Cash 2006/01/28 23:34 #53245

siandien paziurejes pasiula  sugalvojau uzdeti ant vieno is bbl varzybu totalo. TaCiau nuvykes apie 12h i punkta  buvau informuotas kad totalu dar isvis nera. Dar po nepilnos valandos budamas netoli kito punkto uzsukau to paCio statymo, bet jau pasiziurejes numeriuka  ivykio, ten pranese, kad ivykis blokuotas, bet paziurejus geriau tarpininke pasake kad pasikeite tas totalas, taCiau esant tokiam totalui jau geriau statyt kitur kur nors ka nors grazina pataikius lygiai. TaCiau puslapyje totalas buvo likes tas pats nuo pat jo pateikimo is paCio ryto. Taigi po tokiu vaiksCiojimu ir ivykio negavimo iskilo klausimas:
- Ar DIDZIAUSIA lietuvos lazybu bendrove per 3 metus dar vis nesugeba sujungt internetinio puslapio bei realios informacijos punkte??? Ir mum kaip durneliam reik lakstyt ir tikrintis ar ten jau yra pasiula ar dar tik issius kazkokiu budu i punkta ?

  • Cash prieš 18 metų #53729

    Vis del to vel teko isitikint, kad ne tik yra bailiausia bei daugiausiai klaidu daranti bendrove - Topsport, bet dar ir nesugeba normalaus aptarnaujancio personalo pasisamdyt. Pries pora dienu teko bandyt pastatyt 6-7 tasku komandu totalu apsirikima bet zinoma buvo jau isimta nors dar buvo gan ankstyvas rytas. O punkte pasakius kad ivykis blokuotas ir paklausus i ka buvo pakeistas ivykis sulaukta atsakymo "ka as zinau" (su nemaza sypsena), mat maloniau tarpininkem buvo paflirtuot su falk security vyrukais nei paieska atsidaryt ir pasakyt kokie naujieji totalai...

  • Ierichon prieš 18 metų #53502

    O man atrodo, kad DEbMieliausk kaip tik labai operatyvi

    pinigus nu.... PIRMIEJI

  • mafinis prieš 18 metų #53452

    O man atrodo, kad DEbMieliausk kaip tik labai operatyvi

  • Ierichon prieš 18 metų #53373

    Klausimas: TopSport neoperatyviausia Lietuvos bendrove?

    Atsakymas: Ne, neoperatyviausia yra DebMieliausk.lt

  • wigga prieš 18 metų #53329

    nieko tokio, kai uzaugsi, suprasi

    ka suprasiu? kad prie kompo ir pasiulos reikia sedt 365/24/7

  • wigga prieš 18 metų #53328

    vat ir niekas nesiuskit jam pm del betandwino pakvietimu

    kaip betandwin pakvietimai suisje su tuo, kad as vakar pasiulos neziurejau

  • lamu*dievas prieš 18 metų #53326

    Greiciausiai tu paciu, bet man be 10min 12h pasake kad isvis totalu neturi pasiuloje..

    nu, ko gero, man pasiseke , o kad TopSport raso internetiniam puslapy viena, o konkrecioj pasiuloj kita, tai jau buvau susidures keleta kartu, nes iki TopSport punkto labai netoli (nu nebent atsitiktinai pasitaike tada, kai kofai nukrito per 2 minutes).

  • lamu*dievas prieš 18 metų #53325

    o as is vis nezinau apie kokias cia rungtynes kalba sukas ir kokia cia buku klaida buvo Tai cia isvis beviltiskumo pavyzdys

    nieko tokio, kai uzaugsi, suprasi

  • Cash prieš 18 metų #53308

    nu tiksliai nezinau apie koki ivyki tu kalbi, bet jei apie ta, kur totalas buvo sumazintas, tai man leido pastatyt kazkur apie 12h

    Greiciausiai tu paciu, bet man be 10min 12h pasake kad isvis totalu neturi pasiuloje..

  • dzUnans prieš 18 metų #53297

    o as is vis nezinau apie kokias cia rungtynes kalba sukas ir kokia cia buku klaida buvo Tai cia isvis beviltiskumo pavyzdys

    vat ir niekas nesiuskit jam pm del betandwino pakvietimu

  • wigga prieš 18 metų #53295

    o as is vis nezinau apie kokias cia rungtynes kalba sukas ir kokia cia buku klaida buvo Tai cia isvis beviltiskumo pavyzdys

  • hai prieš 18 metų #53289

    cia blogas losimas del to kad isvis staciau ar del to kad per velai i sita statyma sureagavau??

    blogai, kad per velai statei, nes pasaulineje rinkoje buvo galima gauti su fora -3 ir 1,85 koef.
    Nemanau, kad fora -4 ir koef. 1,60 yra value.

  • Strazdas prieš 18 metų #53288

    cia blogas losimas del to kad isvis staciau ar del to kad per velai i sita statyma sureagavau??

  • hai prieš 18 metų #53269

    cia ne itema bet as siandien irgi po miesta laksciau. del unicaja -4.... pirma laisvej i pmnibeta nulekiau tai ten nedirba. paskui i senukus tai jau fora 5 buvo
    tada dar variau i orakula ir ten jau padejau su kofu 1.6 tik. nors kai buvau omnike dar bucvo 1.8. nes jau uz 10 min turejo varzybos prasidet... jauciuos kaip 100 lt praloses nes tiek sumazejo mano laimejimas..

    Cia labai geras blogo losimo pavyzdys...

  • Strazdas prieš 18 metų #53268

    cia ne itema bet as siandien irgi po miesta laksciau. del unicaja -4.... pirma laisvej i pmnibeta nulekiau tai ten nedirba. paskui i senukus tai jau fora 5 buvo
    tada dar variau i orakula ir ten jau padejau su kofu 1.6 tik. nors kai buvau omnike dar bucvo 1.8. nes jau uz 10 min turejo varzybos prasidet... jauciuos kaip 100 lt praloses nes tiek sumazejo mano laimejimas..

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti