Mercury 2010/03/11 13:39 #135545

Vakar rungtynese Manchester United - AC Milan buvau atlikes statyma most shots on goal su MU komandos pasirinkimu.Rungtynes baigesi rezultatu 5:4 MU naudai.Ta uzfiksavo ESPN.com.Taciau Unibet rezultatus suvede pagal UEFA.com,motyvuodami tuo kad tai oficiali svetaine.As turiu rungtyniu irasa.Pacia pirma minute UEFA.com uzfiksavo nuosale Milano zaidejui Borriello,nors ziurint rungtynes matosi,kad jis pats issivare kamuoli ir buvo uzfiksuotas tiesiog uzribis.ESPN.com to net nefiksavo,nes uzribiu juk niekas neskaiciuoja.Dabar tas penktas uefa.com uzfiksuotas Milano smugis i vartu plota irasytas Flamini 10 minute.Ziurint rungtynes akivaizdziai matosi kad 9min 37sek po perdavimo siam zaidejui buvo uzfiksuota nuosale ir jokio smugio i vartu plota jis per pirma kelini neatliko isvis.Ta ir uzfiksavo ESPN.com.Uefa.com visada buvo zinoma kad suvesdavo netikslius duomenis ir jokios lazybu bendroves ja nesivadovauja.Kaip gali taip atmestinai suvedineti rezultatus.Paziurekit patys rungtynes ir paskaitykit live statistika is oficialaus uefa,com puslapio ir isitikinsite.Pridedu nuoroda i komentarus,pagal kuriuos suvede statistika:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

Cia ESPN.com statistika ir komentarai su uzfiksuota nuosale 10 minute:

http://soccernet.espn.go.com/gamecast?i ... .CHAMPIONS

http://soccernet.espn.go.com/commentary ... .CHAMPIONS

Turiu rungtynes arba galiu duot nuoroda is kur parsisiust,galit paziureti patys.Manau yra daugiau staciusiu uz sias rungtynes,nes koeficientas buvo smarkiai nukrites.
Ka galit patart siuo klausimu,nes panasu kad Unibet nesiruosia patasyti duomenu.Nenoriu to palikti ramiai be jokio atgarsio.

  • tominis prieš 14 metų #135562

    kaip ivikis prasideda ir yra suzaidziama apie valanda atsaukt negali net ir praejus 72 valandom...

  • rasheed prieš 14 metų #135555

    man yra buve dar akivaizdesniu nesusipratimu pvz. kaippradeda lost tenisa ir pradeda lyt atkelia i rytoju, paskui ryt atkelia i dar rytoju, bet 3 diena laimi, ir jie man prilygina ta statyma 1 bet isaiskinau as jiems tiesa....Mano variantas paprastas , o tavo variantas tai tragiskas...neirodisi niekaip...Nebent paduok i teisma ir atsives tuos 3 arbitrus ir vaizdo irasa Bet ir nekaltink unibet nes jie tai neziuri jie suvedineja tik.

    reglamenta reik skaityt ir viskas. Berods musu lietuviskos bedroves ar po 48 ar po 72 valandu jei neivyksta atkelstas teniso macas turi teise priligint 1 taip kad cia yra normalu

  • tominis prieš 14 metų #135554

    man yra buve dar akivaizdesniu nesusipratimu pvz. kaippradeda lost tenisa ir pradeda lyt atkelia i rytoju, paskui ryt atkelia i dar rytoju, bet 3 diena laimi, ir jie man prilygina ta statyma 1 bet isaiskinau as jiems tiesa....Mano variantas paprastas , o tavo variantas tai tragiskas...neirodisi niekaip...Nebent paduok i teisma ir atsives tuos 3 arbitrus ir vaizdo irasa Bet ir nekaltink unibet nes jie tai neziuri jie suvedineja tik.

  • rasheed prieš 14 metų #135553

    tu pats nepagauni esme visiskai. prie ko cia unibet dar karta tau sakau, jie paima rezultatus is oficialios svetaines ir jiem px koks ten rezas ir kas buwo uzfiksuota 10min o jiegu ta svetaine pridaro klaidu tai tu pas jos ir krepkis

  • Mercury prieš 14 metų #135552

    Visu pirma juk sakiau kad nesamoniu nestatau, nes tavo pvz uz Z butu 1.01 kofas o jis man n* nereikalingas, nu nebent kartais kombinacija uzbaigt. Visu antra idomu pasidare , kiek pastatei kad tai pergeveni...

    rasheed,nenori matau pagaut esmes.pasirink pavyzdi is savo statomu ivykiu.svarbiausia ir ne pinigu suma kuria staciau o pats faktas,kad ant juodo sako balta ir pareiskia kad jie teisus ,nes jiem tai pasake oficialius saltinis.koks gali but oficialus saltinis kai 100 is 100 paziureje 10 minute pasakytu "nuosale",o jie raso "10 Flamini (Milan) has an effort on goal.
    10 Van der Sar (Man. United) makes a save."

  • rasheed prieš 14 metų #135551

    as jau net pateikiau dvi klaidas UEFA.com statistikos vedime vien tik per pirmas 10 minuciu.kaip galima pagal toki oficialu puslapi suvest ir rezultatus lazybu bendrovej,kai kiti rimti saltiniai pateikia kitokia info ir net irodymai to yra.ne esme uz ka tu statai,bet faktas kad suvede neteisingai.gal kitakart Zalgiris iveiks Nevezi 20 tasku skirtumu,o oficiali svetaine lkl parasys netycia atvirksciai.kaip tada tave juokas ims jei butum states uz Zalgiro pergale?

    Visu pirma juk sakiau kad nesamoniu nestatau, nes tavo pvz uz Z butu 1.01 kofas o jis man nx nereikalingas, nu nebent kartais kombinacija uzbaigt. Visu antra idomu pasidare , kiek pastatei kad tai pergeveni...

  • Mercury prieš 14 metų #135550

    Toks atsakymas:
    ESPN is not an official source. The other link is just commentary and to the right on the site it actually says 5-5

    UEFA official match stat says 5-5 and that is how we correct it.

    We always correct according to the official source which is UEFA, it is irrelevant what ESPN says. We shall keep our result.

    va toks va pravalas.ir giliai poxui kad ziuriu as 10 minute rungtynes ir matau uzfiksuota nuosale girdziu svilpuka ir net matau kameros uzfiksuota sonini teiseja su iskelta i virsu veliavele.

  • Mercury prieš 14 metų #135549

    Na katik atrase kad perdave visa mano atsiusta informacija lazybu komandai patikrinimui.tikiuosi teisybe bus.

  • Top prieš 14 metų #135548

    Netik Unibet taip daro ir kitos kontoros...todel rimti zaidejai zaidejai tai vadina-lazybu atliekom(nuosales,kamuolio kontrole%,ir t.t).Ka galesi daugiausiai atsikovot-grazinima.Nepalik ju ramybej!!!

  • Mercury prieš 14 metų #135547

    as jau net pateikiau dvi klaidas UEFA.com statistikos vedime vien tik per pirmas 10 minuciu.kaip galima pagal toki oficialu puslapi suvest ir rezultatus lazybu bendrovej,kai kiti rimti saltiniai pateikia kitokia info ir net irodymai to yra.ne esme uz ka tu statai,bet faktas kad suvede neteisingai.gal kitakart Zalgiris iveiks Nevezi 20 tasku skirtumu,o oficiali svetaine lkl parasys netycia atvirksciai.kaip tada tave juokas ims jei butum states uz Zalgiro pergale?

  • rasheed prieš 14 metų #135546

    Unibetas siuo atveju yra teisus ir prie ju kabintis nereik. Jie nesedi ir neskaiciuoja tos smugius , jie aiskiai turi oficialu saitu kur tiesiog poto po macu pasiima duomenys ir suveda. Taip kad ju kaltint nevalia. Visos pretenzijos tam saitui. aiskinkis su tuo saitu kuriame yra tie duomenys. Man Visiskai neidomu kadangi tokiu nesamoniu niekada nestatau. Kam idomu sedekit ir skaiciuokit kazkokius smugius. aisku idomu tam kas stato uz tokius ivykius. Greit sugalvos statymus kiek kartu MU zaidejai spjaudys per rungtines ir bus gincaj ar ten prakaitas nuo galvos krenta ar vaflis is burnos

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti