBet - geriausia LT kontora ar eiliniai sukčiai?

Diskusijos apie šias bendroves Lietuvoje ir užsienyje, jų pliusus ir minusus, skundai, pagyros ..

Moderatoriai: Cash, gintazas, chignix, Sonis

Standartinė lazybininkas 2005 Lie 05, 23:03

b* stopudovai man jis irgi kazkoks ytartinas... :) kaazkaip jau perdaug tu bandaii uzstoti omnibeta kliededamas visiskas nesamones!stopudovai jau rytoj jeigu omnibetas dar pakeis laika tai bus apsisaukeliai pries visa lietuva
lazybininkas
bankrotas

Nuo: 2005 Lie 03, 14:57

Standartinė Svečias 2005 Lie 05, 23:03

lazybininkas rašė:nuo 20.oo iki 20.30 filmuojamos visos loterijos tame tarpe ir jega - 2, as tau dar karta sakau pasiskambink ir tau patvirtins.
Tu jau siandien siulei pasitikrinti ar bendroves leidzia statyti po 20.00 pasitikrinau neleidzia nei omnibetas, nei Orakulas
nuo kada lietuvos televizijos kampe raso angliskai "online", man atrodo tu per anksti pasinaudojai mano pasiulymu padauzyti galva i siena :)

kaip tos laidos gali buti filmuojamos nuo 20.00iki 20.30 jeigu kiekviena diena apie 22.00 rodo tiesiogine transliacija,tu cia kazka nusisneki[/quote]

As b* dar karta sakau.kad nera jokios tiesiogines translaicijos, gal nori skaiciukus kokia 20.30 is manes nupirkti?
Svečias

Standartinė PILIETIS 2005 Lie 05, 23:07

Anonymous rašė:
Anonymous rašė:skambinausi as i ta televizija ir man pasake kad laida tiesiogine tai ka tu cia bandai irodyt ir iswis man idomu kas tu toks esi jei jau taip eini uz omnibeta ar tik nebusi ju snipas :) zinau kad omnibetas turi ltv rysiu kad ten kaskoks su bukmekeris ar kas dar ir brodiuseris duokim garo laidos tai delto turbut jie ir duoda cia garo su tuo laiku :) o tai tu man atsakyk tada i klausima jei tavo eigimu laida yra netiesiogine ir yra filmuojama 20.00 tai negi to nezino lazybu bendrowes ir duoda det iki 22.00 ar tai 21.00 ? taigi cia taspats kas kase koki uleba tarkim rodytu 21.00 o warzybos prasidetu 19.00 ir ziurowai matytu tik irasa negi tu manai kad zmonem butu zunku suzinot rezultata ar tai koks kamuoliukas iskrito? jei kaska teigi tai bent nenusisnekek ir nesakyk to ko nezinai nes pvz kad teleloto wyksta netiesiogiai ir ji duoda a\statyt iki tada kai pradedama filmuoti laida o ne kai ja rodo o jega-2 wyksta tikrai tiesiogiai jei nors karta ja esi stebejas turejai pastebet sone ekrano uzrasa online jei nemoki isiwerst sito uzraso tai nueik pas sawo anglu mokytoja ji tau tikrai pasakys ka sis zodis reiskia

nuo 20.oo iki 20.30 filmuojamos visos loterijos tame tarpe ir jega - 2, as tau dar karta sakau pasiskambink ir tau patvirtins.
Tu jau siandien siulei pasitikrinti ar bendroves leidzia statyti po 20.00 pasitikrinau neleidzia nei omnibetas, nei Orakulas
nuo kada lietuvos televizijos kampe raso angliskai "online", man atrodo tu per anksti pasinaudojai mano pasiulymu padauzyti galva i siena :)

nu swecias kuris bijo prisistatyti kas toks yra man labai idomu tada jei taip yra ir tawo teigimu nei Orakulas nei omnibetos po 20.00 jau nebeleidzia statyti loterijos jega-2 tai kaip pas mane gali buti imusta kortele su laiku 20.53 jeigu tawo teigimu leidia iki 20.00 taigi jei nezinai to kad jau iwikis prasideda is pasiulos jis yras isimamas ir nuskambejus 20.00 turejo loterijos pasiuloje jau nebuti tai kaip as pastaciau ? iswis mane nerwina kai ateina wisokie sweciai neprisitate kas tokie yra ir irodineja sawo tiesas kur tu skambinai kokiu numeriu ir kas tau taip sake kad loterija yra netiesiogine ir filmuojama 20.00?
PILIETIS
naujokas

Nuo: 2005 Lie 03, 13:04

Standartinė PILIETIS 2005 Lie 05, 23:12

Anonymous rašė:
lazybininkas rašė:nuo 20.oo iki 20.30 filmuojamos visos loterijos tame tarpe ir jega - 2, as tau dar karta sakau pasiskambink ir tau patvirtins.

kaip tos laidos gali buti filmuojamos nuo 20.00iki 20.30 jeigu kiekviena diena apie 22.00 rodo tiesiogine transliacija,tu cia kazka nusisneki

As b* dar karta sakau.kad nera jokios tiesiogines translaicijos, gal nori skaiciukus kokia 20.30 is manes nupirkti?[/quote]
b* nu tu geras jei jau taip tai sugalvojau kaip tawe ispirkt dawai tu ryt 20.30 forume paskelbi kokie iskrito skaiciai jega-2 rytojaus ir 22.09 ar kada ten rodys rytoj bus aisku kas tu per paukstis skaiciukas tu ir idomu jei nesi tu omnibeto snipas n* cia taip plesaisi ir skambineji klausi wiska apie tas loterijas ? esi is omnibeto cia faktas ir stumi dura cia ziauria
PILIETIS
naujokas

Standartinė Svečias 2005 Lie 05, 23:16

Nelabai suprantu ka reiskia tas prisistatymas, galiu jeigu nori buti pvz. pilietis - 2, koks skirtumas kaip vadintis. Kadangi paskaiciau tavo rasomus marazmus man pasirode idomu gal is tikruju cia kazkokia skyle ir galima ja naudotis pasiskambinau i televizija, dave zaidimu prodiuserrio telefona, jeigu gerai pamenu 36 31 88 ir jis viska paaiskino.
Kas dar neaisku?
Svečias

Standartinė lazybininkas 2005 Lie 05, 23:18

Svecia tai tu b* kazka blogai isgirdai nes taip kaip tu sakai negali buti,nebent prodiuseris girtas buvo... :lol: nesnekek cia veju nes jau pradedi nervint...
lazybininkas
bankrotas

Standartinė lazybininkas 2005 Lie 05, 23:21

Cia stopudovai ir bus tas prodiuseris duokim garo ar koks ten is omnibeto.:) o tu stopudovas omnibeto snipas ir sakau nesnekek sudu
lazybininkas
bankrotas

Standartinė Svečias 2005 Lie 05, 23:21

lazybininkas rašė:Svecia tai tu b* kazka blogai isgirdai nes taip kaip tu sakai negali buti,nebent prodiuseris girtas buvo... :lol: nesnekek cia veju nes jau pradedi nervint...

As b* ir nerasyciau bet siandien jau nuo 20.00 nebeleido statyt, jus b* kurti ar kas jums cia pastoviai vaidenas, snipai ir t.t.
Svečias

Standartinė lazybininkas 2005 Lie 05, 23:23

Anonymous rašė:
lazybininkas rašė:Svecia tai tu b* kazka blogai isgirdai nes taip kaip tu sakai negali buti,nebent prodiuseris girtas buvo... :lol: nesnekek cia veju nes jau pradedi nervint...

As b* ir nerasyciau bet siandien jau nuo 20.00 nebeleido statyt, jus b* kurti ar kas jums cia pastoviai vaidenas, snipai ir t.t.

Nu tai jeigu nuo 20.00 jau nebeleido statyt tai dar nereiskia kad jis tada buvo filmuotas,bet jei neklystu kad siandien leido statyt iki 22.00
lazybininkas
bankrotas

Standartinė Svečias 2005 Lie 05, 23:25

lazybininkas rašė:
Anonymous rašė:

Nu tai jeigu nuo 20.00 jau nebeleido statyt tai dar nereiskia kad jis tada buvo filmuotas,bet jei neklystu kad siandien leido statyt iki 22.00

atsibodo jus kaip tie snukiai su sypsenelem visai be ausu
Svečias

Standartinė PILIETIS 2005 Lie 05, 23:44

krc neidomu man jau pasidare sneket su tawim paziurek geriau rytojaus pasiula ir isitikink iki kada leidzia statyt tada jei tau nedaeis i galwa kaip kas yra parasyk 20.30 kokie kamuoliukkai iskrito cia wiesai jei tu wisus 6 ir parasysi teisingai busi teisus wisu 100% ir as tau nepriestarausiu o pirkti is tawes kamuoliuku nepirksiu nes kam man moket pinigus uz tai kad tu bandysi speti nes jie dar nebus isriedeja
PILIETIS
naujokas

Standartinė Svečias 2005 Lie 06, 00:30

Anonymous rašė:Nelabai suprantu ka reiskia tas prisistatymas, galiu jeigu nori buti pvz. pilietis - 2, koks skirtumas kaip vadintis. Kadangi paskaiciau tavo rasomus marazmus man pasirode idomu gal is tikruju cia kazkokia skyle ir galima ja naudotis pasiskambinau i televizija, dave zaidimu prodiuserrio telefona, jeigu gerai pamenu 36 31 88 ir jis viska paaiskino.
Kas dar neaisku?

pirma tai as prasau prisistatyti del to kad man ir turbut kiekwienam cia perskaiciusiam tawo parasytas zinutes pasidare aisku kad tu tikrai nesi paprastas losejas uzsukes padiskutuoti o akivaizdziai sneki nesamones kad siandien jau neleido det wirs 20.00 ir tt i omnibeto puse taip kad tu is omnibet cia jau aisku
antra man idou tai ka tu wisu tuo norejai pasakyti ? tu norejai pasakyti ta kad wirs 20.00 statyti neleidzia ir niekad neleido orakule ir omnibete ? cia wisiska nesamone as tawes dar kart tada paklausiu tai kaip as pastaciau 20.53?
ir trecia dabar as jau wisiskai esu garantuotas kad ryt ryte bus pasiula jega-2 statymai priimami iki 20.00 ir tai tik dar karta patwirtins kad tu is omnibeto ir dar man atrodo kad su tuo paciu brodiuseriu jei rimtai cia jo numeris ir tu jam skambinai tu musi wiena ranka ir neblogai turetum ji pazinoti jei jau suderejai del to kad jis meluotu del to kad laida filmuojama 20.00
ir ketwirta wisa tai del tu 700lt ? jei taip tai man ja darosi graudu del tos jusu bendrowes
Svečias

Standartinė Svečias 2005 Lie 06, 00:42

Anonymous rašė:
Anonymous rašė:Nelabai suprantu ka reiskia tas prisistatymas, galiu jeigu nori buti pvz. pilietis - 2, koks skirtumas kaip vadintis. Kadangi paskaiciau tavo rasomus marazmus man pasirode idomu gal is tikruju cia kazkokia skyle ir galima ja naudotis pasiskambinau i televizija, dave zaidimu prodiuserrio telefona, jeigu gerai pamenu 36 31 88 ir jis viska paaiskino.
Kas dar neaisku?

pirma tai as prasau prisistatyti del to kad man ir turbut kiekwienam cia perskaiciusiam tawo parasytas zinutes pasidare aisku kad tu tikrai nesi paprastas losejas uzsukes padiskutuoti o akivaizdziai sneki nesamones kad siandien jau neleido det wirs 20.00 ir tt i omnibeto puse taip kad tu is omnibet cia jau aisku
antra man idou tai ka tu wisu tuo norejai pasakyti ? tu norejai pasakyti ta kad wirs 20.00 statyti neleidzia ir niekad neleido orakule ir omnibete ? cia wisiska nesamone as tawes dar kart tada paklausiu tai kaip as pastaciau 20.53?
ir trecia dabar as jau wisiskai esu garantuotas kad ryt ryte bus pasiula jega-2 statymai priimami iki 20.00 ir tai tik dar karta patwirtins kad tu is omnibeto ir dar man atrodo kad su tuo paciu brodiuseriu jei rimtai cia jo numeris ir tu jam skambinai tu musi wiena ranka ir neblogai turetum ji pazinoti jei jau suderejai del to kad jis meluotu del to kad laida filmuojama 20.00
ir ketwirta wisa tai del tu 700lt ? jei taip tai man ja darosi graudu del tos jusu bendrowes

nepagydoma
Svečias

Standartinė Svečias 2005 Lie 06, 10:35

Eik tu n* siandien jau padaryta statymas iki 19.00 , b* kaip cia omnibetas pisa prota! :evil: visada buvo 22.00... tai tu stopudovai omniko atstovas kazkoks ir man geda del taves ir del tavo bendroves,kad del 700lt taip pisat prota,tipo tu vakar issiaikinai kad zaidimas vyksta nuo 20.00-20.30 ir tik del to omnibetas sinadien laika pakeite,b* jus cia prisigavot pries visa lietuva apsisaukeliai...
Svečias

Standartinė Svečias 2005 Lie 06, 10:49

Anonymous rašė:Eik tu n* siandien jau padaryta statymas iki 19.00 , b* kaip cia omnibetas pisa prota! :evil: visada buvo 22.00... tai tu stopudovai omniko atstovas kazkoks ir man geda del taves ir del tavo bendroves,kad del 700lt taip pisat prota,tipo tu vakar issiaikinai kad zaidimas vyksta nuo 20.00-20.30 ir tik del to omnibetas sinadien laika pakeite,b* jus cia prisigavot pries visa lietuva apsisaukeliai...

Jo susitariau olifejoj, kad tiesiogiai nebefilmuotu, o filmuotu netiesiogiai nuo 20.oo ir niekam apie tai nesakytu, dar susitariau, kad 2012 m. olimpiada butu Maskvoj, geras kofas gali statyti :)
Susitariau kad ir Orakulas pakeistu laika, visiems sitiems susitarimams isleidau 700 lt.:)
Svečias

Standartinė chignix 2005 Lie 06, 10:53

Slyksciai nusivyliau tais aferistais omnibet.... O tas anonymas tai tegul nyksta is cia sumautas omnibeto pakalikas.... reik boikotuot omnibet ir bus jiems pamoka...
Debilui Dievas nepades!
chignix
Komandos narys

Nuo: 2004 Rgp 27, 14:29

Standartinė mmd3 2005 Lie 06, 10:56

jo dabar einu i omni uz ka padesiu :lol:
mmd3
'Dienos tapetas' prizininkas
'Dienos tapetas' prizininkas

Nuo: 2005 Bal 19, 17:34

Standartinė PILIETIS 2005 Lie 06, 11:09

mmd3 geriau neik arba jei jau desi tai dek nedaug es apipis ir tawe
krc o cia su tuo siandienos laiku tai vatijantas neblogas ipistas kurio as ir tikejausi nes kai rasiau tam VLPK man jau baigiant rasyti wiska kaip kas buwo pagalvojau ko dabar gali imtis omnibetas ir nieko kito nesugalvojau ka jie gali wartyt nebent tai kad laida netiesiogine ir filmuojama anksciau man taip pasake ir weinas is komisijos nariu pawardes neminesiu kad ju bendrowe turinti atstowa ltv gali ta sugalvoti ir susitarti su ltv nes gi dabar jau ant korots netik 700lt minusas bendrowei bet ir jos geras wardas kuris manau jau niekada nebebus geras ir tik man idomu tai kaip jie oaciesino orakulo pakeisti laika i 20.00 nes wisad budawo 21.00bet aisku paskambinus orakului ir pasakius kad laida netiesiogine tai ka jiem beliko daryti o kad siandien tu parasysi tuos skaicius 20.30 tai irgi manau nebus stebuklas nes siandien gal jinai ir bus filmuojamam 20.00 bet tada kai as staciau tikrai to nnebuwo ir tai yra mane dominantis klausimas o ne tai kad kada bus filmuojmama siandien supranti?
PILIETIS
naujokas

Standartinė Papildoma informacija 2005 Lie 06, 11:13

http://www.olifeja.lt/index.php?show_content_id=40

Oficialiame olifejos tinklapyje aiskiai parasyta:
"LOsIMAS
"Jegos-2" losimai tiesiogiai transliuojami kasdien - 22.09 per LTV, isskyrus sekmadienius.
6 laimingieji skaiuŲiai ir papildomas skaiuŲius traukiami jusų akivaizdoje."

Taip kad tas asmuo, ginantis omnibeto puse, galetu nekvailinti visu sito forumu lankytoju.
Papildoma informacija

Standartinė Svečias 2005 Lie 06, 11:16

dar viena pastaba, o kadangi, siandien kaip ir sekmadienis yra ne darbo diena, Jega-2 losimas matyt bus anksciau losiamas.
Svečias

Grįžti į Lažybų ir pokerio bendrovės internete ir Lietuvoje

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

LTbet.com © 2014