Daskis 2006/01/31 18:02 #53391

Atsidare nauja bendrove. Orentuojasi i Baltijos rinka. Paprasta daryti pavedimus nes saskaitos LT bankose. Ir kofai neblogi, visai nemaza pasiula

  • Bulleri prieš 17 metų #61164

    Ne

  • eNJoy prieš 17 metų #61154

    Lietuvoje nei registruotas nei reklamuojamas triobetas susilauke nemazo populiartumo nors ir ne anksciausiais koeficientais ir iskart rasomi skundai kad ju veikla nelegali?!? )
    Taigi VLPK ne pirma kart jau bando prisiteist is to ko neturi teises... Kam reikalinga tokia organizacija kur gina tik kai kuriu lietuvos lazybu bendroviu interesus?

    niekas nesusidure su jokiomis problemomis turedami saskaitas triobete? nesikabinejo VLPK prie nieko?

  • Robbie prieš 18 metų #60490

    mieles skanu

  • Anonimas prieš 18 metų #60481

    Jau maniau, kad vel busiu apkaltintas nebutais dalykais be argumentu... bet Cia ne man adresuota. Einu ramiai leist vakaro. Gero sv. Velyku ryto

    Aciu, o mes pochmelynai nuolatos praleidziame laisvalaiki nugriebdami is loseju pinigus

  • KACKIS prieš 18 metų #60401

    Jau maniau, kad vel busiu apkaltintas nebutais dalykais be argumentu... bet Cia ne man adresuota. Einu ramiai leist vakaro. Gero sv. Velyku ryto

  • Cash prieš 18 metų #60398

    tai gal 40 zinuciu ne siaip rasomos "kita" temose?

  • KACKIS prieš 18 metų #60396

    O kas kelia?..

  • Cash prieš 18 metų #60390

    Konkurentams neina, sake
    Parasiau, kad "no offence"... tai isvadino konkurentu ir dave suprast, kad loju del lojimo...

    Jei pastebejai konkurentai kabutese buvo taip kad nematau ko cia vel skelt skandala.

  • Bulleri prieš 18 metų #60318

    Lerichon arba pats siauCia arba ikure bendraminCiu sekta 

  • regimantaspa prieš 18 metų #60317

    e,gerbiamieji ltbet vierhaturos! prasau leiskite man lankytis temu puslapiuose,neblokuokite priejimo!laikysiuos jusu nustatytu taisykliu!

  • KACKIS prieš 18 metų #60316

    Konkurentams neina, sake
    Parasiau, kad "no offence"... tai isvadino konkurentu ir dave suprast, kad loju del lojimo...

  • regimantaspa prieš 18 metų #60315

    kodel man neina atverst euroleague atkrintamosios-puslapi...

  • hai prieš 18 metų #60166

    Esme - kai laiko iki galo nedaug, statyti uz ivyki kuriam nepraeiti reikia maziausiai dvieju ivarciu.Pvz: 83MIN 1-0 statom kad sveciai nelaimes uz 1.03.Strategija naudojama uzkalti tam tikra suma ir pradeti is naujo arba laimeti 100 ivykiu ir pradeti su nauju banku.Cia viena tu paradoksaliu strategiju kai visiems aisku kad tai pasmerkta zlugti bet vis nezlunga o atvirksciai duoda pliusa.Kaip ir su dagonais atrodo kad nesamone o pasirodo matematiskai pagrysta.Apskritai esu isitikines kad didziausia nesamone yra sakyti nesamone visko nuodugniai neissiaiskinus.Siaip tai viskas ka zinau nes pats spekuliuoju kofais pries rungtynes taip perdaug nerizikuodamas.Bet tikrai nepatariu ko nors panasaus pradedantiesiems nes reikalingas softas, programavimo pagrindai ir sumos nemazos.

    pirmi, antri, treti, ketvirti metai....gali pliusuoti, bet ateis lemtingi metai ir liks 0

  • ramatahata prieš 18 metų #60164

    prajuokinai:)
    Gyvena losdami tokia strategija...... ? Is ko gyvena? Is tu 3-4 svaru laimetu? Okas bus kai viena karta pralos su savo tuo 1.01 kofu? Visas bankas nueis suniui ant uodegos. Si strategija - tiesiausias kelias i bankrota.

    aiskinu ubogiems ir urodliviems. gyvena is atvirkscios puses, ty jie bookina tokius statymus.

  • stumm148 prieš 18 metų #60163

    strategija turi prasme, nes live betting paciam gale santykiai buna gan realus. neskaiciau to straipsnio, kiek suprantu esme sekti live ivyki ir daryti live statyma kai kazkuri baigtis nukrenta iki 1.06 arba maziau. sansu laimeti labai daug, bet strategija bloga tuo kad viena netiketa baigtis nubraukia nuo 16 iki 100 sekmingu statymu ir rizikuojama didele suma del mazo pelno. yra zmoniu kurie gyvena is tokiu rinku kritikos.

    Esme - kai laiko iki galo nedaug, statyti uz ivyki kuriam nepraeiti reikia maziausiai dvieju ivarciu.Pvz: 83MIN 1-0 statom kad sveciai nelaimes uz 1.03.Strategija naudojama uzkalti tam tikra suma ir pradeti is naujo arba laimeti 100 ivykiu ir pradeti su nauju banku.Cia viena tu paradoksaliu strategiju kai visiems aisku kad tai pasmerkta zlugti bet vis nezlunga o atvirksciai duoda pliusa.Kaip ir su dagonais atrodo kad nesamone o pasirodo matematiskai pagrysta.Apskritai esu isitikines kad didziausia nesamone yra sakyti nesamone visko nuodugniai neissiaiskinus.Siaip tai viskas ka zinau nes pats spekuliuoju kofais pries rungtynes taip perdaug nerizikuodamas.Bet tikrai nepatariu ko nors panasaus pradedantiesiems nes reikalingas softas, programavimo pagrindai ir sumos nemazos.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti